Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Sishi je to novogradnja ali adaptacija kak?ne bajte? Koliko m2? v mansardi verjetno ni balkona :whatever: to pa ni good ker poleti se ne more? zunaj vsesti in mrzel pir popiti :whatever: ...je pa nizka tale da je prodal, samo nisi ni? podpisal, ?al, zgleda je res ve? denarja dobil. Podobno se je kolegu zgodilo.

 

To je novogradnja 2010, 6-stanovanjska hi?a. 3 sobno stanovanje 61m2 + 2,5m2 balkon + 2 parkirna mesta. Cena je bila 119k? z enim parkirnim mestom. Jaz sem se 'zdilal' za 110k? z dvemi parkirnimi mesti. Sklenila sva 'gentelmen agreement' (tako je on temu rekel). Naredili smo prodajno pogodbo (na mene in punco), ki sem jo odnesel v banko. Banka je preverila stanovanje in pogodbo. V 4 dneh so mi odobrili kredit. Nato sem ga poklical, da overiva pogodbo. Rekel je, da potrebuje ?e potrdilo o namenski rabi zemlji??a ?zmeden? - ko ga dobi podpi?emo. ?ez cca teden pa dobim tisti email :glare:

P.S. se bo ?e kaj na?lo...mogo?e ?e bolje.

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3,5 dneva.

 

 

a boli? a so bli pridni na gami?

 

Mah nek tm kjer sem mel v mislih, sam imajo te?ave ker jim ne dela PC in pol so za silo na enem drugem ra?unalniku nardil.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3,5 dneva.

Mah nek tm kjer sem mel v mislih, sam imajo te?ave ker jim ne dela PC in pol so za silo na enem drugem ra?unalniku nardil.

 

A bo? tudi ti pol za silo samo skupaj naredo?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bo? tudi ti pol za silo samo skupaj naredo?

 

N? na silo vse tako kot mora bit, mogo?e ?e kaj ......

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

N? na silo vse tako kot mora bit, mogo?e ?e kaj ......

 

Ja saj vem mogo?e ?e kaj bolje kakor na?i po?evno oki majstori

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ak mal a ni tvoj "prijatelj" Lojz rekel, da je ajvar ?u?mar :ne vem:

 

Ja jebemu mast, a tud svojga avta ne smem ?raufat ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam neko sodelavko (s ?udnim imenom), pa se ta oseba izjemno neprimerno vede, pa kao strokovna sodelavka! :blush::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mam neko sodelavko (s ?udnim imenom), pa se ta oseba izjemno neprimerno vede, pa kao strokovna sodelavka! :blush::hudicek:

 

napokaj jo pa bo mir!

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrjetn grem kmav po ju?ni nad njo, da ji povem kaj si mislim o tovrstnem brezsr?nem in ignorantskem vedenju! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vrjetn grem kmav po ju?ni nad njo, da ji povem kaj si mislim o tovrstnem brezsr?nem in ignorantskem vedenju! :hudicek:

 

Pa nisem mislil s pestmi :closedeyes:

 

Upam, da ?e ni prepozno

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe n? bat, ampak vseeno pa od zdej naprej ve, da bo te?ko nad mano iz?ivljala svoje frustracije in zavrtost! :hudicek::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da smo uradno (kot familija) dosegli nov rekord v stopnji usranega avta znotraj.....pred pakiranjem sem ga mogu 2 uri pucat.... :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ti?e se mene osebno ampak ja je za jamrat, dana?nji joy ride se je kmalu po za?etku kon?al katastrofalno saj so prijatelju pri cca 80-90 kmh v ovinku odpovedale letne gume in je kon?al v ovinku,na strehi. Njemu ni ni? resnega, avto je totalka ampak res, ne sam za zavarovalnico, da pa je zgodba ?e bol?a je ravno v?eraj zaklju?il z obnovo tega 15 let starega konji?ka, bila je res brezhibna, nova barva ni? rje, motor obnovljen res tiptop in sedaj je z lepotico konec ?zmeden? za zjokat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.