Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Dana?nja F1 mi je bila prov tolk brezvezna, da nisem gledal vsega skupaj 10 krogov, zvok itak kosilni?ki, Ali?i? imel svoje pogruntav??ine, steza mi je pa od vseh ravno tale najmanj simpati?na in pa Zamor?ek je ?el prvi v penzijo. Idealna dirka. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsega lepga je enkrat konc..za neki cajta je blo dost dopusta in se ?e dons nadaljuje delavno :glare:

 

ql, te bom drug tedn nadome??u pri dopustu :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No evo pa sm se tud jest odlo?u da mal pojamram... Skratka 11.12.2013 stojim na semaforju v Ljubljani v BTC-ju (zravn Mcdonalda) za mano je stal kolega v vozilu znamke audi a3 letnik 2005. Na semaforju sva stala pribli?no 2 minuti, ko naenkrat volkswagen beetle nove?ji model 2010-2011 prbije na polno a audija in ta posledi?no v mene in nato zbe?i iz kraja nesre?e... niti jest niti on nisva mogla za njo da si magar samo registrsko zapi?eva, ker se je spro?u drugi tok prometa. Skratka ?kode na audiju, da ne govorim na moji mazdi pa nov odbija?, traverza odbija?a in traverzna stena. Pokli?eva policijo in po 45 min. so le pr?li... napisali seveda zapisnik in podali kazensko ovadbo. Policist mi je kasneje, ko sem itq poklical kako poteka preiskava povedu, da je v Sloveniji samo 50 tak?nih avtov ( bele barve in ?rna streha) od tega jih je 30 v LJ). Skratka ?alebajzeri kot ?alebajzeri niso lastnice dobili zato sem se pogovarjal s svojem zavarovalnem agentom kateri mi je svetoval naj grem na kolegovo zavarovalnico (GENERALI!!!!) in zahtevam od njih popravilo namre? za ?kodo na mojem vozilu je bila povzro?ena s strani audija. In tako se mi2 s kolegom dogovoriva in greva skupaj na njegovo zavarovalnico se use lepo zmenva nardiva EU poro?ilo use lepo in prav uslu?benka nas napoti k cenilcu.. cenilec pride poslika ?eenkrat use lepo povem po pravici nari?em in povem, da je voznica ?e vedno neznana..cenilec mi izda nalog na katerem pi?e kaj se bo popravljalo na stro?ke zavarovalnice in me napoti k serviserju. Pridem na Servis povem za kaj se gre mi povedo naj pridem ?ez en teden po avto use lepo in prav. Po enmu tednu pridem po avto use tipi topi novo prevzamem avto nakar dobim po dveh tednih po?to od GENERALIJA, da stro?ke ne bojo krili ker njihov zavezanec ni kriv za nesre?o. Grem vs razpizden gor se pogovorit (da ne govorim kako so me odslovili) zato sm napisu prito?bo katero so kasneje tudi zavrnili. Ko se mi je kadilo iz glave grem do svojega zavarovalnega agenta na triglavu kateri me je samo debelo gledu in mu ni bilo jasno kaj se gredo. Agent mi je reku naj se posvetim s pravnikom. In tako sem use papirje itd. odnesu k neki odvetniski pisarni katero pa? poznamo ?e odprej in so do nadaljnega oni urejali s tem. 2 tedna nazaj so me obvestil da pa? nemerm ni? narditi, da nimam ni? pisnih dokazov ( niti tisti A4 format list katerega je cenilec podpisal da se bo popravljalo na stro?ke zavarovalnice ni bilo dovolj) in tako je ra?un katerega moram pla?ati 1.300 ? za en pofukan odbija? in delo. Popravljalo se je pa na ASP-ju. No kot nala?? tema zame :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kva se prto?uj? ma? pa vsaj na novo pobarvan odbija? :jezicek: (ej ?alo na stran)!

 

Ok samo nekaj ne razumem po kak?ni logiki je potem zavarovalnica ocenila da njihov lasnik audija ni kriv? A se ne sklicujejo na zapisnik policije kot dokazno gradivo? A so policaji na?li tega hro??a!?

 

drga? pa upam da ti uspe re?it zadevo tebi v prid.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tegale Xedosa sem za las zamudu, baje ga je kupil nek drug Kamni?an. :huh:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=826434...Xedos%206%201.6

post-185-1395213964_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tegale Xedosa sem za las zamudu, baje ga je kupil nek drug Kamni?an. :huh:

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=826434...Xedos%206%201.6

 

 

A tale bivsa Juresova se ne prodaja vec >> http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=8966

 

Se vedno jo videvam v Mednem :) ... pa ne vem... ali je ne prodajajo vec ali samo ni bilo interesentov... Bo Jures verjetno vec vedel ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Thomas, ravno v?eraj sem jo videl, ko sem se peljal proti Golem Brdu iz Mednga, nekje pred eno hi?o parkirano. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kva se prto?uj? ma? pa vsaj na novo pobarvan odbija? :jezicek: (ej ?alo na stran)!

 

Ok samo nekaj ne razumem po kak?ni logiki je potem zavarovalnica ocenila da njihov lasnik audija ni kriv? A se ne sklicujejo na zapisnik policije kot dokazno gradivo? A so policaji na?li tega hro??a!?

 

drga? pa upam da ti uspe re?it zadevo tebi v prid.

