Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ni panike, X5 pol ni bil ve? vozen(vsi airbagi + odpovedala vas elektrika), saker pa ma povr?inske rane, ?e vedno pelje(srce ?e vedno bije :jupiii: ) in je na vseh 4h kolesih, gume cele, feltne cele, airbagi nedotaknjeni, hladilnika sta se mal "uscala", ?ez haubo ne vidim, lu? spredaj ena manjka, druga dela samo je zlomljena, skratka ni tako grozno za hitrost manj 20 km/h. :(

Bomo videli s sosedom pogledamo ka?ne so "skrite" rane ?e so. :ne vem:

 

Pa dobro potem ni panike! To kar si na?tel je kar ok ker juresov prvo post je zvenel kot, da je najmanj tvoj avto totalka in vsaj mene je kar zaskrbelo. :( Tako, da zame je tole malenkost in verjamem, da se bo po?timalo. Sploh pa dokler je avto vozen in ni cel zategnjen je ?e OK.

 

Sam da si OK....bogi saker, ?koda ker ni bil ta drugi avto Francoz.... :angry2:

 

Zakaj Francoz? ?zmeden?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Videl Sakerja, jah malo bo na bolni?ki potem pa spet gasa. Je pa imel saker sre?o glede balonov, glede na to kako precvikan kabel senzorja s senzorjem vred ?trli izpod havbe. Va?no da je na mestu karoserija, spredaj pa malo pome?kano, no pa sej je avto narejen tako da ga spredaj pome?ka. Pomoje ?e najbolj grozno zgleda zaradi dvignjene havbe vse skupaj, je pa srce celo :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prokleta va?ka - bankomat scena, od?tel mi je dnar (vem da mi ga pol vrnejo sicer), dnarja pa ne dal, pol pa ?ibaj par km stran do druzga in tam uspe?no dvignit! :hudicek:

 

P.S. - Gorenjc, ti pa se ?imprej u?timej! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa dobro potem ni panike! To kar si na?tel je kar ok ker juresov prvo post je zvenel kot, da je najmanj tvoj avto totalka in vsaj mene je kar zaskrbelo. :( Tako, da zame je tole malenkost in verjamem, da se bo po?timalo. Sploh pa dokler je avto vozen in ni cel zategnjen je ?e OK.

Zakaj Francoz? ?zmeden?

 

No ja, sej je tud mene ustra?u - je reku da prelaga dele v kanto... :blush:

 

V glavnem neprijetno...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja, sej je tud mene ustra?u - je reku da prelaga dele v kanto... :blush:

 

V glavnem neprijetno...

 

Sej sem jih kipal v kontejner. :blush:

Plastiko seveda. sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej sem jih kipal v kontejner. :blush:

Plastiko seveda. sramezljiv

 

Stari samo da si ti vredi, pleh bo? ?e zrihtal :punk:

 

tak ali tak nebo? imel pozimi kaj za delat tak, da ti to zaj prav pride :angry2:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stari samo da si ti vredi, pleh bo? ?e zrihtal :punk:

 

tak ali tak nebo? imel pozimi kaj za delat tak, da ti to zaj prav pride :angry2:

 

Ma QURAC, ta teden sem mel ve palnu NI? fu?a, zdej pa to. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Teb pa? ni usojeno, da bi dal noge na mizo in po?ival brez dela :(

 

?e nebi ni? delal bi pa ?arnici te?il pa jo nagovarjal, pol bi pa moral karavana kupit,......

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e nebi ni? delal bi pa ?arnici te?il pa jo nagovarjal, pol bi pa moral karavana kupit,......

 

Dream on, kar se karavana ti?e.

Je pa res da sva hotla it za 2 dni malo med penzi?e, ker ima s5 te?ave z hrbtenico in js jo ?e vedno prepri?ujem da greva ona pa zdj no?e.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dream on, kar se karavana ti?e.

Je pa res da sva hotla it za 2 dni malo med penzi?e, ker ima s5 te?ave z hrbtenico in js jo ?e vedno prepri?ujem da greva ona pa zdj no?e.

 

Pa mora iti malo ker ?e nebo ?la se ji lahko zgodi da bo? moral kupit dizla zanjo(glede na tvoj podpis :danzoman: )

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa mora iti malo ker ?e nebo ?la se ji lahko zgodi da bo? moral kupit dizla zanjo(glede na tvoj podpis :danzoman: )

 

Sej pe? je ?e..... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha sam res, bova skupi bogu dneve kradla :D

 

Sta ponosna delavca 2. najve?jega podjetja na svetu!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni panike, X5 pol ni bil ve? vozen(vsi airbagi + odpovedala vas elektrika), saker pa ma povr?inske rane, ?e vedno pelje(srce ?e vedno bije :jupiii: ) in je na vseh 4h kolesih, gume cele, feltne cele, airbagi nedotaknjeni, hladilnika sta se mal "uscala", ?ez haubo ne vidim, lu? spredaj ena manjka, druga dela samo je zlomljena, skratka ni tako grozno za hitrost manj 20 km/h. :(

Bomo videli s sosedom pogledamo ka?ne so "skrite" rane ?e so. :ne vem:

 

Ja pa oba tud kontra driver sva OK.

 

Fajn zrihtej kaj nej ti druzga re?em. Va?no da si cel.

 

LP

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na zadnje dogodke bo najverjetneje nekaj na tem, da

par dni pred ??ipom -polno luno vlada napetost, pogoste so hude prometne nesre?e, ljudje so razdra?ljivi in zal je to tudi obdobje, ko lahko pri?akujemo ve? nasilja.

 

Polna luna je 24. oktobra.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.