Skoči na vsebino

Garmin N?vi 255T


Boss

Priporočeno sporočilo

Da ne bom odpiral nove teme, bom kar tu vpra?al, ?e kdo kaj ve o LG n-10e navigaciji.

Zadnji? so jo pri Forstingeru v Avstiji imeli za 56?, pa je moj svak kupo dve. Eno za sebe, eno za sodelavca.

Problem pa je, da je gor samo Avstrija, Nem?ija in ?vica.

Bi mogo?e od kere druge navigacije Adria route gor ?lo, ali ima LG svojo verzijo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 53
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Da ne bom odpiral nove teme, bom kar tu vpra?al, ?e kdo kaj ve o LG n-10e navigaciji.

Zadnji? so jo pri Forstingeru v Avstiji imeli za 56?, pa je moj svak kupo dve. Eno za sebe, eno za sodelavca.

Problem pa je, da je gor samo Avstrija, Nem?ija in ?vica.

Bi mogo?e od kere druge navigacije Adria route gor ?lo, ali ima LG svojo verzijo.

 

Vse se da, je pa res odvisno od opercijskega sistema.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Microsoft Windows Mobile 2002

 

Garminov Mobile XT dela brez problema.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sorry,pozabo sn doma na linke za tebe. sramezljiv Daj probaj sam kaj najt na spodnjem linku. ;)

http://www.alter.si/tabla/postlist.php/Cat/0/Board/garmin

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ Boss:

-scg route dela kar ok. Sicer sem se peljal samo po avtocesti in glavni cesti ampak ni zgresil izhoda.

-adria route: v sloveniji, nekje na dolenjeskem se mu je zmesal in mi je dal navodila, da zapustim avtocesto; v makedoniji pa tudi brez tezav, edin cilj je zgresil za kakih 50m :)

 

podatki:

post-49-1218026412_thumb.jpg

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je verjetno bilo tam, kjer je odprt nov odsek mimo Oto?ca... ta odsek ?e ni vne?en tako, da je malo zmede. Problem je tudi na novem delu Gorenjske AC in na ?tajerski AC od Pesnice do Lenarta.

 

?akamo na novo mapo AR. ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj sem pobrskal in pi?e da bi naj Garmin XT deloval tudi na Windows CE. Odvisno od verzije, pa malo bi se bilo treba poigrat.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm pred kratkim spravu Garmina M XT na HP Ipaq 5450 (WM 2003) + Qstarz BT-Q1000 P. Zadeva deluje skoraj BP (v?asih kako opozoriulo vmes, ki ni? ne pomeni, ali pa bluetooth ven vr?e, sam ni problema nazaj spravit, pa ?e to se redko zgodi). Value for Money, bi reku. Je pa res, da razmi?ljam o namenski napravi, ki bi bila skoz "tam", ?eprav jo preko no?i ni pametno pu??ati v avtu, a ne :P

 

Je blo pa zanimivo, ko smo ?li v ?panijo, sem dal izra?un rute, ki pa me je hotel iz LJ pred Italijo peljat v Portoro? na kavico :hohoho: , ?eprov mu tega nism naro?u :ne vem:

Mislim, da je gor City Nav EU 2008 (al je 2007?) + AR 2.00

 

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst sm pred kratkim spravu Garmina M XT na HP Ipaq 5450 (WM 2003) + Qstarz BT-Q1000 P. Zadeva deluje skoraj BP (v?asih kako opozoriulo vmes, ki ni? ne pomeni, ali pa bluetooth ven vr?e, sam ni problema nazaj spravit, pa ?e to se redko zgodi). Value for Money, bi reku. Je pa res, da razmi?ljam o namenski napravi, ki bi bila skoz "tam", ?eprav jo preko no?i ni pametno pu??ati v avtu, a ne :P

 

Je blo pa zanimivo, ko smo ?li v ?panijo, sem dal izra?un rute, ki pa me je hotel iz LJ pred Italijo peljat v Portoro? na kavico :hohoho: , ?eprov mu tega nism naro?u :ne vem:

Mislim, da je gor City Nav EU 2008 (al je 2007?) + AR 2.00

lp,

D

 

Pa valjda se mora? spotoma ustavit na kavici tukaj na obali. :P:hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa valjda se mora? spotoma ustavit na kavici tukaj na obali. :P:hohoho:

 

?e ?e, sam je blo 14 ur vo?nje pred nami, pa se ni blo ravn s cajtom za hecat ;)

 

OFFT.: Kr sm ve?krat na sezono za obalo (ala vikend dopust varjanta), bi se lahk tud kje sre?al ob priliki :rolleyes: Sam nevem, kok bi se najdl oz. dogovoril, za kak drink npr.? :huh:

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ?e, sam je blo 14 ur vo?nje pred nami, pa se ni blo ravn s cajtom za hecat ;)

 

OFFT.: Kr sm ve?krat na sezono za obalo (ala vikend dopust varjanta), bi se lahk tud kje sre?al ob priliki :rolleyes: Sam nevem, kok bi se najdl oz. dogovoril, za kak drink npr.? :huh:

 

lp,

D

 

Ja,preden pride? kej dol,mi javi.Bomo ja kaj spili,ne? :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ Boss: ti obvladas,

a je to normalno, da me garmin vcasih pelje po mestnih obvoznicah ali pa obicajnih cestah namesto po avtocestah?

(to velja predvsem za nemcijo)

izbral sem pa najhitrejso pot (in ne najkrajso)

a je se kaksna finta, da kaj narobe delam?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ Boss: ti obvladas,

a je to normalno, da me garmin vcasih pelje po mestnih obvoznicah ali pa obicajnih cestah namesto po avtocestah?

(to velja predvsem za nemcijo)

izbral sem pa najhitrejso pot (in ne najkrajso)

a je se kaksna finta, da kaj narobe delam?

 

Garmin ima mo?nost, ki jo lahko vklju?i? in sicer, da se izogiba AC-jev amapk v tem primeru bi te vsaki? posku?al speljati na vsporedno cesto. Zdajle nimam Garmina pri sebi, da bi pogledal, kje se to vklopi/izklopi - poskusi najti sam. ?e ne bo? na?el lahko pogledam popoldne.

 

Druga mo?nost je, da je pot preko obvoznice ?asovno kraj?a, kot po AC. Recimo, da ima obvoznica hitrost 100km/h in je dolga 10km jo prevozi? v 6 minutah. Po AC pa je recimo 14km pa s hitrostjo 130km/h rabi? cca 6 minut in pol.

 

Tretja mo?nost je pa napa?na kategorizacija cest z napa?nimi omejitvami vo?nje. Lahko, da je ob nastajanju kart bila omejitev na AC recimo 80km/h in je to ostalo zabele?eno na karti. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Novega CityNavigatorja NT Europe ?e ni (verjetno konec leta :ne vem: ) tako, da za zdaj si ne more? ni? pomagati, ker ima? itak ?e name??ene zadnje verzije vseh map.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nimam opcije za izogibanje avtocest, se zna zgodit, da je tretja varianta "kriva"

 

kako in kje pogledam za update?

 

Kak to, da nima? te opcije?? :huh:

 

Tam zravn, ko so nastavitve za vodenje, pa klasifikacije cest... vsaj pr men je, pa odkljukam AC.

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.