Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Glede na zadnje dogodke bo najverjetneje nekaj na tem, da

par dni pred ??ipom -polno luno vlada napetost, pogoste so hude prometne nesre?e, ljudje so razdra?ljivi in zal je to tudi obdobje, ko lahko pri?akujemo ve? nasilja.

 

Polna luna je 24. oktobra.

 

Lunin koledar imam jaz na 5-letniku...........nekaj je na tem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na zadnje dogodke bo najverjetneje nekaj na tem, da

par dni pred ??ipom -polno luno vlada napetost, pogoste so hude prometne nesre?e, ljudje so razdra?ljivi in zal je to tudi obdobje, ko lahko pri?akujemo ve? nasilja.

 

Polna luna je 24. oktobra.

 

A je mo?no da tale polna luna tut mojo Laguno mal trka! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na zadnje dogodke bo najverjetneje nekaj na tem, da

par dni pred ??ipom -polno luno vlada napetost, pogoste so hude prometne nesre?e, ljudje so razdra?ljivi in zal je to tudi obdobje, ko lahko pri?akujemo ve? nasilja.

 

Polna luna je 24. oktobra.

 

Zna bit... predv?eraj?njim ob 11 zve?er sem cca eno uro po AC skakal in pomagal eni mladenki, ki je ?al brez vozni?kih izku?enj in se jih u?i na najte?ji na?in na svoji ko?i. Na ovinku AC kjer se ju?na obvoznica priklopi na AC proti primorski je enostavno na mokri cesti zdrsnila v ogrado, ter jo je nato odbilo na prehitevalni pas.

 

Jaz sem pripeljal cca 10 sekund za njo in skoraj tr?il vanjo saj je avto stal za ovinkom in bil ?isto razbit brez delujo?ih lu?i, povrhu pa ?e ?rne barve, da je bil skoraj neviden. V glavnem bilo je kot v igrici, sunkovito sem odmotal levo nato takoj nazaj desno, saj se je na odstavnem pasu ?e ustavil en mo?akar, ki je tudi ?elel pomagati. Vse pohvale ?estki in o?itno tudi letnim gumam, da se dr?ijo tako dobro na mokrem cesti??u.

 

Takoj sem ustavil avto na odstavnem, ?tirje ?migavci, zagrabim odsevni jopi?, baterijsko svetilko, mo?akar je ?e vzel svoj varnostni trikotnik in sva laufala ene 150metrov pred nesre?o ga postavit. Ves ?as sem mahal s tisto lu?ko kot nor in res so skoraj vsi lepo upo?teveli signale in pravo?asno ustavljali razen kretena, ki je vozil re?ilca (ni bil namenjen na to nesre?o saj mladenka ni bila po?kodovana) in je lepo z lu?kami drvel proti mestu tr?enja. nato je bremzal kot nor, da je ABS tolkel in se ustavil manj kot 5 metrov od razbitine. Res ne vem kake idiote zaposlujejo za voznike re?ilcev. :angry:

 

 

Vzrok za nesre?o je seveda neizku?enost in agresivnost mlade voznice, ki je pred dobre pol leta naredila izpit, ga po 14 dneh izgubila zaradi prehitre vo?nje, ga po pol leta ponovno naredila in takoj naslednji dan naredila totalko. Posredni vzrok so bile tudi zimske gume, ki so na tem avtomobilu name??ene celo leto in so tako ona kot njena dru?ina (star?a sta namre? logi?no in pohvalno takoj priletela na pomo?) prepri?ani, da te gume najbolj dr?ijo... :blink:

 

In to naredi ta fama, ki jo mediji in takozvani "strokovnjaki" brez sramu trobentajo in razlagajo kako so zimske gume superiorne pa ?eprav vsi testi vsakokrat to ovr?ejo.

 

?al tole dru?ino in voznico ta izku?nja verjetno ne bo kaj dosti izu?ila saj bodo ?e vedno prepri?ani v svoj prav in magi?ne lastnosti zimakov. Glede na agresivnost mladenke pa sem sigurn, da tole ne bo njena zadnja nesre?a in dokler bo mami posojala avto in ati pla?eval stro?ke bo pa? ostalo tako, ?al. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zna bit... predv?eraj?njim ob 11 zve?er sem cca eno uro po AC skakal in pomagal eni mladenki, ki je ?al brez vozni?kih izku?enj in se jih u?i na najte?ji na?in na svoji ko?i. Na ovinku AC kjer se ju?na obvoznica priklopi na AC proti primorski je enostavno na mokri cesti zdrsnila v ogrado, ter jo je nato odbilo na prehitevalni pas.

