Skoči na vsebino

Nakup nove Mazde 6 pri poobla??enih prodajalcih


Robert

Priporočeno sporočilo

Zanima me kak?ne imate kaj izku?nje pri nakupih novih (predvsem) in starih avtomobilov pri naslednjih prodajalcih - me zanima, ker bom v kratkem naro?il novo Mazdo 6 (popusti, zimske gume, akcije,....):

- Avtohi?a Kr?i?nik, Zagorje,

- Avto Mo?nik, Kranj,

- Makoma, Novo mesto,

- Selmar, Celje

- Interclass Cars, Ljubljana,

- A-Cosmos, Ljubljana-?i?ka.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

- A-Cosmos, Ljubljana-?i?ka.

 

za A-Cosmos ti lahko iz prve roke (tam bom v parih dneh prevzel svojo Mazdo5) povem, da so zaenkrat korektni (razen, da ne morejo serverja popravit v ve? kot tednu in posledi?no ni bilo mogo?e dobit dolo?enih izra?unov, kar ni najbolj?a reklama), vse poteka brez problemov (pravim zaenkrat) :pepsi:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem se pred leti naveli?al nategovanja trgovcev z rabljenimi avtomobili, sem se odlo?il za nov avto. In glej ga, ?e pri novem avtu so me posku?ali nategnt ?zmeden? .

 

Avtohi?a Kr?i?nik, Zagorje, mi je obljubila kot darilo ob nakupu nove ?estke biserno barvo zastonj :jupiii: . Njihov trgovec me je opozoril, da pa o tem nikakor ne smem nikomur ni? govorit, ker da mi oni tega nebi smeli dati. Naslednji dan sem drugje zvedel, da je biserna barva tako ali tako zastonj in da zanjo ni dopla?ila :angry: .

 

Jaz k Kr?i?niku NIKOLI VE?!

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ima ?e kdo kak?no mnenje......

 

 

Gama Center BTC... oz. sedaj ze nekaj casa A Cosmos poslovalnica BTC ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za A-Cosmos ti lahko iz prve roke (tam bom v parih dneh prevzel svojo Mazdo5) povem, da so zaenkrat korektni (razen, da ne morejo serverja popravit v ve? kot tednu in posledi?no ni bilo mogo?e dobit dolo?enih izra?unov, kar ni najbolj?a reklama), vse poteka brez problemov (pravim zaenkrat) :pepsi:

 

 

?e sem bil ?e 14. maja tako navdu?en, mi je navdu?enje nad A-Cosmosom splahnelo.... ob tem, da niso sposobni v prej kot enem tednu dat ponudbe in predra?una, tudi niso sposobni ugotovit, da imajo avto pla?an ?e dva dni (pa? avto bom vzel na leasing) in mi zatrjujejo, da denarja ni na ra?unu, ko pa jim po?ljem potrdilo, da je vse pla?ano (ko vsi izgovori odpadejo) pa me brez opravi?ila najprej parkrat prekinejo, pol pa sam ravnodu?no "punce ?e delajo ra?un".. da ne govorim, da sem zaradi njih imel probleme, ker sem moral zamenjat turnus v slu?bi..

 

upam samo, da so pravo?asno poslali ra?un na leasing hi?o, da jutri dobim papirje, ker ?e ne me bo popadla sveta jeza... in se ne bo vredu kon?alo... najraje bi jim ra?un za telefon in porabljene ?ivce izstavil...

 

Upam, da bo vsaj z avtom vse v redu

 

no, avto je kon?no doma...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz v A-cosmos na celov?ki ne grem ve? niti di?e?e smrekce iskat pa ?e mi pla?ajo zanjo.

 

Povsem obratna je pa situacija pri isti firmi v BTC-ju. Nadpovpre?en odnos, prijazni, ustre?ljivi... ljudje kjer ti ni te?ko pustit par kilo?.

 

Tud ?ivim 5 minut pe? od celov?ke, pa bom avto pelu na servis v BTC.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem se pred leti naveli?al nategovanja trgovcev z rabljenimi avtomobili, sem se odlo?il za nov avto. In glej ga, ?e pri novem avtu so me posku?ali nategnt ?zmeden? .

 

Avtohi?a Kr?i?nik, Zagorje, mi je obljubila kot darilo ob nakupu nove ?estke biserno barvo zastonj :jupiii: . Njihov trgovec me je opozoril, da pa o tem nikakor ne smem nikomur ni? govorit, ker da mi oni tega nebi smeli dati. Naslednji dan sem drugje zvedel, da je biserna barva tako ali tako zastonj in da zanjo ni dopla?ila :angry: .

