Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Dons sm mal ?nofala po trgovinah s pohi?tvom,..bolj iskala navdih,..in mi ni ?ist n? u?e?,..vsaj ne tok, da bi mela.

 

Sploh nad kuhinjam sem razo?arana,..in bo o?itno mogla bit kar narejena po meri,..

 

Kaj je pa s trenutno narobe ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se je izkazala ?okolada za najmanj?i problem, pol ko me je za?ela zajebavat torta ko sem jo uzela iz modela,..dons res ni moj dan,..po celem dnevu slabih novic, je bla tale torta pika na i,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nazadnje aktiven 17 March 2011 @ 12:05

 

Stra?ni Ljoz is wtching us. :hudicek:

 

Danes grem registrerat moj 2 avto.

Jap uradno bom imel dve kanti in in nagibalnik(s katerim sem v zadnjih 2h letih naredu skupaj 1kkm, pomoje je najbol? da se ga znebim).

Kupi kdo CBR 600F (L02) + apgrejdi na porabi in varnosti, vizuelno stock, obe novi gumi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobu naro?en Band of Brothers (6 DVD-jev), pol pa pi?im ?e po eno knjigo, ki je tudi pri?la. :bravo:

 

(zdej pa sam ?e ?akam neki, da mi to vse zajebe in pokvari dan) :ne vem:

EVO, jbemu mast, sm vedu da bo neki.... celga hudi?a mi je "HP" u?pilu... k sre?i sm zdej najdu temp re?itev, sam stranka nau preve? vesela zakaj se je to naredl...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bolj me razpizdi to da prvi rabi da dojame da je zelena ene 5 sekund predens psuti ro?no in da v prvo je ?e pol ure mim, druge za njem pa isto.. ?ele ko prvi spelje gre ?altat v prvo spu??at ro?no.. in pol se kdaj najde ?e tretji v vrsti... da bi jih pes poscal...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vau vasi primerki celo speljejo.....da ne omenim paciente pri mercatorju Kranj ki ima semafor z odstevanjem do zelene in rdece :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj zve?er ?akal uro in pol na izvozu za sto?ice, Novo Kro?i??e v gu?vi SUX BIG TIME.

 

Poleg tega pa cesta polna ?udakov z CE tablami, ki se gu?vajo in vsiljujejo naprej :vskalo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 dni me ?e preletavajo 2 x pilatus, in 1 x voja?ki helikopter - torej cela slo vojska :)

 

Tudi pono?i :angry:

post-2637-1300436954_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2 dni me ?e preletavajo 2 x pilatus, in 1 x voja?ki helikopter - torej cela slo vojska :)

 

Tudi pono?i :angry:

 

Jz sm jih tut u?eri porajtu, kaj je tamala gledala kaj to bren?i na nebu - tele na?e prdule! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od posta naprej so ?e 3x preleteli :angry2:

 

 

Trenirajo za v Libijo ;)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • No pa je že izgleda da prodan. Hitro povejte kdo ga je kupil pa če je za kej... 😋😁
    • Glej... Torej... Se pravi... Začnem takole: moja najmlajša sestra se nekaj ukvarja z borilnimi veščinami. Ni ravno na najvišjem nivoju, vseeno je ne bi izzival. In ona išče karavana. Zdaj pa ti njej razloži, da je že starejša frikinja, ki ni dovzetna za spremembe ampak le tera svoje. Jaz ji tega ne grem razlagat. Niti, če imam lopato v roki...
    • Potencialni kupec avtomobilov je oseba, moškega ali ženskega spola (ali po novem tudi  nedoločenega) , ki pride v določeno trgovino z avtomobili, se razgleda, povpraša in se odpelje (ali pa tudi ne) z njemu všečnemu avtomobilu.  Če avtomobila, ki bi mu bil všeč ali mu bilo na kakšen način ne ustreza oziroma ga v prvi trgovini  ne najde, se odpravi v drugo, tretjo in tako naprej. Če ga ne najde v nobeni trgovini, pomeni, da je z njim nekaj narobe in išče avto, ki ni bil še narejen oziroma je že nek dinozaver od avta ali ima dinozaverski motor.  Brez skrbi, izdelovalci avtomobilov so že ugotovili, kaj se najbolje prodaja in kaj je večini folka oziroma kupcem všeč.  Temu tudi prilagodijo svoje modele.  Ne morejo izdelovati recimo karavanov, če se mogoče le 2% kupcev odloči zanj.  Pa še tej so neki nostalgični starejši friki, ki na splošno niso dovzetni za spremembe, ampak le terajo svoje. 😉
    • Ena v pričakovanju lepšega dne... 🤔
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.