Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jao ker fuknen vreme, ki nam vsepovsod povzro?a ?kodo! :blush::hudicek:

 

Kurc pa jamranje nikol nam ni prov. jebiga sprejet treba tako kakor je in se veselit da ni ?e huje!!

Po de?ju vedno se lahko ?e bol uleije :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ti je olje steku ?

 

Ne, neki bolj?ega, ja?ek v gara?i je povezan z greznico in v?eraj je bila tam dobra 2kvadratna metra velika lu?a. Ampak to, da imam avto zunaj, da se mi v gara?i nebi osmradel res ni nek omembe vreden problem v primerjavis stvarmi, s katerimi se trenutno ljudje ukvarjajo drugje.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, neki bolj?ega, ja?ek v gara?i je povezan z greznico in v?eraj je bila tam dobra 2kvadratna metra velika lu?a. Ampak to, da imam avto zunaj, da se mi v gara?i nebi osmradel res ni nek omembe vreden problem v primerjavis stvarmi, s katerimi se trenutno ljudje ukvarjajo drugje.

 

Upam, da ti je kak kmet s cisterno iz?rpal vodo. V sosednji vasi, v Soteski je nekomu zalilo klet in je zalaufal cisterno in gasa. Ne vem, ?e pozna? Serju?e ampak tam pri Mlinarju jim pa krave pomoje skoraj plavajo, oziroma imajo vodo v hlevu. :(

Tale slika je od v?eraj ampak ko gledam ?ez okno je sedaj ?e ve? vode. Una hi?a za koruzo je tista, ki je sedaj v bistvu na vodi.

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob?asno me Francoska elektronka mav poheca (voz gre v varnostni program) in se pri?iga tale lu?ka, tko da zadeva garant sodi v Jamralnik! :P:danzoman:

post-185-1285005388_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob?asno me Francoska elektronka mav poheca (voz gre v varnostni program) in se pri?iga tale lu?ka, tko da zadeva garant sodi v Jamralnik! :P:danzoman:

 

bli?ajo se bo?i?ni prazniki, pa bodo lu?ke spet "in" ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Notpadu Lajc je bil za en k***c. Ene par ske?ev je bilo sicer OK pa par gostov (Trontelj, Rifle :P ). Unega Aurisa je mogla sre?na nagrajenka na pol razbiti "za foro", zbila mu je ogledalo, prednjo lu? in celo sprednjo ?ipo. Tko, ker se jima je fajn zdelo. :vskalo:

 

WTF resno?! Bogi Auris :(

Jest sem bla na VIPu zgoraj, pa sem skor umrla od zime. Tko da sem pre?asno odpeketala domou.

Kar se ti?e predstave pa res ni blo vredno svojega denarja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

WTF resno?! Bogi Auris :(

Jest sem bla na VIPu zgoraj, pa sem skor umrla od zime. Tko da sem pre?asno odpeketala domou.

Kar se ti?e predstave pa res ni blo vredno svojega denarja.

 

Evo pa si zamudila fun part, ko razbijejo eno ?ist novo Toyoto**

 

druga?e pa sem ?e kar navajen, da tiste stvari, ki se velik govorijo in ozna?ujejo s prese?niki ponavadi en pofl tko, da me ne presene?a, da je blo bolj ubogo.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

**pssst, to je bla ena tistih, ki jih je voda zalila na Tr?a?ki pri grudi - sam ne to okol govort :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je bilo potem v stilu kuj ?elezo ?e je vro?e, ne glede kaj bo sploh izdelek, folk privabiti, pokasirati in nekaj pripraviti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

**pssst, to je bla ena tistih, ki jih je voda zalila na Tr?a?ki pri grudi - sam ne to okol govort :hudicek:

 

Sam res, za hibrida je pa taka poplava ?e slab?a novica pomoje.

To je bilo potem v stilu kuj ?elezo ?e je vro?e, ne glede kaj bo sploh izdelek, folk privabiti, pokasirati in nekaj pripraviti

 

Ja, ?al. <_<
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvalabogu, da ni ve? mazde tam :rolleyes:

 

Ma ne govort, danes sem gledal kako so iz poplavljene gara?e pod enim blokom na Vi?u nalagali Mazdo 3. Ne samo, da je bila umazana od zunaj in znotraj ampak je bila tud pobutana po strehi saj je voda tako hitro narastla, da se avto ni uspel** napolniti z vodo in je splaval ter butnil v strop.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

**mrbit pa Mazde tolk dobro tesnijo :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe se ho?te mal s prestolnico primerjat :bravo:

 

Ne ker te bi naredili kro?nega z semaforjem.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ker te bi naredili kro?nega z semaforjem.

 

Sej lahko naredijo eno veliko kro?i??e okrog celih Medvod. Prebivalci bi bili navdu?eni saj bi se zmanj?al tranziti promet skozi same Medvode. :bravo:

 

 

Aja, druga?e sem pa kr presene?en, ker tole kro?no s semaforji celo dokaj normalno deluje. :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Medvodah dobimo ?etrti semafor na skupni razdalji 400m..... :vskalo:

 

Kje pa? Pri bodocem Hoferju?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje pa? Pri bodocem Hoferju?

 

yep

 

Sej lahko naredijo eno veliko kro?i??e okrog celih Medvod. Prebivalci bi bili navdu?eni saj bi se zmanj?al tranziti promet skozi same Medvode. :bravo:

Aja, druga?e sem pa kr presene?en, ker tole kro?no s semaforji celo dokaj normalno deluje. :blink:

 

Na?a 2 pasovnica je utopija......no smo v volilnem letu, tako da bo to zopet aktualno kakih 6 mesecev.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ju3 mamo piknik, o?itno bojo samo zaprti prostori aktualni (dvorana in pa ko?a zraven)! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

yep

 

Sem se danes peljal skozi Medvode... in tam res raste semafor :) ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh, po ste ?e del? od tega kar majo v dom?alah! 5 semaforjev na razdalji ca. 500-700 m :blink:

 

Tukaj bodo pa sedaj stirje :) ... pa Medvode so prakticno vas, cperav naj bi imeli "kao" status mesta :) ...

 

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.