Skoči na vsebino

Lepe Mazde


Symon

Priporočeno sporočilo

Ja to je tudi mene vedno privla?ilo in sem vedno ra?unal, da  bom imel NA miato, a sem zdaj pristal na NB.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

mazda je lepsa in to precej...

ta nova alfa pa...ne vem kaj so mislili...159 je recimo se danes verjetno najlepsa limuzina srednjega razreda pa ceprav bo 10 let stara..tole pa kr neki

mogoce pa bo bolj vzdrzljiva :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kopija gor, kopija dol, v Giuliji prakti?no vsak vidi neko podobnost z ostalimi avtomobili, saj je te?ko naredit avto, ki ni niti malo podoben ni?emur, kar se je kadarkoli vozilo po cestah. Ampak ene stvari pa Giuliji ne moremo oporekat...hitrosti:

 

http://gtspirit.com/2015/08/28/alfa-romeo-giulia-qv-reportedly-laps-nurburgring-in-743/

 

Kje so zdej Mazde? :zvizga::P:jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model katera serijska mazda ima ve? kot 260 konjev ?

Ko bo mazda na teh konjih verjemi bomo bolj?i !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj, na to se je nana?alo moje vpra?anje...kje pa so Mazde na podro?ju performans? Do takrat bo ?e preteklo nekaj bencina... :) Dejstvo je, da se lahko ?e tako nor?ujemo iz Alf...tukaj so pokazali, da znajo.

Ne smemo sicer pozabit izjemnih dirkaskih dosezkov Alfe Romea :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 3 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.