Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

U?er sm prejel sklep, da u tem bednem Kamniku ni prostora v vrtcu, za tamalo - res morala, ter totalno vzpodbujanje natalitete, ?estitke pristojnim in globok priklon! :danzoman::bravo::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?er sm prejel sklep, da u tem bednem Kamniku ni prostora v vrtcu, za tamalo - res morala, ter totalno vzpodbujanje natalitete, ?estitke pristojnim in globok priklon! :danzoman::bravo::vesel:

 

 

se bom jst v Zarji pozanimal... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se bom jst v Zarji pozanimal... :)

 

v medvodah je bilo enako, potem so odprli dodatno enoto zarad pritiska

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dej mi res neki u?timi, ?enska total ?iv?na, razmi?la dat odpoved u slu?bi, pa bit profi varu?ka, ker otroka je rekla ne bo zaupala nobenmu, ki ni "uradna oseba"! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo a ne... oblast nam uvaja podalj?anje delovne dobe, ker kao ni natalitete in se generacije starajo otrok je pa ?edalje manj - tak?nega trobljena so polni vsi mediji. Pol pa ho?e? otroka v vrtec dat so pa vsi prezasedeni in ni nikjer nobenga placa. A ni to zanimiv paradoks? :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogo?e se bo pa poj, k Smolnikar ne bo ve? ?upan, kej drasti?no spremenil na tem podro?ju :glare:

 

A misli?? Mogo?e bo doniral enega od svojih ducat stanovanj za potrebe vrtca :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Temu je verjetn itak glavna dilema, kaj popit danes (kot glavno jed); Viski, Vodko al bi morda raj? kar morsko bolezen pridelal z rumom! <_<:hudicek:

 

Dans se mi je dan za?el adio pamet gnilo; najprej pogruntam, da je zmankal kurilnga ola in je posledi?no skor da zima u hi?i, pol pa hodm od Pivovarne Unijon prot Centru mesta in me golob nacentrira (na sre?o ne s svojim sranjem), ampak me oplazi samo s krili, skratka nagnusn filing za popizdt! <_<:blush:

 

Zdej pa me sam zanima, ?e ola u cistern ?ist zmanka, a potegne notr kake smeti, tko da ko bom doto?u, a morm ?e kak filter menjat al kej prezra?it al kako podobna jeba?ina?! sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Temu je verjetn itak glavna dilema, kaj popit danes (kot glavno jed); Viski, Vodko al bi morda raj? kar morsko bolezen pridelal z rumom! <_<:hudicek:

 

Dans se mi je dan za?el adio pamet gnilo; najprej pogruntam, da je zmankal kurilnga ola in je posledi?no skor da zima u hi?i, pol pa hodm od Pivovarne Unijon prot Centru mesta in me golob nacentrira (na sre?o ne s svojim sranjem), ampak me oplazi samo s krili, skratka nagnusn filing za popizdt! <_<:blush:

 

Zdej pa me sam zanima, ?e ola u cistern ?ist zmanka, a potegne notr kake smeti, tko da ko bom doto?u, a morm ?e kak filter menjat al kej prezra?it al kako podobna jeba?ina?! sramezljiv

 

 

Na?eloma ti svinjarije ne more noter potegnit, ker je odvod ponavadi postavljen malce vi?je. Pazi pa ko bo? dolival. Obvezno pusti zadevo nekaj ?asa, da se umiri, oz. usedline zopet spustijo na dno in ne pri?igaj takoj pe?i. ;)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo brez panike, vedno je 3x vec prosenj kot mest, na koncu pa se iscejo, starsi v paniki oddajjao 3-4 prosnje na vsa mesta, potem pa umikajo.

 

Je bilo danes po radiju da na vrhniki tudi 3x prevec prosenj a prosijo starse da naj ne klicejo,k er se vsako leto uredi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno se bom tu nekomu sedaj zameril, pa mi je vseeno...

