Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

oboje (hladilno teko?ino, ki ?iba ?ez in za oboje)

 

Sej ?e se ne motim druga? sploh ne more bit. Ker teko?ina, ki te?e ?ez radiator?ek od "pe?ke" za v kabino te?e skozi ves hladilni sistem motorja. In ?e ogreje? hladilni sistem ogreje? tudi motor.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ?e se ne motim druga? sploh ne more bit. Ker teko?ina, ki te?e ?ez radiator?ek od "pe?ke" za v kabino te?e skozi ves hladilni sistem motorja. In ?e ogreje? hladilni sistem ogreje? tudi motor.

 

ja sej sistem je samo eden......?eprav je kontradiktorno - segreva? hladilni sistem :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma naj gre use nekam... P***a nevemkera :angry2: ... Zunanji HDD crknu, pozna kdo koga, ki se ukvarja z re?evanjem podatkov?? :blush:

 

Pomoje bi ti lohk to zrihtal u Swedati u WTC-ju

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

opa. ce je sel sam usb controller pol ni panike, pol vzami disk ven in ga prklopi direktno prek sata kabla, ce je pa crknil disk bos pa dal vec kokr je tvoj avto vredn verjetno...

 

ker je treba poiskat identicen disk in presadit vse diske v okvir in hardwer od drugega. pa se pol ni garancije da dela... vse skup je priblizno tako delikatno kot operacija srca

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto mi je ?la sklopka :( Brez kakr?negakoli predhodnega "opozorila"... Pedalo je postalo popolnoma mehko, prestavna ro?ica pa pri pri?ganem motorju zablokirana... :angry:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto mi je ?la sklopka :( Brez kakr?negakoli predhodnega "opozorila"... Pedalo je postalo popolnoma mehko, prestavna ro?ica pa pri pri?ganem motorju zablokirana... :angry:

 

Takoj pojdi do Sandija - kazal sem jim da sklopka smrdi!!!

 

No sicer imas pa garancijo.

 

Pismu pa kaj je tem mazdam, ni tvoja CX7 prva ve?....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takoj pojdi do Sandija - kazal sem jim da sklopka smrdi!!!

 

No sicer imas pa garancijo.

 

Pismu pa kaj je tem mazdam, ni tvoja CX7 prva ve?....

 

Avto je ?e na servisu... Je pa s*****, ker se sklopka pri?teva med potro?ni material in je problem z garancijo :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je ?e na servisu... Je pa s*****, ker se sklopka pri?teva med potro?ni material in je problem z garancijo :(

 

Alo?

Ce bo problem povej....smrdela je in sem jim pokazal pred kake pol leta!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravstvo.

 

Naro?en pregled za roko ?L ob 08:00, to pomeni otroka zbudit ob 06:30 in iti ob 07:00 z Medvod....

 

07:45 pred ordinacijo, 08:20 sestra, 09:10 dohtar.....

no comment

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pa u sredo ustat ob 4h in do 8h spit 6l ogabnega pra?ka za pucanje ?rev :S

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js pa u sredo ustat ob 4h in do 8h spit 6l ogabnega pra?ka za pucanje ?rev :S

 

Ma calgon vzam pa je

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma calgon vzam pa je

 

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

opa. ce je sel sam usb controller pol ni panike, pol vzami disk ven in ga prklopi direktno prek sata kabla, ce je pa crknil disk bos pa dal vec kokr je tvoj avto vredn verjetno...

 

ker je treba poiskat identicen disk in presadit vse diske v okvir in hardwer od drugega. pa se pol ni garancije da dela... vse skup je priblizno tako delikatno kot operacija srca

 

Usb controller je vredu, sem probu drug disk gor, pa tudi tega sem direktno na sata dal pa se za?ene, par sekund dela normalno potem pa frizne (pa tut neki ?udn ?krta sramezljiv ). Zanimivo pri tem je da mi friznejo komplet windowsi in je treba reseterat... :angry2:

 

js pa u sredo ustat ob 4h in do 8h spit 6l ogabnega pra?ka za pucanje ?rev :S

 

Predvidevam ?e mora? vse to spravit not, bo mogolo tut nekje vn pridt :o
panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

probaj dat HDD v skrinjo (fajn ga zatisni da ne bo prevec vlazen!) in ga cez par ur probaj vzgat. to vcasih deluje

 

?akaj... v zmrzovalno skrinjo? za kolko ?asa pa? :blink:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?akaj... v zmrzovalno skrinjo? za kolko ?asa pa? :blink:

 

Lahko tud ?ez no? samo nekak ga zavij al pa ga daj v kak?no tupperware posodo, da ne bo ?ist od ledu in fajhten ko ga priklopi? na comp.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.