Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Enkrat v teh dneh, mogo?e ?e dans grem pri?gat sve?o 5-letni deklici z Zalo?ke ceste, ki jo je idiot vrgu ...

 

U?eri me je ?ist zvil, ko je kazal na tv, kraj nesre?e in pa veliko sve?, par medvedkov, nekdo pa je na kraj prinesu ?e Kinder jaj?ek ... :(sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pla?at bom moral dohodnino....in ne mal, mater jim na***em. :hudicek::hudicek:

 

Js tud, sam tolk nafu?am v 2h urah, pa sem pocen(vsaj konkurenca me kurca tako) !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js tud, sam tolk nafu?am v 2h urah, pa sem pocen(vsaj konkurenca me kurca tako) !

 

To je good, ?e jest za?nem kej fu?pat z mojga podro?ja grem sam ?e v zapor....hahaha.

Da so pocen?? Aaa to mora? pazit potem da ne bodo za?eli kej slabega o teb govort okol..podtikovanja pa to..haha.

Ej a je bil tvoj ex SUCKER prodan kam v okolico LJ, sem danes videl identi?nega s xenonom na Celov?ki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri dohodnini je tako. Dr?ava zahteva svoj %. Ker se dohodnina obra?unava na konc koledarskega leta, se med letom dolo?i akontacija dohodnine, ki je naravnana tako, da ne kreditiramo dr?ave, torej je nekoliko manj?a kot bi sicer dejansko bila. Zato je mese?no odvajanje iz dohodka nekoliko manj?e. ?e je to zmanj?anje za 15?, se na leto nabere za 180? dopla?ila. Gre zgolj za neprijeten ob?utek, ker moramo naenkrat se?i v ?ep za celo leto za nazaj. Tisti, ki pa so zaradi raznih razlogov prepla?ali dohodnino v teku leta, so dejansko kreditirali dr?avo, ki je njihov denar obra?ala eno leto. Seveda je pri vra?ilu dohodnine stopnja ugodja ve?ja, ker nekaj "dobimo" in zamegli dejstvo, da je denar, ki nam pripada bil brezobrestno nalo?en pri dr?avi.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri dohodnini je tako. Dr?ava zahteva svoj %. Ker se dohodnina obra?unava na konc koledarskega leta, se med letom dolo?i akontacija dohodnine, ki je naravnana tako, da ne kreditiramo dr?ave, torej je nekoliko manj?a kot bi sicer dejansko bila. Zato je mese?no odvajanje iz dohodka nekoliko manj?e. ?e je to zmanj?anje za 15?, se na leto nabere za 180? dopla?ila. Gre zgolj za neprijeten ob?utek, ker moramo naenkrat se?i v ?ep za celo leto za nazaj. Tisti, ki pa so zaradi raznih razlogov prepla?ali dohodnino v teku leta, so dejansko kreditirali dr?avo, ki je njihov denar obra?ala eno leto. Seveda je pri vra?ilu dohodnine stopnja ugodja ve?ja, ker nekaj "dobimo" in zamegli dejstvo, da je denar, ki nam pripada bil brezobrestno nalo?en pri dr?avi.

 

vendar dohodnina ni nekaj fiksnega, je odvisna od tvojega bruto OD, in koliko bo delodajalec odvedel...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ajvar kaksna je situacija zdaj s xenonkami?

ker nova mazda 6 ima zanic luci (prenizko svetijo), sam po drugi strani pa na tehnicnem zna bit problem...kaj predlagas?

 

pa se to ko ze stane? sem pozabu

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ajvar kaksna je situacija zdaj s xenonkami?

ker nova mazda 6 ima zanic luci (prenizko svetijo), sam po drugi strani pa na tehnicnem zna bit problem...kaj predlagas?

 

pa se to ko ze stane? sem pozabu

 

 

to se re?i na roko...mal dvigni pa je, tehni?nega ma? 2015.

Sam ne pretiravat - je pa res da na mazdah svetijo dobesedno v tla, ko sem v exeota sedel sem mislil da svetijo v nebo, pa svetijo ?isto pravilno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ?e pri tehni?nih....ne vem to?no...predlani sem ga imel, lani ne...sedaj verejtno spet in potem vsako leto naprej?....avto letnik 2005. Druga?e pa zgleda vsem Mazdam prenizko sveti Xenon, ker meni je hotel nekaj popravljati na prvem tehni?nem pa mu lih ni ?lo...sm reku naj da mer s tistimi ?raufncigrji :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to se re?i na roko...mal dvigni pa je, tehni?nega ma? 2015.

Sam ne pretiravat - je pa res da na mazdah svetijo dobesedno v tla, ko sem v exeota sedel sem mislil da svetijo v nebo, pa svetijo ?isto pravilno

 

svetijo pravilno (ampak leca je ocitno cudna, in zdaj vem zakaj na licht test je mazda s xenonkami delila zadnje mesto z avensisom, ki je mel navadne halogenke)

 

zato me zanima moznost naknadnje vgradnje pri ajvarju

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

svetijo pravilno (ampak leca je ocitno cudna, in zdaj vem zakaj na licht test je mazda s xenonkami delila zadnje mesto z avensisom, ki je mel navadne halogenke)

 

zato me zanima moznost naknadnje vgradnje pri ajvarju

 

ja pol ti ne bo nova xenonka naredila bolje, ker le?a ostane....

spomnim se na cx7 da je svetilo samo pred avto pa sem potem sam dvignil na narisane (pravilne) ?rte na zidu....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

svetijo pravilno (ampak leca je ocitno cudna, in zdaj vem zakaj na licht test je mazda s xenonkami delila zadnje mesto z avensisom, ki je mel navadne halogenke)

 

zato me zanima moznost naknadnje vgradnje pri ajvarju

 

Tudi na starih 6-kah svetijo xenonke za ni?.To je zaradi slabih reflektorjev od Boscha.?e bi lahko noter montirali od kak?nega audija 4 ali 6. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tok sm jezna, da bi enga zadavla,..ubistvu 4 bi zadavla,..vrsten red ni pomemben,...

 

 

In ko smo ?e pr tem, bi zbrcala ?e sebe, ker sem rabila 24 let, da sem pokapirala kaj hudi?a ho?em po?et v lajfu,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tok sm jezna, da bi enga zadavla,..ubistvu 4 bi zadavla,..vrsten red ni pomemben,...

In ko smo ?e pr tem, bi zbrcala ?e sebe, ker sem rabila 24 let, da sem pokapirala kaj hudi?a ho?em po?et v lajfu,..

 

Torej, kaj ho?e? po?et v lajfu :blush::hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem po 4h urah manjave gum od?el domov ?e vedno na zimakih.

V 4h urah nismo uspel niti ene gume napumpat, kot da ne tesni na feltno, samo to je tisto tesnenje predno 2X po?i in sko?i guma v kanal kjer je potem ko je zmontirana, 5 ljudi se je naopenjalo 4 ure pa ni govora da spravimo gumo tja kot je treba. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.