Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Bom takole rekel, ?e je ?ef pravi in ima pogovor tudi efekt je to zelo koristno, ?e je pa samo 'obvezen' je za en falus

 

Konkreten primer....?e ?ef vidi da si delaven in ?eli? ve? ambicij in ciljev, si odgovoren in tako naprej:

 

IBM ?ef - te odstavi ker ga ogro?a?

normalen ?ef - ti da novo odgovornost in tvoj poz rezultat lahko prinese napredovanje

 

 

Ni efekta teh pogovorov...sploh ko se pride do to?ke PLA?A mi za?nejo nabijat o recesiji, a delam ve? kot prej. Sem reku da kaj mi bojo novi cilji ?e nimam potem ni? od tega :vskalo: , aja leto?nje cilje sem pa dosegel. Bolj nekako tako se grejo, bodite sre?ni da imate slu?be. Sej to je OK sam potem pa vidi? da z denarjem delajo kot da IMA SE MO?E SE, a tebi nabijajo da ni denarja, pa nism jest ovca :vskalo:

 

Uklopko: sej pod ambicije sem rekel ?e lani da bi bil rad ?ef, pa ni hotla napisat :hohoho::hohoho: , se ne pi?em prav. :hohoho:

 

Boj?: ?al ni moja ?efica brhka mlada mi?ka, res ?al :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jzt bi bil pa raje zdele tukajle, na pohodu (?e kdo pozna ?kabrijel nad Gorico nekje?)!

 

http://gabronkl.files.wordpress.com/2008/02/dscn0300.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja letni razgovori so najve?ja bedarija. Pri nas so to ?e tako zakomplicirali, da te mine volja do ?ivljenja. No zdej mam vsaj ?efa, kjer mogo?e te razgovori niso tako pro? vr?en ?as. Ampak vseeno, teme, ki so jih notri dali za razgovor so popolnoma kretenske.

 

 

Pa ?e zima... zima bi mogla bit taka kot je bila v?eraj, son?ek pa toplo. Drugo je vse drek. Plundra, kidanje, nesposobnosti na cestah in ob njih, mraz, pa se enkrat omenjam kidanje za dobro mero. Jest sm ?ist cool z globalnim segrevanjem, jest ho?em da haca 30+ polet in cca. 15 pozim :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in evo zacela se je puding sezona...(zimske gume)

zima nasploh je bedna, edino smucanje je svetla izjema

 

pa ro?na party :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisem vec 18 let star, zdaj sem bolj sofisticiran :P

a. mx5 - power slide pri spolzkem asfaltu

b. mazda6 - zaletavat se v ovinke in potem mocno zaviranje in cukanje z volanom

 

jaz delam pa pozimi najraje.. nevem kak se re?e,

poln ?us v rikverc, obrat za 180 v prvo pa takoj naprej ko ?e ma? zalet.. :)

 

so much fun :hudicek:

na prvi fki mi je pomoje zarad tega ?lo podvozje ker sem to rad delal poleti z gumami ki so ble prot koncu he he

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

si poklical slovenske novice pa svet?

 

Na Slaka ne pozabit, da bo organiziral okroglo mizo, kjer bodo "pogledal Slovenijo" in ugotovili, da je Kresalova kriva in da jo je treba interpelirat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lihkar popravu objavo, na ktero si me opomnu, sam ni pa vse v moji mo?i (glede poprave)! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lihkar popravu objavo, na ktero si me opomnu, sam ni pa vse v moji mo?i (glede poprave)! :D

 

seveda je daj edit - uredi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.