Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

wow... tole je pa drasti?no... sicer mam ?e skor 10 let mir, sam tole je precej huda, da bi moralo biti obvezno. Naj dajo neobvezno pa mo?nost la?jega financiranja za tiste, ki bi imeli ve? kot 10 let in bi radi zamenjali avto.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ja... naj kar uvedejo to... da bomo starej?e od 10 lete na odpad vozili, pa potem lahko pozabimo na vso tehni?no dedi??ino, ki nam je pomagala do sedanjega razvoja...

 

imbecili !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ja... naj kar uvedejo to... da bomo starej?e od 10 lete na odpad vozili, pa potem lahko pozabimo na vso tehni?no dedi??ino, ki nam je pomagala do sedanjega razvoja...

 

imbecili !

 

 

Ima? prav, ?eprav mislim, da gre pri tej ideji za registrirana vozila. ?e bo? imel neregistriranega doma, ti ne morejo ni?, je pa vpra?anje smisla v tem... :whatever:<_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ja... naj kar uvedejo to... da bomo starej?e od 10 lete na odpad vozili, pa potem lahko pozabimo na vso tehni?no dedi??ino, ki nam je pomagala do sedanjega razvoja...

 

imbecili !

 

Potem oldtjmerjev sploh ne bo ve?. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem oldtjmerjev sploh ne bo ve?. :(

 

 

Mah, po moje ni ?ans, da bo ?lo to skoz, je preve? problemov povezanih s tem. <_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ke dobro.Mi bodo vzeli mojega ta starega in bom dobil novega-lahko si bom izbiral kak?nega.

Ali ne bo ?lo tako na izi? :whatever:

 

:D Bi ti pasalo kaj? No, saj bi meni tudi :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grrr... danes sem ugotovil, da ?e je motor pri?gan, da ne morem odpret prtlja?nika :blink:

 

Sicer ?e nisem prlezu do navodil sam tole je oreng strange... razumem da se bojijo, da bi nekdo not vlomil ampak, da mora? avto ugasnt zato, da odpre? prtlja?nik je pa tud mal bosa :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

TA PA JE LOVSKA...pravkar smo to probal pa ce je avto neki cajta pr mir pa da laufa ga ofne?.drgac pa ne <_< sej to je res bedna fora

?e nebi blo heca nebi blo otrok

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brrrrrrrrrrrrrr, tud medvedi nismo ve? to kar smo bili...

Danes zjutraj je termometer na avtu kazal celih -16C... :wacko:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem SANJAL, da mi avto spet ne v?ge. Na sre?o samo sanjal. No ja, ampak tole je dokaz za to?bo za du?evne bole?ine, ?e mi avto ?e kdaj ne v?ge :P

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.