Skoči na vsebino

Mazda RX-8 v finalnem izboru SAL 2005


wildcat

Priporočeno sporočilo

Zgodilo se je skoraj nemogo?e:

 

?e tretji? zaporedoma se je Mazda uvrstila v finalni izbor za Slovenski avto leta!

Tokrat je Mazda RX-8 kandidat za SAL 2005!

Bralci in poslu?alci ?estih slovenskih medijev so nas celo z veliko prednostjo postavili na 1. mesto.

Rezultati glasovanja bralcev in poslu?alcev so:

 

Mazda RX-8 13.661 glasov

Renault Modus 7.243 glasov

Peugeot 407 6.935 glasov

VW Golf 6.354 glasov

Hyundai Tucson 2.216 glasov

 

Zunaj finala so ostali nekateri, ki so o uvrstitvi v finale bili trdno prepri?ani: Citroen C4, Mitsubishi Colt, MB razreda A, Audi A6, BMW serija 1, Toyota Corolla Verso, ?koda Octavia, Fiat Panda in celo Opel Astra.

 

14. januarja bodo novinarji sodelujo?ih redakcij pri SAL 2005 v TV oddaji na TV Slovenija 1. program odlo?ali, kateri avto bo Slovenski avto leta 2005.

Naj spomnim:

Slovenski avto leta 2003 - MAZDA6 !

Slovenski avto leta 2004 - MAZDA3 !

 

Slovenski avto leta 2005 - ... ... ... :)

 

Lahko re?em, da ste/smo tudi vsi tukaj na Mazda Forumu prispevali k temu res velikemu uspehu znamke Mazde zato zahvala in ?estitke vsem!

 

Zoom-Zoom na zmago Mazde RX-8!

Lep pozdrav vsem,

Melani

 

Objavljena slika

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz v glavnem drzim pesti...bo kar bo ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dajte ga srat... pa kaj so mazde res tak dobre ? :lol:

 

kompliment muca, pi?e? ?e skoraj kot Vseved na mobisuxu :lol:

 

ampak kar je res je res, dajte pogledat finaliste... mislim... oblikovno ji je najblji?je Pe?o 407.... drugo so samo ?katle... pa ?eprav niso slabe :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma dai .... iz kje ste pobrali tepodatke ..... me ne me nasmehovat .. no!!! ajde se ne bunim da je mazda prva ... prou ji bodi ... ma Modus?!??!?!?! Samomorilska mini krsta?! In kot da ta grozota ni dovolj ?e golf .... alla ?u ?u ... mislim da ta stran zgublja svojo vrednost z omembami takih (najslab?ej?ih) avtov ...... bljak ... mislim ma kako morete ...sej imate srce ...in ?e imate sre?o .. imate tudi nekaj pameti .... tko da po vsej logi?ni logiki ...golf nikoli in nikakor ne more prit na lestvico ... niti kot zadnje uvr??eni!!!!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma dai .... iz kje ste pobrali tepodatke ..... me ne me nasmehovat .. no!!! ajde se ne bunim da je mazda prva ... prou ji bodi ... ma Modus?!??!?!?! Samomorilska mini krsta?! In kot da ta grozota ni dovolj ?e golf .... alla ?u ?u ... mislim da ta stran zgublja svojo vrednost z omembami takih (najslab?ej?ih) avtov ...... bljak ... mislim ma kako morete ...sej imate srce ...in ?e imate sre?o .. imate tudi nekaj pameti .... tko da po vsej logi?ni logiki ...golf nikoli in nikakor ne more prit na lestvico ... niti kot zadnje uvr??eni!!!!!!

ro?ica, ma kaj te matra..hehe...

te avtomobile so izbrali ljudje...ne pa mi ;)

ce se strinjas za mazdo pol je OK :)

ma nismo mi uvrstili mod(a)usa pa golfa na listo...hehe

 

ni treba bit tako kriticna...skodi lepoti :wub:

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potlej so ljudje brezsr?ni pa zabiti ali pa povsem neiskreni!!!

haha...ne ne...sam cudni so....ne mores glasovat za modusa al pa golfa...dej no...LOOOL

 

nje se jezit ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma dai .... iz kje ste pobrali tepodatke ..... me ne me nasmehovat .. no!!! ajde se ne bunim da je mazda prva ... prou ji bodi ... ma Modus?!??!?!?! Samomorilska mini krsta?! In kot da ta grozota ni dovolj ?e golf .... alla ?u ?u ... mislim da ta stran zgublja svojo vrednost z omembami takih (najslab?ej?ih) avtov ...... bljak ... mislim ma kako morete ...sej imate srce ...in ?e imate sre?o .. imate tudi nekaj pameti .... tko da po vsej logi?ni logiki ...golf nikoli in nikakor ne more prit na lestvico ... niti kot zadnje uvr??eni!!!!!!

???????????????????????

 

:ph34r:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma dai ....  iz kje ste pobrali tepodatke ..... me ne me nasmehovat .. no!!! ajde se ne bunim da je mazda prva ... prou ji bodi ... ma Modus?!??!?!?! Samomorilska mini krsta?!  In kot da ta grozota ni dovolj ?e golf .... alla ?u ?u ... mislim da ta stran zgublja svojo vrednost z omembami takih (najslab?ej?ih) avtov ...... bljak ... mislim ma kako morete ...sej imate srce ...in ?e imate sre?o .. imate tudi nekaj pameti .... tko da po vsej logi?ni logiki ...golf nikoli in nikakor ne more prit na lestvico ... niti kot zadnje uvr??eni!!!!!!

???????????????????????

 

:ph34r:

Meni tudi ni? ni jasno kaj je tale skupaj zbluzo??? :ph34r:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mazda323: zbluzila ;)

 

je ze uredu, se je razjezila zaradi golfa..hehe...da kako lahko tako kanto primerjajo z avtomobili kot so mazde :D

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

na? kandidat je bil dober, vendar nekak ni spadal v povpre?je...

 

ljudstvo je izbralo in avto leta 2005 je <GOLF V>

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojoj, Golf... na ?alost mam slu?benega (1.6 IV) in lahko vam povem samo eno - avto je en crap - moj biv?i Clarus je bil vsaj za dva razreda nad njim, ?estke pa sploh ne bom omenjal za primerjavo, ker bi bila to ?alitev za Mazdo.

 

Dvomim da so v verziji 5 bistveno izbolj?ali stanje saj iz generacije v generacijo Golf izgublja proti konkurenci in ga danes re?uje zgolj ime - si predstavljate, da bi to bil isti avto in bi mu samo zamenjali ime - tudi v o?ji izbor ne bi pri?el. Da ne nakladam v tri krasne lahko primerjate z Boro, ki je itak samo golf z ritjo (karavanska Bora je pa enaka karavanskemu Golfu) in kako se Bora prodaja v primerjavi z Golfom? Slabo!!!

 

V glavnem Golfu ?ivljenje re?ujejo tisti, ki so imeli izpit ?e takrat, ko se je prodajal Golf enka in je bil takrat v Sloveniji (Jugoslaviji) to presti?ni avto.

 

 

 

 

P.s. ?e koga zanima zakaj sem razo?aran nad Golfom lahko tudi napi?em, da ne bo zgledalo kot, da kritiziram na pamet.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah... ne bomo samo druge znamke kritizirali...

 

kdor vozi mazdo, ?e ve zakaj ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.