Skoči na vsebino

Nakup nove Mazde 6 pri poobla??enih prodajalcih


Robert

Priporočeno sporočilo

Sam sem imel najbolj?e izku?nje z Avtoplus Koper. ?eprav sem iz Kr?kega, sem z veseljem ?el po avto v Koper, vse detajle smo se pa pomenili po telefonu, vklju?na s popustom. Res izredno prijazni!

 

Da pa nekaj povem kar me moti, ampak res moti...trgovci ki te za?nejo tikati...Sem sicer 35 let star, vendar poka?i neko spo?tovanje, nimam se za nekaj ve?, niti pribli?no, samo sem pa nau?en spo?tovanja.

 

?e celo na facebooku ko Mazda Slovenija odgovarja, v vseh odgovorih tikajo komentatorje. ?eprav je to facebook si tega nebi smeli privo??iti!

 

Upam da to kdo od odgovornih bere in da se malo zamislijo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej..,,jaz moram tudi pohvalit Avto Plus -Mazda salon koper.res vse se da zmenit in pogovorit.zato sem pri nih kupil dve Mazdurini...zadovoljen ...res pa je tudi,da poznam tam par ljudi...he he lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam sem imel najbolj?e izku?nje z Avtoplus Koper. ?eprav sem iz Kr?kega, sem z veseljem ?el po avto v Koper, vse detajle smo se pa pomenili po telefonu, vklju?na s popustom. Res izredno prijazni!

 

Da pa nekaj povem kar me moti, ampak res moti...trgovci ki te za?nejo tikati...Sem sicer 35 let star, vendar poka?i neko spo?tovanje, nimam se za nekaj ve?, niti pribli?no, samo sem pa nau?en spo?tovanja.

 

?e celo na facebooku ko Mazda Slovenija odgovarja, v vseh odgovorih tikajo komentatorje. ?eprav je to facebook si tega nebi smeli privo??iti!

 

Upam da to kdo od odgovornih bere in da se malo zamislijo...

To?no tako. Jaz ko dobim stranko mi ne pade na misel, da bi jo tikal pa tudi, ?e je 30 let mlaj?a od mene.  Poleg tega so na uradnih straneh popolnoma neodzivni. Ne po?ljejo naro?enih katalogov......... Res ?koda, da imajo tak odnos

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekateri pooblascenci so zagotovo super servisi, a mene trenutno zanima ce kdo najde na tem forumu med vec kot 355 TISOC objavami, kaksno pohvalo za Avto Mocnik?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e gre? v Celje v avtohi?o Selmar (pa Celje ni glih dale? stran od LJ). Jaz osebno sem bil tam zelo zadovoljen..... probat ni greh

Pa tudi pri Skorn?ku mam dobre izku?nje! :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pla?a? mu v gotovini pol ga pa prijavi?, da ti ni izdal ra?una in da goljufa mimo dav?ne blagajne...

Dober predlog sicer... ampak mi je toliko dopizdilo, ko sem ga ?akal, da sem hotel ?imprej oditi... Sem ?e prej hotel oditi pa je ravno prihajal...

Saj mi bilo potem ?al, da sem sploh od?el tja. Se bom raje peljal do LJ pa tam uredil

 

Poslano z mojega SM-G925F z uporabo Tapatalk

Nekateri pooblascenci so zagotovo super servisi, a mene trenutno zanima ce kdo najde na tem forumu med vec kot 355 TISOC objavami, kaksno pohvalo za Avto Mocnik?

Mislim, da sem pa res 1x bral, da je bil tam eden celo zadovoljen z njim pri nakupu... Za servis pa res ?e nisem sli?al, da bi kdo pohvalil

 

Poslano z mojega SM-G925F z uporabo Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da sem pa res 1x bral, da je bil tam eden celo zadovoljen z njim pri nakupu... Za servis pa res ?e nisem sli?al, da bi kdo pohvalil

 

 

Se mi zdi, da je iceman pohvalil... oz. ni direktno pohvalil... le pisal je, da ni imel problemov :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tocno tako. Je bil korekten nikoli nisem imel problemov. Tudi popust sm vedno dobil. Menjal par stvari v garanciji pa tudi ze izven nje. Vedno sm dobil nadomestni avto ali pa vsaj prevoz do doma. Lahko recem da sm bil vedno zadovoljen.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene odbije ?e ko ?elijo biti prisotni pri testni vo?nji... ?efe mi je pa postal toliko antipati?en da ?e zaradi njega ne bi ?el ve? tja...

Poslano z mojega SM-G925F z uporabo Tapatalk

Ko se je mojster Pelko pri njih zanimal za nakup Cx5, je bil zaljiv do njega. Pa vem, da si tega mojster ni izmislil ;)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko se je mojster Pelko pri njih zanimal za nakup Cx5, je bil zaljiv do njega. Pa vem, da si tega mojster ni izmislil ;)

Ja RES je ,ker je tudi to meni povedal ,ko sem bil pri njemu -monta?a zimskih gum na prej?ni Mazdi5.DR.Pelko se je poto?il ,da je bil ta prodajalec full nesramen do njega ...pol sem mu rekel zakaj ga ni vpra?al ?e mu SMRDIJO NGE...pol je bil pa smeh..v delavnici...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.