Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

U?er mi je en kojn z X5 zaparkiru lokalno va?ko cesto (v sne?nih razmerah) in ko me pride klicat, ?e lohk jz njega odparkiram (sm ga blokiru s svojmu avtom), sm biu besn k ris, no pol pa mi je blo hitr ?ov, ker sm vidu da je to zlo prjazn fant, se mi je stra?no opravi?vov. Jz sm si pa? predstavlju enga fakin Ćifota u takmu avtu, te?nga, tko da se bova po?teno spoprijela ?e bo kej pamtn! :danzoman::blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bad :( ... kaj si pa po?el? Sankal?

 

ja, sankanje pod Stor?i?em me je zjebalo. u bistvu tak zoprn splet okoli??in, kjer je bil vpleten ?e kolega Drago, ki je nehote z veliko hitrostjo zapeljal s sankami vame. Zaviranje je blo prakti?no nemogo?e, proga pa ?isto zaledenela. U bistvu se je ?e nekak dobr iz?lo, ohka bi blo ?e huj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozna mogo?e kdo sankali??e SAVSKE JAME (Planina pod Golico), ker to je pa baje u?ivancija prve klase in na?e nejbl carsko sankali??e! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gorenjka ?okolada sucks, ?e ve?rat sem opazil, da tale na?a ?okolada Gorenjka zgublja na kvaliteti. Le?niki so verjetno 4. klasa, rozin pa skoraj da ni not. ?e jo primerjam z Milko je celo dra?ja (vsaj v mercatorju), tk oda bom pre?altal na Milko <_<

 

 

Pa ni edina Gorenjka, Kra?u je tud padla kvaliteta par razredov. ?e kakav v prahu ni ve? to kar je bil, pa sem vedno kupvala kra?evga, ravn zard kvalitete. Ampak kar je najbolj ?alostno je pa to, da je ?e vedno bolj?i kot od ostalih znamk, kar pomen da so se ostali tud poslab?al,... :ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobr, da sankanje ni na listi adrenalinskih ?portov, ki se jim obeta, da se ne bodo krile vse zdravstvene po?kodbe nastale iz takih dejavnosti :blush:

 

zanimivo, da ni na seznamu, glede na to, da se ogromno sanka?ev po?koduje na t.i. turnih sankali??ih kot je npr. cesta od doma pod Stor?i?em! :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako v opozorilo vsem nam malim dirka?em! :P

Pazite se Brn?i?eve ulice.

Preklet Jankovi? :angry:

 

Da seveda o kazni ne bom govoril in seveda me je ?elja po mo?nej?em avtu kar malo minil :o

Sem pa imel malo sre?e da niso stali ni?je od Gorenja ker ?e ne bi bilo adijo izpit.

 

Objavljena slika

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako v opozorilo vsem nam malim dirka?em! :P

Pazite se Brn?i?eve ulice.

Preklet Jankovi? :angry:

 

Da seveda o kazni ne bom govoril in seveda me je ?elja po mo?nej?em avtu kar malo minil :o

Sem pa imel malo sre?e da niso stali ni?je od Gorenja ker ?e ne bi bilo adijo izpit.

 

Objavljena slika

 

Za tak dnar bi js zahteval bol?o sliko !!

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah vem -lahko bi bila vsaj na foto papir sprintana :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ?e!

Bo pa :S ko dobim od sodnika!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne ?e!

Bo pa :S ko dobim od sodnika!

 

jp, pa ?e ob vseh kaznih in pikah bo? moral opraviti te?aj varne vo?nje, ki stane tudi okoli 300 EUR...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jp, pa ?e ob vseh kaznih in pikah bo? moral opraviti te?aj varne vo?nje, ki stane tudi okoli 300 EUR...

 

Samo ce je pri 88 na uro, ko so ga slikali, varno pelal brez prometne itd., je ze to dober dokaz, da je varen voznik. Zakaj se pol tecaj varne voznje.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

upam da mi budale ne bodo dale te?aja varne vo?nje katerega sm ?e opravil lani!!???

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preklet Jankovi? :angry:

 

Zakaj Jankovic? A je bil on s tabo v avtu pa ti je gas tiscal? :ne vem:

 

Sorry k sem ti na rano sol potresu sam res si bil cist sam kriv, ker ne glede na situacijo je to cesta v naselju in omejitve so znane.

 

Druga? pa vsaj izpita ti ne bodo vzeli razen, ?e ?e nima? 9+ kazenskih to?k.

 

Nima? kej, pripravi 1000?, na zasli?anju pa pa? priznaj krivdo. Kot olaj?evalno pa pa? povej, da je cesta ?iroka, prazna in da so objekti tolk stran od ceste, da si nisi niti mislil, da si v naselju sploh zato, ker so bile table zasvinjane s snegom zaradi plu?enja/frezanja v preteklih dneh.

 

 

 

Je pa zanimivo, kaj rabijo en mesec, da ti po?ljejo kazen. A ni smisel kaznovanja ravno v tem, da kr?itelja "spametujejo" TAKOJ, da ne bi ve? povzro?al prekr?kov oziroma posledi?no nevarnosti.

 

Glede na ta zamik bi rekel, da je to res samo inkasantsvo saj o?itno ra?unajo na to, da bi kr?itelj naredil ?e ve? prekr?kov in posledi?no bi ga ?e bolj ocolali.

