Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

prodam dizla, ker je nafta vedno dra?ja ... :P:(

 

 

pref?kana dr?ava po?re?na...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prodam dizla, ker je nafta vedno dra?ja ... :P:(

pref?kana dr?ava po?re?na...

 

Nekateri bodo rekli:sej se povsod dra?i. :P Jaz pa bom reku-ki se ne frega za druge dr?ave. :angry:

Vedno je treba ra?unat-pla?a-koliko litrov benza dobi? za njo.In to je to.Sad but true.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dna?n dan ne bo moj - polil sem juice po sede?u (ni bla fla?ka dobro zaprta), potem tok cajta izku parking, da sm slu?bo zamudu, zdele i??em po pisarni neke papir s podatki, ki je ful va?en in nimam pojma kam sem ga dal u?eri, popoudn pa mam ?e zobarja, pri kermu se mi ni? kej dobr ne pi?e! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upa? pa lahko da ti bo gospa doma dala kako pote?itev, v ve?ernih urah.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok so zanikrne ceste, sm najbol dons spoznal, ko sm se z MX5 na 17kah pelju, jebemumatr, to komplet podvozje razjebe? pr takih cestah, pa tut za motor ne vem kok so kej "koristne" stalne vibracije! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Do srede skorskor sam doma, pa se nimam nkamr vtaknt. Ta bul? polovica, pa kot ponavadi spet ne bo doma do torka. :(

 

In ne, nobenih partijev ne bo :harhar:

 

mene povab... ti bom vse o plinu in nafti razlo?u pa kaj je bolj?... ziher ti bo tolk dolg?as, da ti bo pol full ?al, da nisi te dni v osami pre?ivu :jezicek::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi? kolnem Renoja ampak ne na ra?un kvalitete. :jezicek: Zadaj je menjava fedrov in amortizerjev res zakon, sploh ne rabi? dati gum dol, samo za ene 10 cm ga dvigne? pa od?raufa?. Ampak sprednji amortizer ima pa na vrhu tako bolan sistem monta?e, da ponori? in do nadaljnega obupa?. :ouje:

EDIT: No pa sem le zamenjal vse skupaj. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zvozlana je bla vrjetn zato ker ni bla redno ?esana (mel smo Malte?an?ka doma, do?aku je 15 let in ga je blo potrebno ?esat ve?krat dnevno)! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povej ti to njej, da more bit pr mir. Ampak jo je najprej treba ujet, in pol dr?at,..in pol ji dat leseno krta?o ki jo od jeze gloda vmes, ko jo js ?e?em, s extra drago krta?o, ki so jo posebej priporo?il v trgovini, kok je super, ampak sploh ni super. In seveda mava tud balzam prot vozlom, ki pomaga,..?ist n?,.

 

Sva zdj kuple ?e en super duper glavnik za raz?esavanje in bomo vidl ?e je ta kej bol?i,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povej ti to njej, da more bit pr mir. Ampak jo je najprej treba ujet, in pol dr?at,..in pol ji dat leseno krta?o ki jo od jeze gloda vmes, ko jo js ?e?em, s extra drago krta?o, ki so jo posebej priporo?il v trgovini, kok je super, ampak sploh ni super. In seveda mava tud balzam prot vozlom, ki pomaga,..?ist n?,.

 

Sva zdj kuple ?e en super duper glavnik za raz?esavanje in bomo vidl ?e je ta kej bol?i,..

 

Obstaja re?itev......nabavi? si normalnega psa.... :D

na? ata je ze za?el te?ko dihati, poletje gre not...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nek senzor (podtlaka) me jebe, da Air France ne more vzletet previsok! <_<:P

 

Ampak vseen se nekak premikam! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Crknila akuma na M6, crkoval je 1,5 leta, zimo je pre?vel, zdej pa ko niti webasta ne laufam, pa je shodil.

Str je bil 3,5 let, R.I.P.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Crknila akuma na M6, crkoval je 1,5 leta, zimo je pre?vel, zdej pa ko niti webasta ne laufam, pa je shodil.

Str je bil 3,5 let, R.I.P.

 

So?alje-js sm pa mojega lani pred zimo pokopal starega 5 let :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Crknila akuma na M6, crkoval je 1,5 leta, zimo je pre?vel, zdej pa ko niti webasta ne laufam, pa je shodil.

Str je bil 3,5 let, R.I.P.

 

A se mi nisi neki smejal, ko sem dal novega mo?nej?ega? :rozico:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se mi nisi neki smejal, ko sem dal novega mo?nej?ega? :rozico:

 

?e vedno se ti lahko, ker ti si ga sam zjebal mojega je vsaj tud starost. :harhar:

Js mam tudi manj?ega in par Ah mo?nej?ega kot prej. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno se ti lahko, ker ti si ga sam zjebal mojega je vsaj tud starost. :harhar:

Js mam tudi manj?ega in par Ah mo?nej?ega kot prej. :bravo:

 

A ti o akomulatorju al o ?em ...... :rolleyes::rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry2: morem pojamrat da sedaj ko je spuscen avto je mehkejsi kot prej,sedaj pa vuga ima ceno za trsanje amortizerjev 150 eur ce pridem z avtom tja samo mi je predalec po po?i pa ne morem ker rabim avto,JENKO iz radomelj ma ceno 180 eur,to bi slo je blizje,AMORTIZER pa mi je rekel cez 300eur ?zmeden??zmeden? ?zmeden?kake ideje?

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry2: morem pojamrat da sedaj ko je spuscen avto je mehkejsi kot prej,sedaj pa vuga ima ceno za trsanje amortizerjev 150 eur ce pridem z avtom tja samo mi je predalec po po?i pa ne morem ker rabim avto,JENKO iz radomelj ma ceno 180 eur,to bi slo je blizje,AMORTIZER pa mi je rekel cez 300eur ?zmeden??zmeden? ?zmeden?kake ideje?

 

Jaz sem dal takrat svojo obnovit in str?at amortizerje za 10% mislim da 2 leti garancije in zadovoljen sem bil z njegovim delom. sicer ima? ti te?ji spredni konec in morda nebi bilo narobe ta bi ti morda za kak cm skraj?al samo pal?ko amortizerja ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.