Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Grem vcerej napumpat gume na omv in sem reku ajd bom vse napumpal na 2.2 da vidm ce je kj razlike, peljem se naprej po avtocesti in zacnejo se pojavljat neki cudni zvoki pa ustavim na petrolu da preverim se enkrat tlak.. Kaj bom preveril od omv super duper automatski kompresor je napumal vse gume drugac 2x 2,6 eno 1,9 pa se eno 2,3 niti eno ni prov napumpal..prvic in zadnjic da sem sel napumpat gume na omv...

 

stari pri meni enaka dogodiv??ina na OMV Koper :punk: zdaj hodim na PETROL :D lp ale? B)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud sam nekak bolj zaupam ro?nemu posegu kot avtomatiki... ?e najraj?i vidim, da ima zadeva analogni manometer proti koncu cevi, ker se mi zdi, da je najbolj to?en.

 

STARI se strinjam ampak teh analognih manometrou ni na na?ih benzinskih pumpah :blink: na obali . Imajo jih vulkanizerji lp ale? B)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa Balkan na?in promocije ?porta in dr?ave:

 

http://www.24ur.com/sport/nogomet/foto-krv...ce-seville.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa Balkan na?in promocije ?porta in dr?ave:

 

http://www.24ur.com/sport/nogomet/foto-krv...ce-seville.html

 

skoda da edino za sport delamo tako promocijo pa ceprav mamo vrhunske sportnike in tega ne odobravam, bi pa to odobraval ce bi se ?lo za politike itd..pac da se vse skupaj spremeni, ker nasi politike ne razumejo z lepimi besedami ampak ocitno je treba s silo dopovedat da jih imam/imamo dosti..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tole je men totalna ?alost, tile ?panci se pripeljejo zelo dale?, z busom, pol jih pa neki frustrirani lokalci ustrahujejo in nabunkajo, pa to je groza. Si kar predstavljam, da so bile vmes ?e kak?ne dru?ine z otroki, itd. No pa tudi, ?e so bili sami 25-letniki to ?e zdale? ni opravi?ljiv razlog za tepe? in nasilje. :huh:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tole je men totalna ?alost, tile ?panci se pripeljejo zelo dale?, z busom, pol jih pa neki frustrirani lokalci ustrahujejo in nabunkajo, pa to je groza. Si kar predstavljam, da so bile vmes ?e kak?ne dru?ine z otroki, itd. No pa tudi, ?e so bili sami 25-letniki to ?e zdale? ni opravi?ljiv razlog za tepe? in nasilje. :huh:

 

Jaz se bojim, da to ni delo Vijol

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se bojim, da to ni delo Vijol

 

Ne vem zakaj bi se "bal" ?igavo maslo je tole, meni je popolnoma vseeno in nasilje je potrebno obsojat, pa ?e je magari povzro?itelj tega nasilni?tva g. Josip Broz, ki je pokopan ?e 34 let. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se bojim, da to ni delo Vijol

 

Ja jaz tud mislim, da so to naredili Green Dragonsi... prasice ?abarske so se odpeljale celo do Tepanj, da so premlatle navija?e Seville in s tem spravile v slabo lu? nedol?ne Vijole.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ravn jutr, ko sm ?e zmenjen za eno zadevo morem ho?e?-no?e? na ?iht :(:vskalo:

 

Ja kaj pa misli?, da se bo delo samo opravilo ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kaj pa misli?, da se bo delo samo opravilo ?