 

Ali je kdo od tu, ki ima temno modro Mazdo 6 karavan, ki ima nalepko www.lovsek.si* (* oz. nekaj podobnega, sem ze pozabil tocno kak?en nalsov je bil...) na odbija?u/prtla?njiku.

 

Anyway... danes popoldne sva se "sre?ala" v BTC-ju za Kolosejem. In me je zelo razkuril.

 

Tkole, za Kolosejem na rondoju grem iz smeri Sanolabor in na prvi izvoz proti obvoznici. In ker so nekateri ljudje kulturni, se je tam razvilo neko nepisano previlo, da ?e gre? naravnost se postavi? levo (kot sem se jaz) in ?e zavija? desno proti ?tajerski/fu?inam pa se postavi? desno.

?e pa zavija? desno in si pizdun pa potem trobi? meni, ker misli? da se ti ho?em urint, in ker misli?, da si baba v tvojem avtu, v tistem momentu misli da ima? malega kurca, bo? ?e mahal in se ?opiril.

 

Drugi? se ti lahko postavim na sredino, in bomo pa? ?akal in delal gu?vo za vse ostale, dokler se meni ne pri?ge semafor... Postavljamo se levo samo zato, ker je cesta dovolj ?iroka da se "tvorita" dva pasova in da se oni, ki ?akamo semafor umaknemo onim, ki lahko zavijajo desno in da jim ni potrebno ?akati.

 

Pa upam da je ego pre?ivel .... :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno se bom tu nekomu sedaj zameril, pa mi je vseeno...

 

Ali je kdo od tu, ki ima temno modro Mazdo 6 karavan, ki ima nalepko www.lovsek.si* (* oz. nekaj podobnega, sem ze pozabil tocno kak?en nalsov je bil...) na odbija?u/prtla?njiku.

 

Anyway... danes popoldne sva se "sre?ala" v BTC-ju za Kolosejem. In me je zelo razkuril.

 

Tkole, za Kolosejem na rondoju grem iz smeri Sanolabor in na prvi izvoz proti obvoznici. In ker so nekateri ljudje kulturni, se je tam razvilo neko nepisano previlo, da ?e gre? naravnost se postavi? levo (kot sem se jaz) in ?e zavija? desno proti ?tajerski/fu?inam pa se postavi? desno.

?e pa zavija? desno in si pizdun pa potem trobi? meni, ker misli? da se ti ho?em urint, in ker misli?, da si baba v tvojem avtu, v tistem momentu misli da ima? malega kurca, bo? ?e mahal in se ?opiril.

 

Drugi? se ti lahko postavim na sredino, in bomo pa? ?akal in delal gu?vo za vse ostale, dokler se meni ne pri?ge semafor... Postavljamo se levo samo zato, ker je cesta dovolj ?iroka da se "tvorita" dva pasova in da se oni, ki ?akamo semafor umaknemo onim, ki lahko zavijajo desno in da jim ni potrebno ?akati.

 

Pa upam da je ego pre?ivel .... :whatever:

 

 

Jest mam sicer temno modro sestko karavan ... samo nimamnalepke www.lovsek.si :) ... pa se trenutno imam crno sestko karavan 2.0i od A-Cosmosa :) ... ker je moja na lepotni prenovi :P ...

 

