Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Eden mi je na parkiri??u ?trajfnil zadnji blatnik na M6 - do pleha. Pla?ala bo zavarovalnica, ker imam kasko. Kam se bolj spla?a peljat v Lj - BTC ali na Celov?ko. Kje naredijo bolj?e. Avto je ?rn metalik.

 

Kje se da zmenit za nadomestni avto?

 

?e to:

 

A kdo ve za kak?no rabljeno original dvigalko. Pri nakupu nisem opazil da manjka, nova stane rajenepovemkoliko. Prodajalec pravi da bo zrihtal, ampak po kak?ni bolj normalni ceni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A kdo ve za kak?no rabljeno original dvigalko. Pri nakupu nisem opazil da manjka, nova stane rajenepovemkoliko. Prodajalec pravi da bo zrihtal, ampak po kak?ni bolj normalni ceni.

 

Original dvigalko od ?estke je vseeno, a jo ma? ali ne, ker ni vredna pol pi... mrzle vode. ?e ima? 6ko dizel in je teren samo malenkost nagnjen ali pa da je na ?odru, je tudi v sanjah spredaj ne dvigne?. V glavnem, veliko denarja za original dvigalko pomeni dobesedno stran vr?en denar. ?e ti uspe dobit od kak?nega drugega avta kaj podobnega, potem je to bistveno bolj?a varianta, ker slab?e dvigalke, kot jo ima ?estka enostavno ne more? dobiti. Pa se ne zmi?ljujem, neko? je nekje obstajal test dvigalk in se je dvigalka od ?estke med testiranimi obnesla najslab?e.

 

Drga? pa, ene par ornk dedcev, pa ti jo spravijo na bok :bravo:

 

Lp M :P

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Original dvigalko od ?estke je vseeno, a jo ma? ali ne, ker ni vredna pol pi... mrzle vode. ?e ima? 6ko dizel in je teren samo malenkost nagnjen ali pa da je na ?odru, je tudi v sanjah spredaj ne dvigne?. V glavnem, veliko denarja za original dvigalko pomeni dobesedno stran vr?en denar. ?e ti uspe dobit od kak?nega drugega avta kaj podobnega, potem je to bistveno bolj?a varianta, ker slab?e dvigalke, kot jo ima ?estka enostavno ne more? dobiti. Pa se ne zmi?ljujem, neko? je nekje obstajal test dvigalk in se je dvigalka od ?estke med testiranimi obnesla najslab?e.

 

Drga? pa, ene par ornk dedcev, pa ti jo spravijo na bok :bravo:

 

Lp M :P

 

A tudi to se spravijo testirat? ?zmeden? Sicer se mi ne zdi tako slaba-dvigalka kot dvigalka,katere razen ko menjuje? zimske-letne gume ne rabi?.?e ti po?i guma, itaq kli?e? avto-moto. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za menjavo koles (zimske letne) imam jaz eno kitajsko hidravli?no dvigalko, ki je vredna vsakega evra. :bravo:

 

Originalno od Mazde mi hvala bogu ?e ni bilo treba sprobat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?trihat nisem peljal ?e nikamor. Najprej moram ?e na zavarovalnico, potem bom pa poklical na oba konca. ?e ima kdo izku?nje z enim ali drugim, mnenje dobrodo?lo.

 

Avto sem kupil rabljen in nisem opazil da nima dvigalke. Je pa res da jo rabi? samo takrat ko menjava? zimske-letne in obratno.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uni iz BTC-ja peljejo na Celovsko....tko da je vseen kam gres :)

to je ena in ista firma

 

aja jaz menjam zimske-letne pri vulkanizerju, ker se morajo kolesa tudi centrirat....

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.