Skoči na vsebino

Nakup Mazde RX-8


Priporočeno sporočilo

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8713287&show=1&avto=Mazda%20RX-8%20Challenge%20%20SLOVENSKO%20POREKLO%20... ?zmeden?

 

Mislim wtf -.- kaj ljudem ni jasno!!! Taka se je hitro prodala, bolj?e in cenej?e pa sploh ne grejo v promet. Nevem a meni kaj ni jasno, ker jaz tu ne vidim nobene logike :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8713287&show=1&avto=Mazda%20RX-8%20Challenge%20%20SLOVENSKO%20POREKLO%20... ?zmeden?

 

Mislim wtf -.- kaj ljudem ni jasno!!! Taka se je hitro prodala, bolj?e in cenej?e pa sploh ne grejo v promet. Nevem a meni kaj ni jasno, ker jaz tu ne vidim nobene logike :ne vem:

?IM PREJ tudi tvojo na avto.net, bi znala hitro menjat lastnika.  :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?IM PREJ tudi tvojo na avto.net, bi znala hitro menjat lastnika.  :danzoman:

 

Hehe, moja pa ?e dooolgo ne bo menjala lastnika, oz ga mogo?e sploh nikoli ne bo :D

 

 

Lepo, ?e je ?la ven za 5.500?....  :)

 

Glede na to da je avtohi?a, pa pi?e zadnja cena, je verjetno ?la za skoraj toliko. Res mi ni jasno kaj si je kupec mislil; hmm na izbiro imam dve rde?i, ampak bom raje vzel tisto z ve? kilometrov, slab?o opremo, in ?e dra?ja je, za piko na i je pa ?e iz avtohi?e, ki v slovenjiji veljajo kot zaupanja vredne, tako bom sigurno najbolje zapravil denar -.-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtohisa je moznost leasinga....in ko bo lastnik uvidel da to zre 12l se bo pojavila zopet s pripisom mozen prevzem leasinga

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, moja pa ?e dooolgo ne bo menjala lastnika, oz ga mogo?e sploh nikoli ne bo :D

 

 

 

Glede na to da je avtohi?a, pa pi?e zadnja cena, je verjetno ?la za skoraj toliko. Res mi ni jasno kaj si je kupec mislil; hmm na izbiro imam dve rde?i, ampak bom raje vzel tisto z ve? kilometrov, slab?o opremo, in ?e dra?ja je, za piko na i je pa ?e iz avtohi?e, ki v slovenjiji veljajo kot zaupanja vredne, tako bom sigurno najbolje zapravil denar -.-

Se opravi?ujem, ker sem te zame?al s kolegom, ki prodaja tisto srebrno z novim motorjem.  :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtohisa je moznost leasinga....in ko bo lastnik uvidel da to zre 12l se bo pojavila zopet s pripisom mozen prevzem leasinga

 

Aha ima? prov ja :D

 

Se opravi?ujem, ker sem te zame?al s kolegom, ki prodaja tisto srebrno z novim motorjem.  :blush:

 

Ahaa, se mi je kar zdelo da bo nekaj takega :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah fantje, mogo?e pa res jutri spi?em oglas... En zanimiv sleeper wagon mi je v o?i padel...

 

BTW, danes sem iskal dvd od navigacije iz ta druge RX, ki je pri hi?i in sem med drugim na?el tole neumnost... Ni ?udno, da je wankel na tako slabem glasu... Dexelia je po 20kkm v karterju kot ?upca!

post-7529-0-66026800-1411420527_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole so kolegi na?li na netu, kot ka?e je najvi?ji nivo opreme in ima tudi navigacijski sistem:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8890803&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole so kolegi na?li na netu, kot ka?e je najvi?ji nivo opreme in ima tudi navigacijski sistem:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8890803&show=1

Ej nima podobne Rx8 tudi na? Dr.Pelko....LP ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker sem ostal brez dela in ko sem prera?unal da tudi tujina ne pride v po?tev zaradi bizarno visokega DMVja :(

 

Ni? bat, po?asi zbiram denar?ke na kup in ?e vedno ostajam zvest potencialnemu nakupu, enostavno ni drugega vozila ki bi me toliko navdu?il.

 

Zdaj ko so se ?e dve novi na a.net pojavile me pa spet ??emi po celem telsu, od kje vraga naj teh 5k ojrov spraskam :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

V?eraj se je pojavila pa ?e ena (razen, ?e je morda samo obnovila oglas):

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=9064458&show=1&avto=Mazda%20RX-8%20Revolution

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.