Skoči na vsebino

POKRIVALO ZA MAZDO ! ? ?


Priporočeno sporočilo

zaenkrat je streha za avte ?ele v projektiranju, za ta ?as pa rabim nekaj, da bi pokril avto, ko se k sranju pripravlja...

 

ma kdo kaj takega, kake izku?nje ?

 

vem, kdo dela, vem tudi da ni poceni, vendar, ali se obnese ali ne ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zaenkrat je streha za avte ?ele v projektiranju, za ta ?as pa rabim nekaj, da bi pokril avto, ko se k sranju pripravlja...

 

ma kdo kaj takega, kake izku?nje ?

 

vem, kdo dela, vem tudi da ni poceni, vendar, ali se obnese ali ne ?

 

dons sm se vozu ob lublanci pa sm glih vidu modela k je sliku svoj avto po v?eraj?nji nevihti :pozerala sta mu njegov avto in en hlod na havbi :( ,en vato naprej pa je imel eno fajn debelo vejo zapi?eno skoz vetrobransko steklo.......

Edina za??ita k jo vidm je gara?a,?al

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma js imam pa tako mnenje in seveda na podlagi preverjenega!

 

?e slu?ajno na poti ali nekje na odprtem kjer misli padati to?a in nima? avta kam zapelat na varno je v veliko pomo? tista ponjava za avto pokrit(seved ta dra?ja varjanta ki je z neko penco podlo?ena)

Pa ?e prav pride ?e gre? na morje,je pa seveda treba vn in pokrit!

?e pa ma? avto pod kakim drevesom pa ti ta ponjava ne pomaga dovol ali pa da te dobi to?a na mestu kjer je mo?nost ve?ja da kj te?jega pade gor!

 

morda pa kaka deka ni slaba za pokrit ?ez avto ko za?ne zbijat!

 

Ne vem no! :ne vem:

 

?e misli? za doma morda nebi bilo slabo kakega arafata postavit(tist k majo za m

piknike,streha je platnena tako da nebi smol kar tako prebit,edino kake palce bi moral zamenjat z mo?nej?imi!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si slu?ajno na?el koga, ki prodaja te malo bolj podlo?ena prekrivala? Jaz ne najdem nobenga, ki bi bil v bli?ini, razen, ?e naro?im iz Avstralije.

 

hhhm to pa dobro pra?anje kolega jo ima samo kje pa jo je nabavil pa res nisem spra?eval!

bom g apra?al kje je staknu to!!

?e ne, pa morda sam lahko pre?ije? kako podlogo spodaj no kaka ?ivilja ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za doma... sem kupil pregrinjalo iz najlona v obiju za 37 evrodolarjev, in pa v merkurju gradbeno peno 1,3 m ?iroko ter debelo 10 mm (l = 6m, 15 evrodolarjev)

 

za malo mirnej?i spanec bo... :) ?ez ravne povr?ine lih fajn gre... po prtla?niku strehi in havbi... ?ez bom pa pregrinjalo potegnil... bolj?e je kot ni?...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za doma... sem kupil pregrinjalo iz najlona v obiju za 37 evrodolarjev, in pa v merkurju gradbeno peno 1,3 m ?iroko ter debelo 10 mm (l = 6m, 15 evrodolarjev)

 

za malo mirnej?i spanec bo... :) ?ez ravne povr?ine lih fajn gre... po prtla?niku strehi in havbi... ?ez bom pa pregrinjalo potegnil... bolj?e je kot ni?...

 

Tukaj pri nas bi pa kmalu potreboval kaj podobnega.Na sre?o ni bilo to?e v neurju pravkar kon?anem. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja najdra?ja je v?eraj svoj avto stisnila pred vrata gara?e, da bi po ?immanj mokrem pri?la v hi?o. Danes sem opazil, da je imela sre?o - eden od bramakovih stre?nikov se je ujel za snegolov, sicer bi ga imela na strehi avta. Jakost vetra pa tak?na, da ji vrat avta niti slu?ajno ni uspelo zapreti. No potem sem pri?el jaz, dedec od 70kil, in po?lihtal zadeve B) .

Ob nevihti ni pametno parkirat pod kap strehe ali pod drevo.

 

A mogo?e kdo ve, ?e je kaj resnice na teoriji o tem, da odeja na avtu poslab?a zadeve, ker to?a ne zdrsne po plo?evini?

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm.

 

?e vedno sem ob tako slabem vremenu pokril avto z odejo ter enkrat uspe?no prepre?il po?kodbe na vozilu zahvaljujo? odeji. Je pa va?no, da odeje nekako fiksira? na streno oziroma pokrov ali pa jih obte?i?, da jih ne odnese (ob to?i ponavadi piha mo?an veter). Mislim, da je to o ve?jih po?kodbah z odejo iz trte zvito, saj ?e je odeja kolikor toliko povpre?ne debeline potem to?a mo?no zgubi na mo?i zaradi same amortizacije odeje. Veliko bolj bi bil v skrbeh, ?e bi ob podobnem vremenu pokril avto z tako imenovanimi prevlekami za avto, ki pokrije celoten avto, kot nekak?na improvizacija gara?nih pogojev. Tam je omenjeni material dosti bolj tanek v primerjavi z odejo in ne bi se ?udil ?e bi pod ne?im tak?nim na?el vdrt pleh.

 

 

Toliko z moje strani....vsekakor pa po?akaj ?e na mnenja drugih. Ve? glav ve? ve. :bravo:

58461.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm.

 

Ve? glav ve? ve. :bravo:

 

:hohoho::hohoho: ve? glav ve? zelja !

 

Pa re?e? babici naj se?trika jopico za avto pa ?tinfke za gume pa bo! :bravo::bravo:

joke

 

tud sam sem ?e z deko pokrival avto ko je bla to?a,in je kar pripomoglo k bla?enju,seveda govorim o normalni to?i!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pena, s katero "za??itim" avto pod ponjavo:

 

post-11-1215594551_thumb.jpg

 

post-11-1215594568_thumb.jpg

 

je pa res, da je malce okorno, da bi s sabo vozil kam...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.