Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

@ tauko

welcome to my world, nism normalno zaspau ?e x let <_< kar pomeni da zdj ?e vsako no? normalno zaspim :D

 

Da mal pojamram, da bi dans skor brez avta ustou kr se je en deda pa? naveli?u ?akat na neprednostni cesti in je kr spelu pred mene jst nj pa iz 50- 60 kmh ustavm u par metrih al kaj? sm se mu komi izognu in loh sam re?m hvala bogu za ABS kr drga? bi mu direkt u bok prletu :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, eno pra?anje zate (ni mi?ljeno provokativno) in sicerr, a je mo?no, da ?e bi ti kupu novga kakega Renoja dizla, re?mo Megana, pa ?e bi ga primerno vzdr?eval (servisi na 15Kkm in ne na 30!!!), da bi ti ta v redu slu?il, al je ta kripa useen tok pod nivojem, da ne bi zneslo! :P

 

Kokr pa tle po forumu prebiram, se pravi, ?e italjanske 6ke kar zajebavajo, kaj bi bilo potem ?ele z uvo?enim Renojem? :blush::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok sovra?m ko mi nekdo s stranske ceste, brez da pogleda zapelje in potem bremzaj kokr ve? in zna?, matr me mika, da enkat kar ni? ne pobremzam, sam po?im vanga, pa da vidmo kok ma Laguna Erbegov (5 zvezdic na testu, hehe)! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Definiraj normalno :ne vem:

 

hehe morda je gledal paranormalno!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, eno pra?anje zate (ni mi?ljeno provokativno) in sicerr, a je mo?no, da ?e bi ti kupu novga kakega Renoja dizla, re?mo Megana, pa ?e bi ga primerno vzdr?eval (servisi na 15Kkm in ne na 30!!!), da bi ti ta v redu slu?il, al je ta kripa useen tok pod nivojem, da ne bi zneslo! :P

 

Kokr pa tle po forumu prebiram, se pravi, ?e italjanske 6ke kar zajebavajo, kaj bi bilo potem ?ele z uvo?enim Renojem? :blush::D

 

?ist v redu vpra?anje, ki zaslu?i normalen odgovor.

 

Rabljenega Renaulta ne bi nikoli kupil, kot ne bi Peugeota, Citroena, Fiata, Alfe pa ?e kaj bi se na?lo na tem seznamu. Sploh ?e bi ?lo za diesla.

 

?e pa bi kupoval nov avto in bi bil Renojc cenovno ugoden pa bi kupil tudi diesla - nov Megan je recimo oblikovno zelo lep avto medtem, ko nova Laguna mi pa ne sede.

 

Ampak, ker renojc ne bo nikol tako zelo cenovno ugoden me sploh ne skrbi, da bi kdaj zabredel v kako tako dilemo :hudicek: . Aja pa ne gre za to, da bi avto bil pod nivojem sploh ne pod kakim statusnim nivojem, ker tud Mazda ni glih status, gre za duge stvari pa mislim, da ni treba ?e enkrat razlagat katere.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam, vsaka generacija oz. FL Lagune je gr?i (se pravi je moja ?e nekje srednja ?alost, glede na letnik in da ni FL od II. generacije)! :P

 

Pa ?e tole lih ne razganja od lepote, hehe :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo?a, tvoja je oblikovno ?ist zgledna. FL je pa ?e mem, da ne re?em tanova pa mi skoz vzbuja ob?utek, da gledam ?abo z abnormalno raztegnjenimi usti. :blink:

 

Ok, ni mi treba k okulistu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj je olja zmankalo ?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.