Skoči na vsebino

Pojamrajte no malo, ...


ReDevil

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 1,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

:jupiii::jupiii::jupiii:

Za nas ta pridne pa je to en velik + ker tako la?je pre?ivimo nedeljo ?e delamo :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi tukaj na obali pa smo ?e komaj ?akali malo de?ja-predvsem kmetje. :D

So bile razpoke v zemlji debele ?e kot pest.Bo ta teden malo ?kropilo in pol bo mir...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho:

naj malo spomnem kok smo jamral da kar naprej ??ije (april) dej pa ?e ornk se ni za?elo poletje pa ?e s5 te?imo da je pa premalo de?ja :D

 

Kok smo ?udni :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jz se bom razjokal :( na levo u?ko slab?e vidim :( pa? pridem danes cel vesel k zdravnici da opravim pregled za izpit a kategorije in re?e da morem okolistu da ugotovi ali rabim o?ala :ph34r: upam da je v mejah normale,... :( bomo jutri videli kaj bo okulist povedal :huh:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, je grd ob?utk k je ?lovk brez o?al k slepa kura :(

Trenutno je stanje 1.00, sam bo po?as spet treba menjat o?ala. Super, ?e 1,50 se bli?a :(

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah, je grd ob?utk k je ?lovk brez o?al k slepa kura :(

Trenutno je stanje 1.00, sam bo po?as spet treba menjat o?ala. Super, ?e 1,50 se bli?a :(

 

ne ne mas vmesno stopnjo -1.25 (kt jaz) do 1.5 je dolga pot :hohoho:

ajde pozdrav svim coravim

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

preve? ra?unalnika pa traparij na njem :hohoho:

 

?elim ti da bo vse ql

 

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes mam okulista po bom videl kaj bo rekel :ne vem:

 

Qwerty, pomoje bo rekel kaj v smislu, da bi ti bolje videl! :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne? se sekirat zarad o?al...js mam tud mal dioptrije, pa kaj pol. :ne vem:

 

Pa ne rabim nobenih dokumentov spreminjat, ker je ?e vse v mejah, za ktere niso o?ala obvezna za vo?njo.

Uporablam jih zarad vseh mogo?ih filtrov...proti ble??anju, polarizatorjev in nevem kaj sem ?e natrosu gori.

Vo?nja pono?i, branje, ra?unalnik...

 

Priporo?ljivo je ?e za v kino in tv...ma tam prehitr zaspim...tko da jih nimam gor. :P

 

Ugotovitev optika, zakaj so u?ke tolk ob?utljive na spremembo svetlobe:

O?i sem si pa pokvaru...ajde...itak... s "son?nimi" o?ali kupljenimi v trgovinah ala DM, itd...za 5000starih SITnih. <_<

Ful nategujejo folk z nevem UV za??ito, pa je samo nalepka gor. Zdele sem dobil pa celo certifikat. Sm dal pa za njih 150?.

Mister polizman...go get a DONUT!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Katastrofa, gume menjam skor vsak dan kak?no, ne vem ali mi jih kdo spu??a, al pa je material ?e tko dotrajan! <_< :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? gume iz ?asa tvojega nicka,pol ni ?udno da so dotrajane ....... :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res ne vem ali v teh vro?ih dneh vse de?ve postajajo prave ma?ke :ljubezen::danzoman: ali pa name ?udno vpliva tole vro?e vreme zunej! :ne vem: :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.