Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Kupil sem vinjeto. :(

 

Baje stane samo 26 centov .........................................na dan. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst sm vzel rezilo z olfa no?a ven, pa lepo po?as vle?e?, odstrani vse, tudi lepilo :bravo:

 

Jaz sem zaj..l,ko sem jo lepil gor.sem vse temeljito o?istil v nulo z alkoholom.

In se je primla na ?ipo kot klop.Tam,kjer nisem dosegel z alkoholom,v kotu ?ipe,sem jo z lahkoto dal dol.

Se pravi,ne je preve? temeljito ?istit-?ipe namre?. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

edino z nozkom za steklokeramicno gre 1,2,3 pa mal alkohola, vse ostalo je jeba.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem se tudi sam lotil tega postopka in sem se kar po?teno nafukal z vinjeto na mojem avtu saj kljub tistemu no?ku je zadeva razpadala in se cefrala, da je bilo joj - se vidi, da jo delajo ?ehi in da je ?isto sranje kar se ti?e kvalitete.

 

Po drugi strani pa je zanimivo, da ko sem jo menjal na fotrovi Mazdi je ?la zadeva 1,2,3 dol. Kljub temu, da jo je imel nalepljeno skoraj 13 mesecev, jaz pa "le" dobrih 9 je o?itno, da jo uni?i sonce saj moj avto je skoz zunaj njegov pa vedno v gara?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem se tudi sam lotil tega postopka in sem se kar po?teno nafukal z vinjeto na mojem avtu saj kljub tistemu no?ku je zadeva razpadala in se cefrala, da je bilo joj - se vidi, da jo delajo ?ehi in da je ?isto sranje kar se ti?e kvalitete.

 

Po drugi strani pa je zanimivo, da ko sem jo menjal na fotrovi Mazdi je ?la zadeva 1,2,3 dol. Kljub temu, da jo je imel nalepljeno skoraj 13 mesecev, jaz pa "le" dobrih 9 je o?itno, da jo uni?i sonce saj moj avto je skoz zunaj njegov pa vedno v gara?i.

 

To?no tako. :bravo: Na slikah-uradi sam,gre kao lepo dol v enem kusu,malo alkohol?ka in v dveh minutah

je re?eno. :harhar:

 

Malo morgen.Meni se je tudi cefrala na mikro-ko??ke in jih imam sedaj polhen avto. :angry: Nohte pa imam skraj?ane za par milimetrov.

Res so ?e?ke in kvaliteta nikakva.Verjetno jo sonce tako uni?i,da se zapopa gor na ?ipo kot nora in isto?asno

?e razpade.Ker kjer je bila v senci sem jo dol odlepil z ahkoto.Ampak to je bilo samo kakih 5 milimetrov.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi zna kdo razlo?it,kako se da brez lomljenja nohtov dat dol to je..no vinjeto z ?ipe? :angry::angry:

 

Cist na izi ... :) ... Jaz sem jo snel s tistim strgalom za steklokeramiko... potem pa se z alkoholom lepilo fajn ocisti... in novo vinjeto gor...

 

Dobis pa tisto strgalo za odstranjevanje vinjet na vec ali manj vsaki crpalki :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cist na izi ... :) ... Jaz sem jo snel s tistim strgalom za steklokeramiko... potem pa se z alkoholom lepilo fajn ocisti... in novo vinjeto gor...

 

Dobis pa tisto strgalo za odstranjevanje vinjet na vec ali manj vsaki crpalki :) ...

 

Tud s tem strgalom se lohka fejst nazajebava? ?e posebi, ?e je avto veliko stal na soncu ?ez poletje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud s tem strgalom se lohka fejst nazajebava? ?e posebi, ?e je avto veliko stal na soncu ?ez poletje.

 

Na dveh avtih je slo dol BP ... Mazda je sicer garazirana...vendar je cez dan ponavadi parkirana ne soncu (pred firmo ali kje drugje)... Yaris pa ni garaziran... in je tudi ni stal celo poletje pod streho ali pod drevesom v senci :) ...

 

Res ne gre dol "v kosu" ampak sem moral celo posvaljkati dol s strgalom... ampak je slo :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In pol ste se mesec nazaj ?udili meni ko sem pi*** na te ?e?ke vinjete :bravo:

 

Ma sej ni take panike :) ... Verjetno so take zato, da je otezena zloraba... :) ... in da je ne mores kar tako odstranit, ko jo enrkat prilepis... Pomoje tudi "muckanje" po kavbojkah in mazanje z raznimi vazelini ne pomaga kaj dosti, ker je tako tanka folija :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp.-.-- jaz tudi v?eraj zamenjal. In uporabil sem neko superduper strgalo za kerami?no plo??o.... je ?la v 3 kosih dol.... ?e enkrat s tem strgalo je ?lo 90% lepila dol... in ?e malo aceton?ka in je bla ?ipa ?ist ko nova...

 

Je pa tudi res da je pri meni bla zape?ena ko 100 mater.... .moj avto gleda son?ek nonstop... :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet sneg zunej, matr kdo ga bo kidu! <_<:blush:

 

ah ... sej n? tko ne gre ... ubistvu sploh n? ne pada ... ? pa bi kej bl za?eu se pa tudi nebi prto?evau :ne vem:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zgubu sem tablco spredi......

jeba glede na to da je moja dobesedno....

 

je prej bl vrjetno da ti jo ni kdo sunu tko k so jo men pred kolosejom ... tko da sm se 4 dni furu brez tablice nakar so me poklicali iz policijske postaje da so na?li in da mi ni blo treba nove naro?at <_<

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zgubu sem tablco spredi......

jeba glede na to da je moja dobesedno....

 

Jure, glede na napis na tablci, sumim, da so ti jo Cig......... :blush::huh:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kranj Bleiweisowa ulica....

post-2637-1264491648_thumb.jpg

:bravo:

Sem ?el zadnjo pot od tam kjer sem bil prepri?an da imam tablico - manjkala je zadaj, od ledu je po?il okvir tablice, in zdelo se mi je ko sem zaprl prtljaznik da sem slisal nek cuden zvok - pok, no in tablica je bla 400m za parkplacom pristimana...za lezecim policajem

Da jamram naprej...

 

tu se je pa ?ele za?elo, doma menjam okvir in kot ?e kaka druga mazda ima cx7 2 M5 vijaka za pritrjevanje okvirja z navojem varjenim skozi vrata - matica varjena znotraj.

 

?eprav sem prej na?prical, in potolkel vijake se je levi popolnoma rjast (star 2 leti!) odlomil pri glavi in vijak vstal notri...

Prvo sem odstranil vse obloge znotraj in upal da se da kaj zagrabiti od znotraj, jok brate ?e s pinceto ne bi ?lo, po obupnih poizkusih pri mraku in -5 ni bilo drugega kot prevrtati mal pofarbat in dati vijak z varovalno matico...

 

Pazi naprej, vijaka sta tik pod lu?ko za osvetlitev medtem ko ima okvir za tablice samo v sredini horizontale par lukenj za pritrditev :hudicek:

Zato sem medvijaka dal lesen nosilec ker itak sem moral zlomljeni vijak fiksirat od znotraj in potem na lesenega z malimi spaksi okvir.

 

Cela jeba za 3 ure zaradi enega pof..... okvirja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.