Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Odpovedal smo piknik! :blush::hudicek:

 

 

Zakaj pa? :ne vem: Sej sem ti lepo napisal kako bo z de?jem v soboto in da bo v nedeljo zjutraj nehal. Danes bo sicer obla?no ampak nekih mo?nih padavin ne bo... mogo?e kaka kaplja la pa dve.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nasledn vikend bo majke mi dober vreme, ampak res. Mi vedno trofnemo tnartabulj? za dopust :bravo:

http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&...&code=14307

 

Camp bo prazen, voda odli?na, pa vro?e :jupiii:

 

A zakaj jamralnik - jutri naj bi ?el na Triglav.... :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nasledn vikend bo majke mi dober vreme, ampak res. Mi vedno trofnemo tnartabulj? za dopust :bravo:

http://prognoza.hr/sedam.php?id=sedam&...&code=14307

 

Camp bo prazen, voda odli?na, pa vro?e :jupiii:

 

A zakaj jamralnik - jutri naj bi ?el na Triglav.... :glare:

 

A bo? ti drug teden kej v campu?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to bi moralo sodit v temo "pohvalite se", ?e ne, ti pa predlagam, da raje ostane? doma :P

 

misljen je blo vreme....ampak GREMO :bravo:

 

A bo? ti drug teden kej v campu?

 

20 - 29....torej da, bom :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry2::(<_< *** prou dost mam vsega, p**** gledam mx3 na avto.net in ko kli?m mi tip re?e da nima cajta da se sli?va u sredo (dans a ne) in ga kli?m mi re?e je ?e prodano. a res ni u slo za dubit solidne mx3? vem da sm zaj** k nism kupu une ?rne od v.mx3.j uporabnika ampak takrt sm meu ?e svojo garo za prodt pa brez ke?a sm biu totalno. AAAAAAAAAAA (sj vem da se vm ful smilm :D )
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:angry2::(<_< *** prou dost mam vsega, p**** gledam mx3 na avto.net in ko kli?m mi tip re?e da nima cajta da se sli?va u sredo (dans a ne) in ga kli?m mi re?e je ?e prodano. a res ni u slo za dubit solidne mx3? vem da sm zaj** k nism kupu une ?rne od v.mx3.j uporabnika ampak takrt sm meu ?e svojo garo za prodt pa brez ke?a sm biu totalno. AAAAAAAAAAA (sj vem da se vm ful smilm :D )

 

:D he,he ce bi ti vedo kolko jih je mene klicalo in se zmenlo da pridejo gledat pol pa sn doma pa dobeniga pa ga klices pa se tudi ne javi sami(( resni)) kupci kao teko da mi dan zajebe eni so cudni kot prodajalci eni pa kot kupci :angry2::angry2:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3. dan zapored sm ?e razpaljen k ris, prpravljen se z vsakmu udart na no?, ?e mu je do bitke! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti ne, splet okoli??in, pa tut vsaka skleda je enkat pouhna, se nabira in nabira, enkat pa pokrovko odfooka! <_<:P:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti ne, splet okoli??in, pa tut vsaka skleda je enkat pouhna, se nabira in nabira, enkat pa pokrovko odfooka! <_<:P:blush:

 

poznamo to, ampak ne se preve? jezit, ker to ?kodi ?ivcem :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D he,he ce bi ti vedo kolko jih je mene klicalo in se zmenlo da pridejo gledat pol pa sn doma pa dobeniga pa ga klices pa se tudi ne javi sami(( resni)) kupci kao teko da mi dan zajebe eni so cudni kot prodajalci eni pa kot kupci :angry2::angry2:

 

hihi, meni je prodajalec povedu da je klicala ena babica ce bi bil to avto za njeno vnukinjo ki je lih nardila izpit :D

:bravo:

 

ma najbol hecno mi je ko vsi, karkoli prodajas, recejo da "bojo zihr kupli" pol jih pa kr ni vec od nikoder.. <_<

 

enkrat sm pa laptop kupval pa je bla tut taka pizdarija... laptop kupujem clovk ga pa odpre pa si direkt pred mojo glavo cik przge. pizda, ne mors pocakat 2 min? da vsaj ZGLEDA kot da je bil laptop nekadilski?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa fajn kupec, klical sem modela za 323f-ko (za dele), naslednji dan ob 11ih zu3 je bila ?e pred na?o gara?o parkirana! :P Fotr pa pizdil kaj sm spet to prvleku dam... :bravo:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem pa fajn kupec, klical sem modela za 323f-ko (za dele), naslednji dan ob 11ih zu3 je bila ?e pred na?o gara?o parkirana! :P Fotr pa pizdil kaj sm spet to prvleku dam... :bravo:

 

da bi js tole naredu bi me grd gledu vsaj 3 mesce

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidm noben od na?h tastarh ni zainteresiran med kosovnega avtoodpada (nimajo smisla za biznis)! :P:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidm noben od na?h tastarh ni zainteresiran med kosovnega avtoodpada (nimajo smisla za biznis)! :P:blush:

 

ma ?udni so :angry2: namest, da bi te podpiral pri ?em takem kar ti je v interesu, pa delajo glih kontra

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lol :D predstavli si da ti en navlece pred vrata sobe en kupcek odpadnega materiala :P

 

?e bo dal kir pred svoja vrata me ne moti, ?e bo kej pametnega s tega nastal :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.