Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Doma sem se lotil nekaj ustvarjati in bi potreboval navaden klinasti jermen dimenzije:

 

?irina 5mm

vi?ina 3 mm

obseg od 280 do 300 mm

 

Kolikor sem uspel na hitro povpra?ati po okolici, bi prej dobil vesoljsko ladjo kot pa tak jermen?ek... :angry: In na internetu sem na?el edino enega, pa ?e ta trgovec je iz ?vice... :( A zdaj bom pa 10,90 CHF vreden jermen?ek naro?al po internetu...

 

Pa sem pri?akoval te?ave povsod drugod, samo pri jermenu ne...

 

rabis tocno take dimenzije? Drugace mam js ene 2 viska ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ?e poskusil, pa je isti klinac, pa ?e tudi trikrat pri?gal in ugasnil tole ropotuljo, pa ?e vedno vztraja te?ava. :o

 

To sem imel sam na enem starem Sony Erricssonu. Ni ?lo druga?e, da so celo le?i??e od SIM-a zamenjali, ker je bil telefon ?e v garanciji.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ?e poskusil, pa je isti klinac, pa ?e tudi trikrat pri?gal in ugasnil tole ropotuljo, pa ?e vedno vztraja te?ava. :o

 

 

Tole bo krivec .... Sedaj verjetno itak ze deluje >> http://www.blog.uporabnastran.si/2014/04/2...pno-no-service/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno res, ker zdaj ?e vse funkcionira kakor se zagre. :D

 

Sred no?i sem se pa zbudil od bole?ine, od kolena pa do gle?nja je bil tak ob?utek, kot da me nekdo s fleksarco ?aga, ?ez meso pa v globino do kosti, ?udne sorte bole?ina. Podobno sem do?ivel enkrat, ko sem ?e hodil na treninge borilnih zadev in mi je nek maher s tako silo udaril "low kick", da sem se v momentu od bole?in sesedel na tla. :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem vedel, da bom obzaloval ko sem pustil motor doma! Po*** vremenarji.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sred no?i sem se pa zbudil od bole?ine, od kolena pa do gle?nja je bil tak ob?utek, kot da me nekdo s fleksarco ?aga, ?ez meso pa v globino do kosti, ?udne sorte bole?ina.

 

To zna bit od zoba.

 

Aha, zanimivo, no kasneje se mi ta neprijetnost ni ve? pojavila. :D

 

Se pa ?e bo. Zob ?asa ne pozna milosti :D

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pa ?e bo. Zob ?asa ne pozna milosti :D

 

Zob ?asa bo na vse nas tako vplival, da bomo na koncu verjetno vsi BREZ zob. :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja pa jebela vam cesta s temi v?e?kanji, prijateljstvi in drugim grupiranjem. Dajte mir, to ni fukbuk   :jezicek:  :jezicek:  :jezicek:  :jezicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja pa jebela vam cesta s temi v?e?kanji, prijateljstvi in drugim grupiranjem. Dajte mir, to ni fukbuk   :jezicek:  :jezicek:  :jezicek:  :jezicek:

jbti se  :jezicek:  :jezicek:  :jezicek:  :jezicek: . 

 

Jest jest sem to odkljukal pa ?e kar te?ijo sporo?ila 

Obvesti me, ko nekdo 'v?e?ka' mojo objavo - odkljukano

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Polpismeni novinarji, jao. Tole je sosednja vas od moje oz. med mojo in Kamnikom vmes in se vsekakor ne imenujejo Nevalje (mogo?e komu kaj ne valja u glavi, ki je pisal ta ?lanek). V tem kraju so sicer na?li okostje mamuta in imajo ?ez reko Nevljico tudi Mamutov most, se pravi ni samo vas s 100 hi?ami;

 

http://www.24ur.com/novice/crna-kronika/v-nevaljah-med-podiranjem-hise-zasulo-tri-delavce-resevanje-je-v-teku.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Na? po?tar se je po?kodoval v gozdu in je na bolni?ki. in ga nadome??a "tamestni" po?tar - vajen samo reklame po kaslcih metat.

 

Kot prvo se je na lepem ustavil ves pla?ilni promet, Po?tna banka Slovenije ne dela, ni pla?ila polo?nic na banki,...

 

Nekega dne dobim od zemlji?ke knjige neke dokumente. Poslano s povratnico. In pride danes po?tar in ponovno prinese iste dokumente. Zopet s povratnico. Malo me spravi na obrate, malo potelefoniram in ugotovimo, da je po?tar zgubil potrjeno povratnico.

 

Ma, ?e ni sposoben, naj pusti vse skupaj ali pa naj prideta dva. Je pa res, da ta "tamestni" dela vse po predpisih in po navodilih, zato ne gre nikamor. Na? po?tar je stvari precej poenostavil...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes gre pa vse narobe. Za dobro jutro je bil sine ves pikast.

post-7767-0-67708400-1401819806_thumb.jpgpost-7767-0-07274700-1401819809_thumb.jpg

 

Nato pa me zve?er pri?akajo koko?i:

post-7767-0-60977800-1401819860_thumb.jpg

Dve pa je lisica o?itno odnesla, ker ju ni nikjer...

 

Pa sem ravno mislila, kako dobro mi je krenilo s koko?kami, ker so ravno za?ele nest in prodajam jajca. Z diplomo iz fizike drugega rednega dela itak nimam...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.