Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pra?anje, ?e te niso mel ?e dalj cajta ugledanga! :hudicek:

 

 

ne vrjamem, ker sm bil redkokdaj u LJ :blush:

 

Tole je meni sumljivo, da si mu ?e kdaj prej na ?ulj stopil z divjanjem kje v va?ih koncih. :blush: Pa ?e vse te predelave jaz ne bi sploh omenjal kaj dosti naokoli...

 

nvem, pol sm mal govoru z enim serviserjem Renaulta (zravn tehni?nih je Renault-jev servis), je reku, da so ji par dni nazaj 11 pripelal :whatever:

 

najbr? misli? na vizualne predelave, ostalih nism omenju ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

640? polovi?ka 320? (pol pla?e :vskalo: )

 

:D mala kazen,glede na to s cim se vozis,ampak zakaj se vozite ce nimate stvari homologirane zdaj pa kazen plus homologacija in bo skoraj 1000eur ze to pa vem da bo zaj za tebe dosti,za te xenone pa bi jaz vsem dal kazen keri majo nadknadno noter samo da bi bil en dan policaj pa mam tu pri nas skoraj 50 avtov ki jih takoj ustavim sem pristas spojlerjev in vse navlake razen xenonk ker te ful slepijo

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D mala kazen,glede na to s cim se vozis,ampak zakaj se vozite ce nimate stvari homologirane zdaj pa kazen plus homologacija in bo skoraj 1000eur ze to pa vem da bo zaj za tebe dosti,za te xenone pa bi jaz vsem dal kazen keri majo nadknadno noter samo da bi bil en dan policaj pa mam tu pri nas skoraj 50 avtov ki jih takoj ustavim sem pristas spojlerjev in vse navlake razen xenonk ker te ful slepijo

 

?e ima? le?e in pravilno na?timane potem jih mej. Za vse ostale ki pa nimajo le?, pa iz ceste zrint direkt v graben !!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet jih je nekaj pi?ilo o?itno. :vskalo: Druga?e pa nisem vedel, da so ti to naredili v LJ. :blush:

 

nvem kaj je tem va?im v LJ, z na?imi ?e nism mel nikol problemov. Pa normalno sm se pelu (itaq, ?e sm mel teto pa h?erko s seboj in smo ?li sam njenga mo?a obiskat, ko je mel eno operacijo). Za domu mi pa ni preostal druge variante kot avtovleka :zvizga:

 

:D mala kazen,glede na to s cim se vozis,ampak zakaj se vozite ce nimate stvari homologirane zdaj pa kazen plus homologacija in bo skoraj 1000eur ze to pa vem da bo zaj za tebe dosti,za te xenone pa bi jaz vsem dal kazen keri majo nadknadno noter samo da bi bil en dan policaj pa mam tu pri nas skoraj 50 avtov ki jih takoj ustavim sem pristas spojlerjev in vse navlake razen xenonk ker te ful slepijo

 

Jah sej pravim, vsaka ?ola neki stane, sam ene stanejo preve? :blush:

 

?e ima? le?e in pravilno na?timane potem jih mej. Za vse ostale ki pa nimajo le?, pa iz ceste zrint direkt v graben !!

 

Kar se xenonk ti?e se strinjam s tabo, ker tist ko nima le? te dobesedno ubije svetloba!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?voh sm spav - tamala je Pono?njak! :closedeyes:

 

hhhmmmm... bi rekel, da je ćist po atiju pa se ne bi dost zmotu :hudicek:

 

:D mala kazen,glede na to s cim se vozis,ampak zakaj se vozite ce nimate stvari homologirane zdaj pa kazen plus homologacija in bo skoraj 1000eur ze to pa vem da bo zaj za tebe dosti,za te xenone pa bi jaz vsem dal kazen keri majo nadknadno noter samo da bi bil en dan policaj pa mam tu pri nas skoraj 50 avtov ki jih takoj ustavim sem pristas spojlerjev in vse navlake razen xenonk ker te ful slepijo

 

Sam kaj bo? pa rekel za Opel Insignio. O?itno je, da so naredili homologacijo lu?i, ko avto stoji medtem, ko pa vozi z ve?jo hitrostjo pa lu?i dvigne in te slepi za popizdit.

 

Zdej ne vem al so pri Oplu namensko zaob?li vsa pravila in homologacijske predpise al so pa oplovi serviserji tolk nesposobni, da ne znajo tega nastavit. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D mala kazen,glede na to s cim se vozis,ampak zakaj se vozite ce nimate stvari homologirane zdaj pa kazen plus homologacija in bo skoraj 1000eur ze to pa vem da bo zaj za tebe dosti,za te xenone pa bi jaz vsem dal kazen keri majo nadknadno noter samo da bi bil en dan policaj pa mam tu pri nas skoraj 50 avtov ki jih takoj ustavim sem pristas spojlerjev in vse navlake razen xenonk ker te ful slepijo

 

Bobi, tle se ne bi mogel bolj strinjati s teboj! :bravo::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene aftermarket xenonke manj slepijo kot navadne :ne vem:

ce ma lece clovk.

js mam lece ane...

 

sam vseeno... sm zdj 100% legal :bravo:

vidljivost je slabsa. :( pa ne zgleda tk lepo. jebiga.

 

te vsej ?trafal nebojo, zarad lu?i sm 2x fasu kazen, 1. zarad nehomologacije, 2. zarad tega, ker so prepovedane, ?e nima? pralnikov in nastavljivih le?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni dost da ma? nastavljive, mor? met avtomatske nastavljive s senzorjem na osi. :whatever:

 

zarad lu?i so te ?e? mene so ?e 5x s xenoni ustavli pa mi ?e nikol ni moril.

 

:D pa se ene petkrat te bojo pa tudi nebo nic pol skupaj enejstic pa bos naleto na eniga in bo kazen tukaj :(

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na 3h kolesih mi je obrnilo gume, in zdej tresejo. :unsure:

 

Jebo te Michelin pa japonske feltne. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da si mel te?ave z name??anjem gum bi rekel, da tukaj neke dimenzije ne ?timajo.

 

Razen, ?e si takoj po gasu ruknu, ko si pri?el od vulkanizerja pa je gume zavrtelo v feltni, ker se tista montirna "mast" ?e ni posu?ila.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaksna je oznaka na gumah? a majo uno zasctio za felge?

tole je res cudno

 

Gume majo vse ?ivo, ?e za monta?o so se ?tirje napenal po skor uro na gumo da so jo napumpal, sej guma gre gor na feltno normalno bp, samo napolnit in prepri?at da sede v rob pa ni govora ker enostavno ni zatesnila.

Sej vem pol so namazal kot norca in potem jim je nakako ratal, samo ?e mi jih bo pa ?e obra?al pol pa nau ok, dons grem ?e 1x tja da bo mo bodo spucal po robu tisto monta?no ?aubo.

 

Je pa Michelin Pilot Sport 3 225/40 ZR 18 92Y EXTRA LOAD

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele tole gledam, pol se bom pa u Renojklo usedu, mi bo ?lo pa pomoje kr na jok! :blush::whatever:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4107943&show=1

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.