 

V glavnem te vedno napeljejo na to, da je smisel prometnih kazni res samo v pobiranju denarja in da je zagotavljanje varnosti samo krinka oziroma kritje za pobiranje kazni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj Jankovic? A je bil on s tabo v avtu pa ti je gas tiscal? :ne vem:

 

Sorry k sem ti na rano sol potresu sam res si bil cist sam kriv, ker ne glede na situacijo je to cesta v naselju in omejitve so znane.

 

Druga? pa vsaj izpita ti ne bodo vzeli razen, ?e ?e nima? 9+ kazenskih to?k.

 

Nima? kej, pripravi 1000?, na zasli?anju pa pa? priznaj krivdo. Kot olaj?evalno pa pa? povej, da je cesta ?iroka, prazna in da so objekti tolk stran od ceste, da si nisi niti mislil, da si v naselju sploh zato, ker so bile table zasvinjane s snegom zaradi plu?enja/frezanja v preteklih dneh.

Je pa zanimivo, kaj rabijo en mesec, da ti po?ljejo kazen. A ni smisel kaznovanja ravno v tem, da kr?itelja "spametujejo" TAKOJ, da ne bi ve? povzro?al prekr?kov oziroma posledi?no nevarnosti.

 

Glede na ta zamik bi rekel, da je to res samo inkasantsvo saj o?itno ra?unajo na to, da bi kr?itelj naredil ?e ve? prekr?kov in posledi?no bi ga ?e bolj ocolali.

 

V glavnem te vedno napeljejo na to, da je smisel prometnih kazni res samo v pobiranju denarja in da je zagotavljanje varnosti samo krinka oziroma kritje za pobiranje kazni.

 

Se popolnoma strinjam.V?asih,ko so te ustavili,si dobil kazen takoj na licu mesta in si to?no vedel zakaj.

Dandanes pa ti po?ljejo kazen in sliko ?ez kak?en mesec in najprej se mora? spolniti, ali si po tisti cesti dejansko vozil.

Namen vseh teh dana?njih kaznovanj je zgolj discipliniranje in popolna kontrola ljudi.

?e bo ?lo z tem tempom naprej,bodo kamere kmalu povsod in v vseh prostorih in bomo samo domov

dobivali polo?nice,kje vse nismo bili pridni. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ne nisi prisolil :D

Samo brihta povej mi po tvoje.Br?i?evo pozna? a ne?? Se pravi plo?niki so naselja nikjer znaka nobenega za omejitve.?? Ti se nebi bunil a ne?? Pa ?e policaji ne merijo tam in se lepo vidi da pa? moram po hitrem postopku pomagati pri izgradni stadiona!

Sory v tem primeru dam raje policajem ke? kot pa jankovi?u :D

 

Ma sj ni pene sm pa? pokasiral ?e mal za nazaj :D

Finan?no me ne moti preve? bol me pike skrbijo ;)

 

 

 

jebat ga bomo se vozili bool po?asi,al pa bomo GTA prodal

:harhar::harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako v opozorilo vsem nam malim dirka?em! :P

Pazite se Brn?i?eve ulice.

Preklet Jankovi? :angry:

 

Da seveda o kazni ne bom govoril in seveda me je ?elja po mo?nej?em avtu kar malo minil :o

Sem pa imel malo sre?e da niso stali ni?je od Gorenja ker ?e ne bi bilo adijo izpit.

 

Objavljena slika

 

Avto si opral :jupiii:

No na koncu je ?rno na belem to dokaz, da si divjak, in to topli - Lojz je mel prav :)

So?alje...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e policaji ne merijo tam in se lepo vidi da pa? moram po hitrem postopku pomagati pri izgradni stadiona!

Sory v tem primeru dam raje policajem ke? kot pa jankovi?u :D

 

Ma sj ni pene sm pa? pokasiral ?e mal za nazaj :D

Finan?no me ne moti preve? bol me pike skrbijo ;)

 

Sam policaji ti ne bodo stadiona zgradili, dnar bo pa neznano kje poniknil. :P Nikar se razburjat sej se hecam, jasno mi je, da tista cesta je zavajujoca ker je veliko prevec odprta in nenevarna, da bi bilo treba tam meritve izvajat. 99%drugih cest v Lj je veliko bolj potrebnih nadzora.

 

Je pa drug problem Brnciceva in sicer ta, da se tam dogajajo obcutne prekoracitve in ne take minimalne do 20km/h kar pa spet pomeni glede na industrijsko trgovsko cesto doloceno nevarnost v obliki prometa tezkih kamionov, ki dostavljajo robo in se vkljucujejo na to cesto.

 

V glavnem ni tolk nedolzno kot se slisi ampak vseeno bi bilo veliko bolj potrebno, da merijo hitrost na cestah mimo sol, vrtcev in na vseh ozkih cestah. Ampak tam pac ne bodo nasli "gresnikov", ki bodo prekoracili za vec kot 10-20km/h in se ne bo dalo zasluziti za stadion. :blush:

 

 

Kolk pik pa ze mas, da te tole skrbi?

 

Aja, ampak stadion bo pa lep - pa se vedno bos lahko rekel, da si bil eden izmed donatorjev pri izgradnji, kar pa tudi ne bo macji kaselj. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah to pa ni res, da pr ?olah ne izvajajo kontrole hitrosti.

 

Poznam enga, ki so ga ujel na radar, ko je mimo ?ole peljal 50km/h (omejitev 30km/h),...to da so merl tam sred julija ob polno?i je nepomemben detajl :D:hohoho:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.