Skoči na vsebino

Nakup Mazde6 - Karavan - Kaj izbrati?


Sokol

Priporočeno sporočilo

?zmeden? omg cel ?port. Pla?a? jim pa tak ?e vse ko avto odpelje?... Potem se bom moral pa kar kmalu spravit zraven ?e se bom hotel aprila kaj vozit. A pri nas pa tud kak?nih testnih tablic ne more? dobit za ta ?as? Kaj pa druga?e iz nem?ije recimo so isti problemi? Ker to pa prvi? sli?im da je treba tolko ?akat. :( A nimajo oni avtov ?e odjavljenih iz prometa in brez tablic?

 

Ja,nem?ija je pa ?isto druga pesem :bravo: .Tam mislim,da lahko,?e si iznajdljiv v enem dnevu na ob?ini odjavi? avto,tablice kupi? za?asne in se odpelje? veselo dogodiv??inam z novo Mazdo naproti.Oni to re?ijo z nem?ko natan?nostjo in hitrostjo.

 

-Pri nas obstajajo tudi za?asne tablice ampak kaj ti pomagajo,ker veljajo samo nekaj dni- za tam ?ez v It. pa ne pridejo v po?tev.

Dokler avta ne odjavijo in ne dobi? papirjev,da je vse v redu z njim,ga ne more? registrirat pri nas....Na?alost. :ne vem:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 190
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jaz sem na papirje iz Italije ?akal pribli?no en mesec.Avto doma pa brez registracije <_< !No dvakrat sem se pregre?il pa kar tablice od avta,ki je od moje babnice dol po?raufal pa na svojga ruknt in hop hitr en krog :P

 

Hvala enako,s tem da sem ?el jaz z njim malo dlje-ne povem do kje. :hudicek:

Pa kar hitro si dobil paperse.Je kar za pohvalit.Kaj pa,?e so se medtem kaj popravili tudi italijan?ki?? ?zmeden?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm kaj pa vem te papirje mi je en mojster rihtal in on se ?e nekaj ?asa ukvarja z uvozi avtomobilov iz Italije in je bilo pomojem zato malo "hitreje".

 

Hja,mogo?e,?eprav dvomim,ker ne more? ni? naredit proti njihovi cepljenosti proti hitrosti. :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nova vpra?anja :)

 

A ima kdo oznake modelov Mazde 6, ki so se prodajali leta 2004? Morebiti celo spisek opreme?

 

Ker te novej?e imajo nazive:

- CE

- TE

- Plusline

- Active

- Evolution III

- GT

 

Kako je bilo pri 2004 letnikih?

Videl sem CE, TX, Plusline in GT so bile ?e kak?ne druge oznake?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nova vpra?anja :)

 

A ima kdo oznake modelov Mazde 6, ki so se prodajali leta 2004? Morebiti celo spisek opreme?

 

Ker te novej?e imajo nazive:

- CE

- TE

- Plusline

- Active

- Evolution III

- GT

 

Kako je bilo pri 2004 letnikih?

Videl sem CE, TX, Plusline in GT so bile ?e kak?ne druge oznake?

 

Leather & Bose(max.oprema). ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- CE je osnovna oprema z ro?no klimo

 

- TE ima avtomatsko klimo, DSC (stabilnostni sistem), TCS (torque control system, proti spodrsavanju pogonskih koles), ogrevana ogledala, tempomat, potovalni ra?unalnik, usnjen volan, prestavna ro?ica in ro?na zavora... pa ?e kaj bi se na?lo

 

- Evolution II (Samo za Diesel 121KM) ima vse kar ima TE + ksenonski ?arometi, bose ozvo?enje (6 zvo?nikov in woofer) z vekslerjem, original 16" alu plati??a

 

- GT (Samo za mo?nej?i diesel in najmo?nej?i bencinar) je Evolution II oprema + usnjeno oblazinjenje, ogrevanje sede?ev, elektri?ni pomik sede?ev, navigacija, 17" Alu

 

Mislim, da je to pribli?no vse kar se spomnim iz glave... seveda so pa to opreme za slovenski trg za modele do leta 2005 oziroma pred faceliftom. Za trenutno ?e aktualne faceliftane ?estke pa najde? seznam opreme na Mazdinih straneh.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Benti pa res, a kdo pozna koga ki ima tako M6 ? :( Zato da mu dam roko. :blink:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa pohit predn gre v Nem?ijo :P

 

Kaj ma Mr. Labi tako 6-ko. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja,Mr.Labson ma CE opremo. ;)

 

si ziher? :unsure:

 

Ti jaz povem,da je tak v serijski opremi,mo?ne so pa spremembe proti dopla?ilu. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

skoda k nisi punca :P

 

Sam sem pa pi?ka po srcu, a to ?teje ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo gledam po Avtonetu koliko je kaj tole precenjeno? Ene 1.000 EUR? http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1783371#

 

Tak, ki tud oglasa ne napi?e tako, kot se zagre ni zaupanja vreden... ?e se tok ne potrudi, da bi vsaj v naslovu prav napisal podatke pomeni, da gre pri njemu avto tako na hitrco ?ez sam, da se zaslu?i. Kupec pa pol naj sam ugotavlja kaj je res in kaj ne, katero opremo ima in katero ne. Pa ?e verjame naj mu, da so kilometri realni in je slika popolna - festival neresnosti in nategovanja. :angry:

 

Avto, ki je iz italije po mo?nosti poslovni najem s prebarvanimi odbija?i (da lep? zgleda), ker je bil prej ?ist pobutan je tole vsaj 2.000? preve?. Vpra?te Boj?a kako zgleda, ko za silo prebarvajo odbija?e pol se pa za?ne veselo lu??it ob prvem dotiku. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.