Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Jest bi tut Amoksiklav :rolleyes: Tko mam pa Sumamed, samo 3 tablete :(

 

Pol sta ti pa Grega idealen par za na umeka :ouje:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( Ravnokar sem se odlo?il da preverim kako mi gre na glasovanju in sem ugotovil, da slabo in sicer od 300 avtomobilov sem na 58 mestu kar pomeni, da imam veliko za nadoknaditi. Ratujem ?e realisti?en, da mi s takim nadaljevanjem nikakor ne uspe priti med prvih 10 saj se vodilnih 7 oddaljuje s svetlobno hitrostjo (imajo ?e ?ez 1500 glasov) potem smo pa ostali do 58 pod 1000 od tega le enih 5 nad 600 ostali pa od 330 do 600.

:(

S temle jamranjem prosim, ?e lahko besedo o glasovanju raz?irite naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:( Ravnokar sem se odlo?il da preverim kako mi gre na glasovanju in sem ugotovil, da slabo in sicer od 300 avtomobilov sem na 58 mestu kar pomeni, da imam veliko za nadoknaditi. Ratujem ?e realisti?en, da mi s takim nadaljevanjem nikakor ne uspe priti med prvih 10 saj se vodilnih 7 oddaljuje s svetlobno hitrostjo (imajo ?e ?ez 1500 glasov) potem smo pa ostali do 58 pod 1000 od tega le enih 5 nad 600 ostali pa od 330 do 600.

:(

S temle jamranjem prosim, ?e lahko besedo o glasovanju raz?irite naprej.

 

 

Sej telih njihovih 24ur, je pa zelo razpotegnjenih, ker tut ko ho?em glasvat, nakonc ne morem, ?eprov je minil ?e ohoho ve? kot 24 ur, ?udn kronometer majo! :hudicek:<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol sta ti pa Grega idealen par za na umeka :ouje:

 

?e liter alkota po galvi ?ez, pa bo ?vi?gal na polno...hehe. Najbolj me skrbi ker prjatu pri?akuje prvega otroka vsak ?as...to veste kaj pomeni...jest pa na antibiotikih...tko da bo res wiuwiu :glare:

 

Ninja ?e ne primejo pejt ?e enkrat k doktorci pa re? naj jih zamenja, lahk da si ?e navajena tega Sumameda,hehe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e liter alkota po galvi ?ez, pa bo ?vi?gal na polno...hehe. Najbolj me skrbi ker prjatu pri?akuje prvega otroka vsak ?as...to veste kaj pomeni...jest pa na antibiotikih...tko da bo res wiuwiu :glare:

 

Ninja ?e ne primejo pejt ?e enkrat k doktorci pa re? naj jih zamenja, lahk da si ?e navajena tega Sumameda,hehe.

 

hehe ?e si v skrbeh zaradi prijateljevega otroka .........kako bo ?ele potem ko bo? ?akal na svojega :harhar:

Ninja ti pa se preve? potaplja? !!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe ?e si v skrbeh zaradi prijateljevega otroka .........kako bo ?ele potem ko bo? ?akal na svojega :harhar:

Ninja ti pa se preve? potaplja? !!!

 

Potem me 3 dni ne bo dam... :) ...fora je tudi ker je prvi od frendov ki smo ?e ohohoho ?asa skupaj kateri bo imel otroka, se pravi prvi prvi,hehe.

Sam je res gnil feeling v u?esih, kot da sem vsak ve?er celo no? v diska?u oz. kot da sem ?e 1 teden na absolventu :):bravo::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v najbolj glupi drzavi na balkanu (tj makedoniji) sem dobil skladno drzavi najbolj glupo kazen ever:

 

peljem na letalisce angleza predstavnika mirande, in se ustavljam pred vhodom, grem ven z avta, odprem prtljaznik, kufer ven, ga pozdravljam, grem v avto in pride policajka, me sprasuje za dokumente itd itd...

