Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sovra?m licemerce k vozjo 40 po naselju, ko se ga pa ob tabli za konc naselja sprav? prehtevat pa gasa do blokade.

 

to je ratalo na?alost kr klasika na slo cestah.....ko se spravi? nekoga prehitevat v 50% primerih vidi? kako se pokadi tudi iz njegovga avspuha :whatever: nebo?timene.press <_<

 

?e ho?e? pr nas normalno varno prehitevat rabi? met vsaj bmw 330d oz. kej v tem rangu :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

?e ho?e? pr nas normalno varno prehitevat rabi? met vsaj bmw 330d oz. kej v tem rangu :vskalo:

 

Brez skrbi tud Mazda 6 diesel zna tazga debila oreng presenetit. Seveda se ga pa ne sme? lotit iz nule in prtisnt ?ele pol, ko si ?e na nasprotni pas zavil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uh dons sem na semaforju sem mal se pomeru z BMW X3 3.0d, pa sva bila tam tam,no na koncu sem ga prehitel... :bravo:

 

sfalil si temo;) to pa?e v pohvalite se :D

 

Sm se vesliu da bom po treh tednih se kon?no naspau kr bom v popoldanski izmeni in kaj mi da ?efica za dobr jutr? lisst na kerm pi?e da morm bit u sredo up 7:15 u murglah. sj vem da ni ful bedno ampak cmon res bi rd popoldne delu ta tedn da loh spim :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ho?e? pr nas normalno varno prehitevat rabi? met vsaj bmw 330d oz. kej v tem rangu :vskalo:

 

Brez skrbi tud Mazda 6 diesel zna tazga debila oreng presenetit. Seveda se ga pa ne sme? lotit iz nule in prtisnt ?ele pol, ko si ?e na nasprotni pas zavil.

 

Ja ja, tudi z RSom se mi to ne dogaja. V?asih opazim, da se kdo ne oddaljujeo kot je v navadi, ampak na?eloma jpa kr gre. :harhar: Uni pa najbr? mislijo, da Cliota 1.4 do blokade teram. :hudicek:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja, tudi z RSom se mi to ne dogaja. V?asih opazim, da se kdo ne oddaljujeo kot je v navadi, ampak na?eloma jpa kr gre. :harhar: Uni pa najbr? mislijo, da Cliota 1.4 do blokade teram. :hudicek:

 

hehe ga ni ?ez tak ob?utek :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa je ?la C-jka :(sramezljiv

 

 

to je pa ja dobro zate ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ja, tudi z RSom se mi to ne dogaja. V?asih opazim, da se kdo ne oddaljujeo kot je v navadi, ampak na?eloma jpa kr gre. :harhar: Uni pa najbr? mislijo, da Cliota 1.4 do blokade teram. :hudicek:

 

To?no to - men pospe?ek o 0-100km/h ne pomeni ni? mi pa toliko ve? pomeni navor in konji v takih primerih, ko je treba prehiteti in da preseneti? s pospe?kom prehitevanega na pa da preseneti on tebe kar zna biti tudi usodno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Sardiniji sem kupil nek dober doma?i vin po predavanju domorodcev....danes si ga ho?em privo??iti pa vidim da je noter ?e en deci....

 

wtf?

 

Moja: Ja vsak dan en kozar?ek za kri ob kosilu :huh: ......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Sardiniji sem kupil nek dober doma?i vin po predavanju domorodcev....danes si ga ho?em privo??iti pa vidim da je noter ?e en deci....

 

wtf?

 

Moja: Ja vsak dan en kozar?ek za kri ob kosilu :huh: ......

 

je mela pa vsaj zdrava in rde?a li?ka pa nasmeh do u?es - to je ve? vredno kot tist liter vin?ka :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes sem se peljal do slovenskih konjic in vam povem da folk ne zna vozit,vsi so vozili po prehitevalnem pasu,kamionarji so se veselo prehiteval med sabo in sem se kr nekej krat peljal za kamijoni par km,uglavnem znoru sem...slovenska avtocesta ni vec zame...en kup blendanja in vsega drugega... :angry2: ,od zdej naprej me bo moja vozila okoli js pa bom spal...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.