 

Jaz sem pripeljal cca 10 sekund za njo in skoraj tr?il vanjo saj je avto stal za ovinkom in bil ?isto razbit brez delujo?ih lu?i, povrhu pa ?e ?rne barve, da je bil skoraj neviden. V glavnem bilo je kot v igrici, sunkovito sem odmotal levo nato takoj nazaj desno, saj se je na odstavnem pasu ?e ustavil en mo?akar, ki je tudi ?elel pomagati. Vse pohvale ?estki in o?itno tudi letnim gumam, da se dr?ijo tako dobro na mokrem cesti??u.

 

Takoj sem ustavil avto na odstavnem, ?tirje ?migavci, zagrabim odsevni jopi?, baterijsko svetilko, mo?akar je ?e vzel svoj varnostni trikotnik in sva laufala ene 150metrov pred nesre?o ga postavit. Ves ?as sem mahal s tisto lu?ko kot nor in res so skoraj vsi lepo upo?teveli signale in pravo?asno ustavljali razen kretena, ki je vozil re?ilca (ni bil namenjen na to nesre?o saj mladenka ni bila po?kodovana) in je lepo z lu?kami drvel proti mestu tr?enja. nato je bremzal kot nor, da je ABS tolkel in se ustavil manj kot 5 metrov od razbitine. Res ne vem kake idiote zaposlujejo za voznike re?ilcev. :angry:

Vzrok za nesre?o je seveda neizku?enost in agresivnost mlade voznice, ki je pred dobre pol leta naredila izpit, ga po 14 dneh izgubila zaradi prehitre vo?nje, ga po pol leta ponovno naredila in takoj naslednji dan naredila totalko. Posredni vzrok so bile tudi zimske gume, ki so na tem avtomobilu name??ene celo leto in so tako ona kot njena dru?ina (star?a sta namre? logi?no in pohvalno takoj priletela na pomo?) prepri?ani, da te gume najbolj dr?ijo... :blink:

 

In to naredi ta fama, ki jo mediji in takozvani "strokovnjaki" brez sramu trobentajo in razlagajo kako so zimske gume superiorne pa ?eprav vsi testi vsakokrat to ovr?ejo.

 

?al tole dru?ino in voznico ta izku?nja verjetno ne bo kaj dosti izu?ila saj bodo ?e vedno prepri?ani v svoj prav in magi?ne lastnosti zimakov. Glede na agresivnost mladenke pa sem sigurn, da tole ne bo njena zadnja nesre?a in dokler bo mami posojala avto in ati pla?eval stro?ke bo pa? ostalo tako, ?al. :(

 

A je bla vsaj lu?na, ?e je ?e taka kura??? <_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je bla vsaj lu?na, ?e je ?e taka kura??? <_<

 

mah otrok, pa ?e zafnan po vrhu... se je sam tresla pa iskala kdo ma ogenj za ?ik pri?gat, dedci smo pa okol skakal, da ni pri?lo do kak?ne tragedije. Pa? o?ijeva h?erkica, k to?no samo ?aka, da jo drugi popedenajo sama pa pa? ne bi ni? dala od sebe, ker je kao v ?oku. :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah otrok, pa ?e zafnan po vrhu... se je sam tresla pa iskala kdo ma ogenj za ?ik pri?gat, dedci smo pa okol skakal, da ni pri?lo do kak?ne tragedije. Pa? o?ijeva h?erkica, k to?no samo ?aka, da jo drugi popedenajo sama pa pa? ne bi ni? dala od sebe, ker je kao v ?oku. :blink:

 

?e sre?a, da se je tako kon?alo in da nikomur ni bilo ni?. ?loveka pa razkuri tako obna?anje in odnos, ker bi se kaj podobnega lahko zgodilo kje drugje in z druga?nimi posledicami :angry:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Biv sm s kolegom iz Zemlji?ke knjige na kosilu, pa mi nikakor ni jasno kako majo lahko na istem delovnem mestu (znotraj iste sodnije) dobrih 300 EUR ve?jo pla?o od nas! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

razen kretena, ki je vozil re?ilca (ni bil namenjen na to nesre?o saj mladenka ni bila po?kodovana) in je lepo z lu?kami drvel proti mestu tr?enja. nato je bremzal kot nor, da je ABS tolkel in se ustavil manj kot 5 metrov od razbitine. Res ne vem kake idiote zaposlujejo za voznike re?ilcev.

