Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Zmolil en O?ena? za prijatla, ki je imel dans te?ko prometno nesre?o s kombijem. Upam, da bo okej poba. :blush:

 

upamo da bo vse ok. :prstgor: lp ale? B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdas se pocuti vredu. Zlomleno ni nic glava cela skratka nic hujsega. Edino ostati bom moral cez noc na opazovanju zaradi udarca v glavo (airbag verjetno)

 

Lp iz obale :)

 

to stari super :prstgor: se vidimo lp ale? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdas se pocuti vredu. Zlomleno ni nic glava cela skratka nic hujsega. Edino ostati bom moral cez noc na opazovanju zaradi udarca v glavo (airbag verjetno)

 

Lp iz obale :)

 

Placan dopust na obali. Hec sam da si cel!!!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdas se pocuti vredu. Zlomleno ni nic glava cela skratka nic hujsega. Edino ostati bom moral cez noc na opazovanju zaradi udarca v glavo (airbag verjetno)

 

Lp iz obale :)

 

Cao

 

Uff sreca, Turbi drgac pa, pocajti se,...

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neka prebavna pizdarija se me je lotila, pa sem total brez energije in najpogostej?a destinacija je wc. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neka prebavna pizdarija se me je lotila, pa sem total brez energije in najpogostej?a destinacija je wc. :cheers:

 

zmaj bo treba stroga dijeta in ni? :cheers: pa bit doma :blink: lp ale? B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neka prebavna pizdarija se me je lotila, pa sem total brez energije in najpogostej?a destinacija je wc. :cheers:

 

Dva takratka, pa bo bolj?e.

 

Ali te ?e kak?en ?ir matra? To se privatnikom naredi, ker se preve? sekirajo...

 

Kar se pa destinacije ti?e, je pa vsaj ugodna. In povsem zadovoljivo ponudbo imajo. Vsi, ki prideo od tam, so zelo zadovoljni...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stanje je ?e kar okej in ob takem vremenu ne mislim doma pre?epet cel bo?ji dan, upam le, da ni ?e h?erka kaj dobila podobnega. -_-

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.