 

Morm it neki pomagat na teren, sefu sm ze napisu en konkretn mail... najbolj me razpizdi to, ko ne more vsej par dni prej povedat :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Morm it neki pomagat na teren, sefu sm ze napisu en konkretn mail... najbolj me razpizdi to, ko ne more vsej par dni prej povedat :angry:

 

haha navadi se - mi temu re?emo "intervencija" pa sploh ni tako "izjemen" dogodek. Izjemen dogodek rata samo na konc meseca, k se pol direktorji ?udijo od kod nam tolk nadur... hje od le?anja doma na kav?u ziher ne. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha navadi se - mi temu re?emo "intervencija" pa sploh ni tako "izjemen" dogodek. Izjemen dogodek rata samo na konc meseca, k se pol direktorji ?udijo od kod nam tolk nadur... hje od le?anja doma na kav?u ziher ne. :whatever:

 

Jah sej, js mam 90 nadur, se 10 dni starga dopusta pa nikakor nemorm ponucat, ker mamo skoz guzvo :( nebi reku, ce bi bla vsaj placa kot se zagre, ce pa hodis z odporom na siht pa ni lustn -.-

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jah sej, js mam 90 nadur, se 10 dni starga dopusta pa nikakor nemorm ponucat, ker mamo skoz guzvo :( nebi reku, ce bi bla vsaj placa kot se zagre, ce pa hodis z odporom na siht pa ni lustn -.-

 

?mego, v tem primeru to ni ?iht, ampak poljubno preme?aj vse 4 ?rke, odmisli stre?ico in vse skupaj postavi v angle?ko-govore?e okolje. :P

 

Je pa tako, da ne ra?unaj na pomo? kogarkoli, ?e najbolj se lahko zanese? sam nase ter vzame? usodo v svoje roke, druga?e bo? ?ez 5 let ?e vedno na istem in delal za nikakr?ne fi?nike na petek in svetek, obenem pa obstaja mo?nost, da bo? ravno zaradi te zadeve v bistveno slab?i psiho-fizi?ni kondiciji kot danes. -_-

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veste kako je danes s ?ihtom? ''?e ti je problem, bomo na?li pa nekoga drugega ki bo to hotel narest'' Dons je tok konkurence na zavodu, da se raje kar dr?ite ?ihtov.

 

Se ne strinjam s teboj.

Dela je, kolikor ho?e?. In delavcev primankuje.

Slu?b pa res ni. In uslu?bencev je, kolikor ho?e?...

 

Poskusi najti enega dobrega krovca. Ali pa dobrega vodoin?talaterja. Ali pa nekoga, da ti skoplje jarek okoli hi?e za ?ivo mejo. Ali pa nekoga, ki peska. ?e ga najde?, bo? ?akal dva meseca na vrsto. ker jih je premalo.

 

Uslu?bencev pa dobi? povsod. Za eno delovno mesto se jih prijavi tudi 70 in ve?. Vsi ti si ?elijo slu?bo, ne dela. Najprej pridejo ob 7ih na delovno mesto, nato do osmih pijejo kavico in debatirajo o olimpijskih medaljah, potem preverijo svojo e-po?to in kak?en forum, nato pogledajo, kaj imajo ta dan za narediti, nato je ?e malica,...

 

Ja, takih slu?b ni in takih uslu?bencev dobi?, kolikor ho?e?. Delavcev pa primanjkuje. Pa ne takih, ki bi delali, ampak takih, ki dejansko res znajo delati. In nimajo, tako kot krt, roke narobe obrnjene...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih je blo tko, da so star?i pomagal svojim otrokom preden so pri?li do svojih slu?b, dans je pa o?itno obratno, si je mogla ?e mami sposojat od mene. Sej ni n? narobe s tem, samo tako kako so se ?asi spremenil, ponavad si skrbel za svoje star?e, ko so bili starej?i.. In ja mami je ostala brez ?ihta (je sla??i?arka) <_< , in to zelo dobra, pa nikakor ne dobi slu?be..

 

kurca tud ? :ne vem:

 

ja, dobrga :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Veste kako je danes s ?ihtom? Takoj dobi? pred nos stavek ''?e ti je problem, bomo na?li pa nekoga drugega ki bo to hotel narest'' Dons je tok konkurence na zavodu, da se raje kar dr?ite ?ihtov.

 

bomo pa? ?li za Avstrijo, ni druge ;) tam se ?tromarjev i??e kot za ?alo :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.