 

in mi rece, da sem se dotaknil prelaza za pesce z zadnjimi kolesi (tam kjer sem bil ustavljen) in zato moram placat kazen...in sva sla do policijske postaje, in cel zapisnik in potem do poste placat in pol nazaj do policije in adijo 25 eur...

 

beda

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v najbolj glupi drzavi na balkanu (tj makedoniji) sem dobil skladno drzavi najbolj glupo kazen ever:

 

peljem na letalisce angleza predstavnika mirande, in se ustavljam pred vhodom, grem ven z avta, odprem prtljaznik, kufer ven, ga pozdravljam, grem v avto in pride policajka, me sprasuje za dokumente itd itd...

 

in mi rece, da sem se dotaknil prelaza za pesce z zadnjimi kolesi (tam kjer sem bil ustavljen) in zato moram placat kazen...in sva sla do policijske postaje, in cel zapisnik in potem do poste placat in pol nazaj do policije in adijo 25 eur...

 

beda

 

umiriti se mora? divjak :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js bi ji takoj dal 30? pa ?e na kofe bi jo povabu, pla?a pa nj s tistimi 5? vi?ka.

Gorensko.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabu sm pojamrat da morm bit ju3 v slu?bi 45 minut prej zard p***** po?arne vaje. :whatever: iskreno mi za po?arno vajo dol visi :D

 

druga?e bi razmi?lju, ?e bi do tega res kdaj pri?lo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to kako reagiramo ko se javi po?arni alarm ne bi :D kr se spro? kr tko mal za hec pa nm ?e vsm dol visi doklr ni dima smo k da je blo obvestio o vremenu :P

 

 

Mi ne reagiramo, ok zdej so nekaj po?timali, prej se je pa vsaj 1x na dan sam od sebe spro?il, tako da ?lovek neha trzati....so pa zanimive te taprave vaje, ko so prileteli iz LJ brigade z ma?inerijo in je na? folk ?ez okn lazu po lojtrah :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi ne reagiramo, ok zdej so nekaj po?timali, prej se je pa vsaj 1x na dan sam od sebe spro?il, tako da ?lovek neha trzati....so pa zanimive te taprave vaje, ko so prileteli iz LJ brigade z ma?inerijo in je na? folk ?ez okn lazu po lojtrah :bravo:

 

Pri nas kaj podobnega izvajamo skoraj vsak mesec :) Ravno za vikend smo bili na Jesenicah in smo "testirali" njihovo 42m lestev :bravo:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Peljem avto na redni servis v Izolo in stopotjo naredim en điro po slo istri😁.  
    • Se zgodi, sinoči smo spet obiskali Urgenco. In mi v oči pade tale znak:     A oni to resno?   Dobro, fotoaparat še nekako razumem. Da bi kdo prišel s psom na Urgenco (razen kakega slepega, ampak mislim, da v tem primeru pes ne bi bil težava), že ne morem verjet. Če pa koga pripravijo do tega, da pride s pištolo ali nožem na Urgenco - ta se gotovo ne bo ustavil pred vrati zaradi ene nalepke...
    • Eee, se vid, de sm kmet an s hribu doma. Tko Ford kat VW sta nizko spodi, pa še dizl je pa še modre farbe...
    • ZOE je imel zelo miren teden, je naredil le malo čez 100 km ... In nič se ni pokvarilo. Tok-tok.   Sem pa jaz danes Smarta "natankal" iz 11 % na 96 % na javni polnilnici za 3,67€. Ker je ravno tema "pohvalite se". 😃
    • Em, @Boss, kateri del je "mal heca"? Tisti o BTjki ali tisti o ZOEtu?   Mislim, če o BTjki, ni nič heca, ker to je res potrošni material. Sicer se ga na vsakih 120.000 km precej nabere, ampak to sodi zraven.   Če pa imaš v mislih ZOEta, potem je pa res čisto malo heca, ostalo je pa spet vse res...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.