Skoči na vsebino

Boj? Piknik


David

Labi na pikniku da ali ne ?  

19 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. al i naj Labi pride na piknik ?

    • da
      19


Priporočeno sporočilo

No... ker me je ?e malo strah teh stricev z Gozda... sem odprl novo temo da se lahko pogovarjamo kak outfit bomo nosili na pikniku, kdo bo ?evape kontroliral, kdo bo pivo hladil, kdo bo Boj?a lovil....

 

 

bla bla bla...

 

 

:aaaaa: :aaaaa: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :aaaaa: :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 53
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ja,bemti,pir pa ?e more bit hladen.....torej kdo ga bo hladil? :lol: Upam,da je kak hladilnik tam. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No... ker me je ?e malo strah teh stricev z Gozda... sem odprl novo temo da se lahko pogovarjamo kak outfit bomo nosili na pikniku, kdo bo ?evape kontroliral, kdo bo pivo hladil, kdo bo Boj?a lovil....

bla bla bla...

:aaaaa: :aaaaa: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :aaaaa: :aaaaa:

 

 

sploh ne vem kaj kokodaka?, ker te itak ne bo,..kot ponavadi

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No le glej David da bo?!

Drga? pa gasilnih aparatov bo dovol za pivo hladit ?e slu?ajno skrina crkne.

Masvett za Boj?a ulovit---- nastavi mu eno lepo mi?ko ob cesti pa se bo sam pustil ujeti :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa nekaj pogre?am na seznamu udele?encev piknika

 

1.) ni ?tajercev (Poky izuzet, ker ne ?ivi ve? na totem koncu)

2.) samo dva, sta prijavljena, ki nista iz Ljubljane in bli?nje okolice

 

fak, a se je gorivo res toliko podra?ilo, da je te?ko prit na en samcat piknik v letu? To ne zanimanje je ?e kar bole?e tako, da bo verjetno za v prihodnje treba narest kako spremembo glede tega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogo?e pa bo le ?as za udele?bo samo mi je bobi nekam poniknil... :ne vem:

 

Bobi je reko,da verjetno pride na Rakitno,tak da le glej,da si ?e ti zrihta?. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa nekaj pogre?am na seznamu udele?encev piknika

 

1.) ni ?tajercev (Poky izuzet, ker ne ?ivi ve? na totem koncu)

2.) samo dva, sta prijavljena, ki nista iz Ljubljane in bli?nje okolice

 

fak, a se je gorivo res toliko podra?ilo, da je te?ko prit na en samcat piknik v letu? To ne zanimanje je ?e kar bole?e tako, da bo verjetno za v prihodnje treba narest kako spremembo glede tega.

 

 

skoraj bi tvoj post prebral tako, kot da se na ?tajerskem za slovence svet kon?a ;)

 

ampak kljub temu sem prijavljen :P

 

 

fak, a se je gorivo res toliko podra?ilo, da je te?ko prit na en samcat piknik v letu?

 

pa ja, ampak mam dizla :hohoho:

 

Ej ve? kaj... tokrat pa BOM!!!! <_<

 

pazi kaj kvasi?... :) da se nau? zajebu ;) ?eprav bi te bli ziher vsi veseli, se bomo meli vsaj s koga smejat ;):rozico:

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

skoraj bi tvoj post prebral tako, kot da se na ?tajerskem za slovence svet kon?a ;)

 

Sorry, saj ve? da nisem pozabil na Prekmurce :P - hotel sem samo malce spodbuditi ?tajerce, da ne bojo mo?ni samo na besedah ampak tudi na dejanjih. ?e prideta vsaj Bobi pa Vajper pa takoj vzamem besedo nazaj :D

 

Zdaj bom pa spet malce sprovociral - kaj pa Mazda ?lanice? Kje ste s svojimi prijavami... Boj? ne grize in tudi ni nek seksualni manijak (?eprav v?asih tako govori :hohoho: ) tako kot tudi ostali nismo (vsaj ne da bi vedel) tako, da ne vidim zadr?kov, da se ne bi prijavile.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sorry, saj ve? da nisem pozabil na Prekmurce :P - hotel sem samo malce spodbuditi ?tajerce, da ne bojo mo?ni samo na besedah ampak tudi na dejanjih. ?e prideta vsaj Bobi pa Vajper pa takoj vzamem besedo nazaj :D

 

Zdaj bom pa spet malce sprovociral - kaj pa Mazda ?lanice? Kje ste s svojimi prijavami... Boj? ne grize in tudi ni nek seksualni manijak (?eprav v?asih tako govori :hohoho: ) tako kot tudi ostali nismo (vsaj ne da bi vedel) tako, da ne vidim zadr?kov, da se ne bi prijavile.

 

 

Kdo ni manijak...? :aaaaa: Saj ne morem bit, ?e pa je prijavljena samo ena predstavnica nasprotnega spola, pa ?e ta bo s svojim in ku?iko. :whatever:

Aja, no saj moja bo tud zraven... :zvizga:

 

Quote Uklopko: Masvett za Boj?a ulovit---- nastavi mu eno lepo mi?ko ob cesti pa se bo sam pustil ujeti :)

 

 

?zmeden??zmeden? Aja? N? ne vem o tem... :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

BOJ? :hohoho::hohoho::hohoho:

 

btw,..tista igra?a od va?e Sre?ke je zaklu?la svoje poslanstvo v dveh dneh, ko ji je ratal zgrist "kletko" in seveda tud mi?ko k je padla vn,.. :hohoho::hohoho: "kletka" sama pa ni ve? tok zanimiva :P

 

 

Na?a Mi?a je umrla naravne smrti... :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Zdaj bom pa spet malce sprovociral - kaj pa Mazda ?lanice? Kje ste s svojimi prijavami... Boj? ne grize in tudi ni nek seksualni manijak (?eprav v?asih tako govori :hohoho: ) tako kot tudi ostali nismo (vsaj ne da bi vedel) tako, da ne vidim zadr?kov, da se ne bi prijavile.

 

:ne vem: ninja,catya,icewomen.......kje ste?

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jebote me rajcate s tem piknikom, da bi vzel rentacar pa da pridem 1100km na cevape pa to...

 

Mah, kaj pa je to zate, saj si svetski ?ovek. :danzoman::jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Labi: da se bo? la?je odlo?il ;)

 

gori je anketa ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da me ne bo BOJ? kregu,...

 

@David: n? ne bo ?la domov kot ton?ek balon?ek,..kar pa ne garantiram zate :hudicek:

 

 

 

?e bom dobre volje mybe prnesem k?no ?katlo pi?kotov :aaaaa:

 

No ampak,..seveda,..tebe to ne gane,..ker ti bo v zadnem momentu neki vmes pr?lo a ne B)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.