Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

caki sam res, kako to sploh zgleda, da te je udarla marela?

kje si pa bil?

 

V bli?ini Umaga - Sveti Ivan (bes ga plentaj pa za??itnik). Avto je bil parkiran pod mo?no hru?ko obdan z zidom na eni strani ter zgradbo na drugi. Zraven je bil parkiran star golf vreden jurja ?. Marela je v vetru letela po zraku in uspela zgre?iti Golfa ter se nekako izmuzniti mimo hru?ke, zidu, ograje, 10 metrske zgradbe ter prileteti v vrata, kjer je bilo skoraj nemogo?e. ?e jo cel dal me?em tja sem 100% prepri?an, da avta ne bi zadel.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet kazen za parkiranje... :whatever:

 

Mene je na?a klicala prej?nji teden, a gre? loh po otroke....jaz ne morem...

 

Zdajle je v LJ prostor in se ne da skriti....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni pa je na poti v kocevje priletel kamen na sipi in mi je pocla sipa..bemu mater...

 

ali lahko zamenjam sajbo pod delni kasko?

 

?e ima? v kasku stekla (delnem ali ful) ni panike, te ne stane ni?. Samo da ti zrihtajo vse tako da lahko vinjeto zamenjas - Carglass naredi to zate, tudi Novomat

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni pa je na poti v kocevje priletel kamen na sipi in mi je pocla sipa..bemu mater...

 

ali lahko zamenjam sajbo pod delni kasko?

 

welcome to the club <_<

 

 

O?itno je prednja ?ajba pri M6 nagnjena k pokanju :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

welcome to the club <_<

O?itno je prednja ?ajba pri M6 nagnjena k pokanju :angry:

 

V M5 sem imel 3 ?ajbe....v 2h letih

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od v?eraj na Simobilu (sluzben telefon), ra?uni so bili vedno ve?ji oz. ogromno ogromni na mobitelu, pa da vidimo kaj pomeni edina alternativa v Sloveniji zame (blackberry)

 

Razlog 1 na mobitelu - prenos podatkov v tujini (evropa in posebej Hrvaska)...za popizdit, v enem dnevu v ZG 100?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem spal ?e en tedn, ?iv?en sem(sicer verjetno brezveze, nima veze z mladi?i), boli me glava,....

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tud tuhtam, kaj ?em narest, ker ?e par dni imam ?asa, da Mobitel po?ljem v organ in vrnem ?tevilko. Ampak je problem, ker alternative ni. Simobil je s pokritostjo HSDPA signala domala ?ist v kurcu, ker ravno tam kjer bi rabil ga enostavno ni. Da o ostalih sploh ne govorim. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz tud tuhtam, kaj ?em narest, ker ?e par dni imam ?asa, da Mobitel po?ljem v organ in vrnem ?tevilko. Ampak je problem, ker alternative ni. Simobil je s pokritostjo HSDPA signala domala ?ist v kurcu, ker ravno tam kjer bi rabil ga enostavno ni. Da o ostalih sploh ne govorim. :(

 

In kje je to?

 

T2 je skorajda povsod kje je cerkev....?pila noro meni doma za 10?/mesec neomejeno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kje je to?

 

recimo Logatec pa Bohinj... pa seveda mi mora zadeva delovati na raznoraznih lokacijah po Slo, kjer imajo na?i uporabniki poslovne prostore. Zaenkrat samo Mobitel kolikor toliko pokriva vse na?teto.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

recimo Logatec pa Bohinj... pa seveda mi mora zadeva delovati na raznoraznih lokacijah po Slo, kjer imajo na?i uporabniki poslovne prostore. Zaenkrat samo Mobitel kolikor toliko pokriva vse na?teto.

 

logatec je....ostalo pa verjetno bolj po vukoj... ni...:)

Samo a nimas podatkovnega paketa 20? / mese?no neomejeno od mobitela?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

logatec je....ostalo pa verjetno bolj po vukoj... ni...:)

Samo a nimas podatkovnega paketa 20? / mese?no neomejeno od mobitela?

 

Ne, mam slu?benega povezani 33, ki ima 1GB podatkov vklju?enih, kar mi je vrh glave dovolj. Po 1.8.2010 pa bodo pedri samovoljno spremenili prakti?no vse pakete in ta se bo podra?il za 2? zraven kot "nagrado" za podra?itev bodo pa zmanj?ali prenos iz 1GB na samo 100MB, kar mi je ?ist premal.