 

Jaz k Kr?i?niku NIKOLI VE?!

 

Lp M

 

pojdi ?e 1x povpra?at glede barve, metalic barva se dopla?a(skoraj ne poznam proizvajalca avtomobilov da se nebi metalic doplacala) vem pa de se trgovci zelo dajejo med sabo in VEM de so se ti zlagali, samo zato de dobijo stranko ve?(kamorkoli si ?e ?el povpra?at)....Jz vem de mi delamo dobro in kvalitetno, si glih ne mormo privo??it kaj takega, kdaj pa kdaj pa pride do nesporazuma, 100 ljudi 100 ?udi.

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst ti pa mo?nika priporo?am, sm z nim ze od prej zlo zadovoln, zdej kt so pa na novi lokaciji so pa se velik bolsi, se jim zlo pozna kt majo velik nouga osebja :bravo: zadnic je en frend pr nim kupu novo sestko in je tut zadovoln, sm mu povedu za forum pa nwm zakaj ga se ni kle gor :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pojdi ?e 1x povpra?at glede barve, metalic barva se dopla?a

Biserna barva ni metalic barva in leta 2002 je bila pri mazdah 6 brez dopla?ila.

 

Kar se Mo?nika ti?e sem nazadnje rekel, da slu?benih avtov k njemu na servis nikoli ve?. Imel je pa (?e je ?e vedno tako, ne vem) dobro avtoli?arsko delavnico (bolj?a kot Cosmos).

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni zanimivo, da se v teh na?ih pogovorih Interclass sploh ne omenja...

Saj ne, da bi bili kaj posebnega in se z Gamo v BTCju po odnosu in splo?nemu ob?utku ko pride? tja res te?ko primerjajo, samo vseeno, ko sem jaz svojo 6ko tam kupoval so bili OK.

V Gami BTC o?itno res nekaj pozitivnega seva... :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 let kasneje...

Ko sem ?el letos z Mazdo Cx3 na testno vo?njo sva z ?eno avto prevzela v Mazdi-BTC in sva se peljala sama.

 

Pri Avto Mo?niku ko sva peljala Mazdo 3 pa je bila gospa iz prodaje zraven in non stop razlagala kaj in kako...

 

?e huj?a star je bila slede?a. Sem ?el na Acosmos na Celov?ko pod predra?un za par zadev za Mazdo 6. Dobim v 2-3eh minutah in lep dan...

 

Pri Avto Mo?niku je ?efe rabil 15 minut za pripravo predra?una popusta ni hotel dati in na koncu ?elel ra?unat za predra?un 12?. Ko sem mu rekel da ne mislim pla?evati za predra?un in naj ga kar ima (mu povem kako je bilo na Cosmosu), me gleda in re?e:"vzam pa pejt!"

 

Res dober odnos... ?e prej sem se jih raje izognil ja zdaj me pa ne vidijo ve?. Marjan Mo?nik bi se pa lahko nau?il odnosa s strankami!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

12 eur za predra?un, ta je pa dobra.

 

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Res no pa to ne more? verjet... Pa naprej ga gledam neki omenja 25 eur pa da bo dal polovi?no 12 eur. In ga debelo pogledam a zdaj naj vam pla?am za predra?un??? Pa pravi ja... Se mi je kar stemnilo pred o?mi... Kaj takega ?e v ?ivljenju nisem videl... Noro res!!

 

Poslano z mojega SM-G925F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo kot vidim, razen BTC-ja ni kak?nih pohval za prodajalce (prav tako za poobla??eni servis) Samo res ne razumem zakaj je uvoznik pri nas tako neresen. Internetne strani imajo o?itno samo zato, ker jih morajo imeti, stre?nik za po?to jim o?itno ne deluje. Prodajne in servisne storitve niso na nivoju in mi jer res ?al da delajo ?kodo sami znamki. O Celov?ki pa sploh no?em izgubljati besed podn...........

 

Sem tik pred odlo?itvijo za nakup mazde ampak me vse tole tako moti, da se zelo obra?am h konkurenci (zaradi dobrih izku?enj)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem kak?ne 3 teden nazaj hodil naokoli za novo trojko, pri vseh sem bil bolj na meji delovnega ?asa 17:30-18h (prej slu?ba ne dopu??a) in so bili vsi korektni in prijazni, ni bilo problem si vzet ?as in razlo?it stvari. Bil sem v BTCju, Interclassu in pri Kr?i?niku v Zagorju. Mogo?e je bila izku?nja v BTCju ?e najslab?a, ker so ravno prenavljali salon in je bil povsem izpraznjen, se ni dalo direktno na avtomobilu ni? pokazat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.