Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Helikopterji......pa wtf se grejo :angry:

 

bedni kmetje, se ne mores vozit s streho dol, vse smrdi po dreku aka gnojila v poljih...fuj

 

jaz sem ze imun in navajen tle na polju :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jamram ker ima MX5 samo 2 zica...gremo k sorodnikom tasta v Vara?din, vreme 1A a streha trda....

 

no tuki malo pojamram, da sem imel poleg MX5 v paci ?e 2005 A4 cabrio, ne bi bila slaba izbira, ker bi se lahko stalno skupaj vozili, ne bi rabil 2 avta + vse iz Exeota pa?e....:)

 

miata je pa le miata....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne Simon, nism za ?umlna (nikoli bil), pa? pa je Meklaren moja najlup?a ekipa, tko da rezultatsko bi bil lohk precej zadovoljen, sam je biv pa dovgcajt na dirki! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam Kursad?ije - Plemeniti je brezveznik! :glare:

 

Za to ugotovitev ni potrebno gledat Kursad?ije :)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprov sm na nek na?in Laguno II zasovra?u, pa lohk re?m d se (pa? za moj okus) se v udobju Mazda 6 I, skrije, pa armaturka mi je isto bistveno bl bedna k Renojska, ful mi je podobna Mondeu II, ki ma grozno! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je in to mi ni kul, tko d ?e ?e bo kak naslednik Galune v kratkem, to vrjetn ne bo 6ka I, bo u tem primeru potrebno kej druzga najdit, zlasti pa ne u motorni izvedbi 1.8 16v! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je BA pred faceliftom bistveno bolj kul kot po njem, no tle sta obe armaturki, ?eprav ne dvomim da od Mazde 6 1. generacije v ve?ini veste kak?na izgleda! :P

post-185-1301290755_thumb.jpg

post-185-1301290765_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa verjetno odvisno od letnika in pa stopnje opreme - jz mam Expression kar je neka srednja ?alost, ima pa ?e 2-podro?no klimo, kar je mazda 6 I, ?e ni mela, kokr vem! :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa verjetno odvisno od letnika in pa stopnje opreme - jz mam Expression kar je neka srednja ?alost, ima pa ?e 2-podro?no klimo, kar je mazda 6 I, ?e ni mela, kokr vem! :harhar:

 

Sam tele dvopodro?ne klime so cela bedarija...kaj ti bo to na parih m2 v avtu? Je ni osebe ki me bo prepri?ala da je na eni strani lahko bolj hladno kot na drugi :whatever: ?e pa komu premrzlo piha, pa pa? preusmeri, zapre zra?nik in to je to....pa? marketin?ka fora. :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam tele dvopodro?ne klime so cela bedarija...kaj ti bo to na parih m2 v avtu? Je ni osebe ki me bo prepri?ala da je na eni strani lahko bolj hladno kot na drugi :whatever: ?e pa komu premrzlo piha, pa pa? preusmeri, zapre zra?nik in to je to....pa? marketin?ka fora. :zvizga:

 

itak si pa vsak nastavi da piha sinhrono na obeh enako....p407Sw je celo imel da si na voznikovi strani nastavljal za obe strani enako...bedarija tud v exeotu ce saltam mojo, se sovoznikovo dam enako....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jep, moj fotr isto :hohoho:

 

Labi: men sam okrogli zracniki niso, ostalo me niti ne moti.

ubistvu mi grejo na jetra okrogle luci in okrogli zracniki na avtomobilih. :) in okrogli gumbi.

 

faceliftan RX8 ma tut obupen volan.

http://www.carcollery.com/wp-content/uploa...terior-View.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_1XknPAfZhcs/SWjk...%2Binterior.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.