To znajo bit od PACIENTA ?oferji; k ti so res mal "nben-mi-n?-ne-more-in-sm-bog-in-batina-na-cesti" :angry: Sn ?e parkrat naletel na tazga pacienta, k misl, da je skoz na nujni vo?nji in dela prekr?ke kr po spisku :vskalo: Ne vem, kako lahk taki sploh vozni?ko dobijo :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To znajo bit od PACIENTA ?oferji; k ti so res mal "nben-mi-n?-ne-more-in-sm-bog-in-batina-na-cesti" :angry: Sn ?e parkrat naletel na tazga pacienta, k misl, da je skoz na nujni vo?nji in dela prekr?ke kr po spisku :vskalo: Ne vem, kako lahk taki sploh vozni?ko dobijo :ne vem:

 

Nisem videl od koga je re?ilc, ker sem tolk divje mahal s svetilko, da bi me bumbar opazu, da sem skor ?e vzletel. Glede na to, da je bil pacient za volanom pol je bil to res re?ilc od Pacienta. :angry2: :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Biv sm s kolegom iz Zemlji?ke knjige na kosilu, pa mi nikakor ni jasno kako majo lahko na istem delovnem mestu (znotraj iste sodnije) dobrih 300 EUR ve?jo pla?o od nas! :hudicek:<_<

 

pa nisi edini, ki se mu tako dogaja ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans mi je senzor temp. u Renojcu kazal magi?ne minus 3 ob 6h zjutrej! :hudicek:

 

P.S - ?e mal pa ne bo ve? dovolj gorko za kopanje u Slani vodi! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob 8h mam sestank, in ?ele pol bom vedu ?e bom mel vzrok za veselje-?alost.

Mal?ek sem ?iv?en, to je baje dobr. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej?nji teden sem sklenil ustni dogovoril s prodajalcem za nakup novega 3S stanovanja. Naredili smo tudi osnutek prodajne pogodbe. Pred podpisom pogodbe je rekel, da rabi ?e potrdilo o namenski rabi zemlji??a (novogradnja). Dogovorjeni smo bili, da ko ga dobi se sli?imo in podpi?emo (cca 1 teden). Danes sem dobil tole na email:

 

Spo?tovani!

Obve??am vas, da je stanovanje ?t.4, na naslovu Brest 53A, Ig, za katerega ste pokazali zanimanje prodano drugemu kupcu.

Na isti lokaciji oziroma v istem objektu vam lahko ponudimo nakup stanovanja ?t.5 ali ?t.6. Stanovanji se nahajata v mansardi in bosta vseljivi do 20.12.2010. K stanovanju ?t.6 vam lahko ponudimo tudi dve parkirni mesti. Cena za to stanovanje je 105.000,00 EUR z vklju?enim DDV.

Za dodatna pojasnila smo vam na voljo tudi na gsm 041 732 XXX.

Lep pozdrav!

 

P.S. stanovanji 5 in 6 sta 2S! Na GSM se ne ogla?a! :angry:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prej?nji teden sem sklenil ustni dogovoril s prodajalcem za nakup novega 3S stanovanja. Naredili smo tudi osnutek prodajne pogodbe. Pred podpisom pogodbe je rekel, da rabi ?e potrdilo o namenski rabi zemlji??a (novogradnja). Dogovorjeni smo bili, da ko ga dobi se sli?imo in podpi?emo (cca 1 teden). Danes sem dobil tole na email:

 

Spo?tovani!

Obve??am vas, da je stanovanje ?t.4, na naslovu Brest 53A, Ig, za katerega ste pokazali zanimanje prodano drugemu kupcu.

Na isti lokaciji oziroma v istem objektu vam lahko ponudimo nakup stanovanja ?t.5 ali ?t.6. Stanovanji se nahajata v mansardi in bosta vseljivi do 20.12.2010. K stanovanju ?t.6 vam lahko ponudimo tudi dve parkirni mesti. Cena za to stanovanje je 105.000,00 EUR z vklju?enim DDV.

Za dodatna pojasnila smo vam na voljo tudi na gsm 041 732 XXX.

Lep pozdrav!

 

P.S. stanovanji 5 in 6 sta 2S! Na GSM se ne ogla?a! :angry:

 

prase, dubu je ve? denarja o?itno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sishi je to novogradnja ali adaptacija kak?ne bajte? Koliko m2? v mansardi verjetno ni balkona :whatever: to pa ni good ker poleti se ne more? zunaj vsesti in mrzel pir popiti :whatever: ...je pa nizka tale da je prodal, samo nisi ni? podpisal, ?al, zgleda je res ve? denarja dobil. Podobno se je kolegu zgodilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nima? kej... ?e nisi polo?il are se lahko pod nosom obri?e? sej ti prodajalec ni dol?an prodati ni?esar ?e to no?e.

 

Jaz osebno bi sploh ?el stran (v stilu "ko ga jebe") od tazga in bi iskal kje drugje.

 

 

@Ajvar: dr?im pesti, ?eprav ne vem zakaj gre :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da ?e konec sestanka in ni? dobrega :ne vem:

 

Pravilna ugotovitev. :angry: -->>> na sebe.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.