Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Labi u notranjosti samo ?e ?e?ke zavesce manjkajo, hehe (mal heca, ne zamert) :harhar:

 

Si pa itak en konc Ford-fana, tako da se mi je zdelo da ti je notranjost kul, verjetno ti je tudi v Mondeu tega letnika (tista analogna urca u sredin pa to :rolleyes: )?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj ford? ford sucks...

 

prva mazda 6 je kul, pa vse alfe itak, bmw-ji tudi, ker ne komplicirajo in imajo ze 20 let bolj ali manj isto armaturo...mecke do nekatere mere tudi...

 

vse drugi so katastrofa, prednjaci opel insignia

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa tole je ?iva katastrofa, naj sebe fenta, otroka pa psti na mir!

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/skozi-...il-za-njim.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men je od mazde 6 I, bistveno boljsa armaturka kot laguna al pa mazda 6 II al karkol...

carsko pregledno, veliki gumbi, ni prevec gumbov vse tam kjer mora bit...

 

Enako.Mazdina 1 generacije mi je ena lep?ih nasploh. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bodte veseli da mate za tak avto, ne pa al so zra?niki okrogli ali jaj?asti :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi ste na poti domov samo jaz ?e stra?im v slu?bi in pi?em po forumu.

 

cccccc... mar bi to napisal v "pohvalite se". Ker dnar je pa dnar ?e si dlje v slu?bi, pa ?e ?ef te bolj obrajta :aaaaa: . Jaz danes od jutra do mraka :whatever: .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Traktoristi blesavi, ima za seboj par 10 vozil, pa niti mal ne konta, da bi se UMAKNU!!! :hudicek: :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tim, tko je tko ?e ma? avto 15 ali ve? let star, ampak ko bo? po?timu, bo spet tipitopi! :bravo:

 

Jz pa sploh ne morem vstat ob teh dneh! :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tamala2 naloudana ko na mamilih, ?enska ma ovulacijo, prevozil 400km danes....odprl sem buteljko in po moje se ga bom mal nasu zdele pred tv....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tim, tko je tko ?e ma? avto 15 ali ve? let star, ampak ko bo? po?timu, bo spet tipitopi! :bravo:

 

Jz pa sploh ne morem vstat ob teh dneh! :rolleyes:

 

Eh, jst sm se pa po dolgem razmi?ljanju odlo?il,da ne bom ve? pretirano vlagal v avto...pa? samo ?e tiste stvari, ki so nujne in potrebne in ?ist n? ve? :( dok ide ide :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ocitno imamo ze prvo vrocinsko nevihto.....komi sem mizo obdrzal pred vetrom...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.