Pa se jaz sem tam vedno postavim cisto levo na crto, ce grem naravnost cez nadvoz ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam je ?e vredu, kaj se dogaja iz smeri ?martinska proti ?tajerski AC. Je tudi enosmerna in je tudi nastalo eno nepisano pravilo, da ?e gre? naravnost in ne proti BTC/Kolosej/Toyota se postavi? levo, da je spro??en promet, ki gre desno proti BTC. Podobno na naslednjem kri?i??u, kjer se gre proti voja?nici/leskov?kovi/Interservice. To "pravilo" je pa v nasprotju z CPP, kot so me v avto?oli u?ili vo?nje po enosmerni cesti, pelje? se ob desnem robu cesti??a in ?e gre? na kri?i??u levo, naredi? premik na levo stran vozi??a, ampak ?ele XY metrov pred kri?i??em. ?e pa pelje? naravnost ali desno pa ostane? na desni strani. Zdej ne vem ali je ?e kdaj pokal na tisti cesti, ker ljudje vozijo kakor jim pa?e. Zdej kdo je kriv, ?e pride do nesre?e: tisti, ki vozi po levi ali tisti, ki prehiteva po desni? Zdej ?e se spet mal obrnem na CPP pravi, da ni dovoljeno prehitevati po desni, razen vozila, ki v kri?i??u zavijajo levo. Tako, da je kriv desni, v resni?nem ?ivljenju pa ne vem kako bi to potekalo.

 

Kaj ostali mislite o tej "te?avi" :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao kok sovra?m vozt za enmu "navornikom" (beri trahtarjem), ?e zlasti, ko ?eli mal bolj hitro speljevat in pospe?evat! <_< Prva stvar - na?timat notranje kro?enje zraka, pa nej koga druzga du?i v koreti zarad saj, mene ne bo! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem s registrsko tablico, mi?n impossible, za 12mm prevelik napis. :angry2:

Problem z enim le?ajem na polosovini in ne kolesnim. :(

Skratka za v grabn. :glare:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem s registrsko tablico, mi?n impossible, za 12mm prevelik napis. :angry2:

Problem z enim le?ajem na polosovini in ne kolesnim. :(

Skratka za v grabn. :glare:

 

Sucker ne gre ve? gor??????

 

Pa probaj GO Sucker al pa LJ Sucker :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sucker ne gre ve? gor??????

 

Pa probaj GO Sucker al pa LJ Sucker :harhar:

 

Aha, guten morgen 30 let bom imel staro, pa bo.

Sicer so mi ponudili da si izberem drugo, in pla?am samo tolk kot bi za take kot jih imam samo z EU oznako, skratka isti stro?ek.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tam je ?e vredu, kaj se dogaja iz smeri ?martinska proti ?tajerski AC. Je tudi enosmerna in je tudi nastalo eno nepisano pravilo, da ?e gre? naravnost in ne proti BTC/Kolosej/Toyota se postavi? levo, da je spro??en promet, ki gre desno proti BTC. Podobno na naslednjem kri?i??u, kjer se gre proti voja?nici/leskov?kovi/Interservice. To "pravilo" je pa v nasprotju z CPP, kot so me v avto?oli u?ili vo?nje po enosmerni cesti, pelje? se ob desnem robu cesti??a in ?e gre? na kri?i??u levo, naredi? premik na levo stran vozi??a, ampak ?ele XY metrov pred kri?i??em. ?e pa pelje? naravnost ali desno pa ostane? na desni strani. Zdej ne vem ali je ?e kdaj pokal na tisti cesti, ker ljudje vozijo kakor jim pa?e. Zdej kdo je kriv, ?e pride do nesre?e: tisti, ki vozi po levi ali tisti, ki prehiteva po desni? Zdej ?e se spet mal obrnem na CPP pravi, da ni dovoljeno prehitevati po desni, razen vozila, ki v kri?i??u zavijajo levo. Tako, da je kriv desni, v resni?nem ?ivljenju pa ne vem kako bi to potekalo.

 

Kaj ostali mislite o tej "te?avi" :D

 

Verjetno je kriv tisti, ki je spremenil smer se pravi se je pomaknil iz ene strani na drugo. Glede na to, da je cesta dovolj ?iroka je mo?na vo?nja vzporedno. Prehiteva se lahko tudi po desni na ve? pasovnicah (to sicer ta cesta ni) v naselju je pa dovoljena vo?nja po?asne kolone mimo tudi po desni strani in se to ne ?teje kot prehitevanje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.