 

Pa ?e to so se kekci zmislili in sicer vsi, ki ne bodo porajtali te spremembe in bodo ?e naprej veselo kurili recimo 1GB na mesec jih bo na koncu meseca pri?akal ra?un v vi?ini 430?!!!!! :blink: Tolk je namre? treba pla?ati, ?e gre? ?ez zakupljene koli?ine 100MB.

 

da bi se jim vse skupi posu?ilo, pizda jim materina monopolisti?na :angry:

 

 

Logatca ni, vsaj po sliki pokritosti, ki jo ima objavljen Simobil. T-2 je pa ?e bolj v kurcu, da o ostalih minornih distributerjih sploh ne govorim.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, mam slu?benega povezani 33, ki ima 1GB podatkov vklju?enih, kar mi je vrh glave dovolj. Po 1.8.2010 pa bodo pedri samovoljno spremenili prakti?no vse pakete in ta se bo podra?il za 2? zraven kot "nagrado" za podra?itev bodo pa zmanj?ali prenos iz 1GB na samo 100MB, kar mi je ?ist premal.

 

Pa ?e to so se kekci zmislili in sicer vsi, ki ne bodo porajtali te spremembe in bodo ?e naprej veselo kurili recimo 1GB na mesec jih bo na koncu meseca pri?akal ra?un v vi?ini 430?!!!!! :blink: Tolk je namre? treba pla?ati, ?e gre? ?ez zakupljene koli?ine 100MB.

 

da bi se jim vse skupi posu?ilo, pizda jim materina monopolisti?na :angry:

Logatca ni, vsaj po sliki pokritosti, ki jo ima objavljen Simobil. T-2 je pa ?e bolj v kurcu, da o ostalih minornih distributerjih sploh ne govorim.

 

?udno meni t2 v lohatcu lovi na 3G.....njihov signal, tudi na karti je videti ok.

 

Bo ?e, sej si bo? (sta) omislila vilo na ro?niku pa bo :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?udno meni t2 v lohatcu lovi na 3G.....njihov signal, tudi na karti je videti ok.

 

Bo ?e, sej si bo? (sta) omislila vilo na ro?niku pa bo :jupiii:

 

Hja mrbit EDGE, HSPA pa ziher ne. Da ne re?em da ma Mobitel zdej ?e HSPA+, ki je ?e 3x hitrej?i.

 

K grem gledat zemljevide pokritosti ostalih distributerjev me kr ma da bi zajokal, kolk so za Mobitelom. Sej ne re?em za pogovore je ve? al manj isti kurac, kjer je tvoj operater, ?e pa rabi? prenos podatkov/internet pa definitivno ni vseen in edina pametna alternativa je ?al samo Mobitel.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 pik, 1000e, meritev 10m pred tablo konec naselja... v industrijski coni na ravni cesti brez krizisc in brez enega avtomobila. pa komaj sem se izognil kazni za zaljenje uradne osebe.

preklete pizde zdrkane, nej me zmerijo vsaj ko si bom kazen dejansko zasluzu ne pa tk...

 

nevem se kaj naj v pritozbo dam ce bom dobil samo pisno nazaj. kaksna ideja?

 

drugo, kak radar detektor nej kupim?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja mrbit EDGE, HSPA pa ziher ne. Da ne re?em da ma Mobitel zdej ?e HSPA+, ki je ?e 3x hitrej?i.

 

K grem gledat zemljevide pokritosti ostalih distributerjev me kr ma da bi zajokal, kolk so za Mobitelom. Sej ne re?em za pogovore je ve? al manj isti kurac, kjer je tvoj operater, ?e pa rabi? prenos podatkov/internet pa definitivno ni vseen in edina pametna alternativa je ?al samo Mobitel.

 

hspda...(t2 nima drugega) - pravim samo za logatac....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

9 pik, 1000e, meritev 10m pred tablo konec naselja... v industrijski coni na ravni cesti brez krizisc in brez enega avtomobila. pa komaj sem se izognil kazni za zaljenje uradne osebe.

preklete pizde zdrkane, nej me zmerijo vsaj ko si bom kazen dejansko zasluzu ne pa tk...

 

nevem se kaj naj v pritozbo dam ce bom dobil samo pisno nazaj. kaksna ideja?

 

drugo, kak radar detektor nej kupim?

 

?e bi ga?e mel bi ga ?e skor 2X pokril.

Moje so?alje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.