 

Ne ravno policijski zapisnik je tista osnova, in v njem pi?e da audi ni kriv. Tole ste se napa?no lotili ?al. A je prepozno. Vztrajati je treba na tem da je povzro?itelj bil hro?? in imata tablico - ostslo jhe na policiji. Zavarovalnica krije in na podlagi pol zapisnika po?lje zahtevek - na podlagi tablice zavarovalnici hro??a.

 

To je edini postopek, ker sta pa hotela to na hitro narediti, je pri?lo do tega da se vajina zgodba ne ujema s policijsko ?al.

 

Sam sem imel identi?en problem 14 dni nazaj. Ko me je na parkiri??u en butnil, sem mu dal podatke, slikal itd in imel tablico.

?el sem do konca in MOJA zavarovalnica (tudi Generali) mi je posredovala kje je ta tablica zavarovana - to lahko naredi, ne sme pa povedati imena lastnika.

 

Nato sem s temi podatki ?el na njegovo zavarovalnico - AS, in prijavil ?kodo. ?kodni list pa avtomati?no navr?e tudi njegovo ime - oz lastnika avta.

Sem ga poklical in mu lepo povedal, da je naredil tudi prekr?ek pobega in podobno, se je kar malo ustra?il, a sem mu lepo dejal da ko dobi zahtevek naj ga lepo potrdi, da AS pla?a, ?e ne bo pa ?e policija pela. In seveda je potrdil, ker je videl da je naredil bedarijo in An?e je ?e dobil pla?ane ra?une od AS!! BRez policije

 

?e ne bi tega naredil bi mi ?lo iz mojega kaska enako.

 

Kaj vama svetovat? ?al je prepozno, ker je avto ?e popravljen, ?e ne bi bil bi lahko ?el na tvojo zavarovalnico vpra?ati kje je ta hro?? zavarovan, naj povedo, in potem pojdi tja prijaviti ?kodo

 

AMPAK - tvoj avto je ?e popravljen.....

Brez zamere ampak v dobrem sta naredila ?al slabo, in jamranje ne pomaga. Edina varianta bi bila da bi prijavila druga?e, kot da se je on vate zaletel, da je kriv in brez policije

 

Thomas, ravno v?eraj sem jo videl, ko sem se peljal proti Golem Brdu iz Mednga, nekje pred eno hi?o parkirano. :D

 

Jep to je ta.

 

Ma?ina je TOP, malo bi jo bilo treba not porihtat, lahko vpra?am ?e ho?e?? Pa malo se levi - ne lak ampak tista zgornja plast laka, za spolirat bi bilo

 

 

 

A tale bivsa Juresova se ne prodaja vec >> http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=8966

 

Se vedno jo videvam v Mednem :) ... pa ne vem... ali je ne prodajajo vec ali samo ni bilo interesentov... Bo Jures verjetno vec vedel ...

 

Kolega se ne ubada s tem, mene je takrat vpra?al naj omenim

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sej ne vesta njegove registrske...

 

Auc missed it. Ja pol pa sploh ni drugega kot kasko ce ga policaj ne najde

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JureS, lahko vpra?a?, ?kodovat ne more, edino barva mi tale rde?a ni preve? v?e?, pa skoraj vsi Xedosi6 so takile. :lol:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JureS, lahko vpra?a?, ?kodovat ne more, edino barva mi tale rde?a ni preve? v?e?, pa skoraj vsi Xedosi6 so takile. :lol:

 

rde?a! :bravo::jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

JureS, lahko vpra?a?, ?kodovat ne more, edino barva mi tale rde?a ni preve? v?e?, pa skoraj vsi Xedosi6 so takile. :lol:

 

 

Jo das potem v folijo... poljubne barve :) ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok, potem pa mogo?e kdaj kasneje. :D

 

@Thomas, ?e bom za malo denarja kupil, potem ne mislim 1000? ali ve? vanjo vlo?it, nisem prista? ?mego sistema in stro?kov za vlagat v staro kobilo. :harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne sej fora je da sva se mi2 posvetovala z njegovor zavarovalnico preden sem jaz kar kol dal popravljati in so usi samo kimali ?e odbito fran?izo je zra?unala katero bo moral lastnik audija pla?ati. Jest vem in se zavedam da on ni kriv za nesre?o sam je pa posledi?no kriv za ?kodo na mojem vozilu prav on kot so tudi govorilu ostali agenti. Skratka use smo se prej pozanimali ?ele kasneje sem jaz dal popravljati avto... a ko bi moral generali pla?ati je pa pri?lo do pizdarije... Tudi ?e vzame? malo v razmislek pride do tr?enja osmih vozil recimo na avtocesti kaj zej tisti k je zadnji najebu bo ?u gledat po avtocesti oz. iskati povzro?itelja nesre?e?? ne ?u bo do tistega kateri se je ravno v njega zaletu oz. kateri mu je povzro?il ?kodo. Ampak kakor koli najbolj me jezi ker smo se res pozanimali 3krat sm mogu eno in isto narisat podpisat nevem kokr listov use povedu PO PRAVICU tudi, da je voznica ?e vedno NEZNANA in je blo use lepo in prav pol pa tako sranje. ?e bi me takoj odslovili in bi moral popravljati na lastne stro?ke bi ga pelu pelkotu in pr?u pol cenej skozi..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni tako, da v primerih, ko povzro?itelj pobegne in ga ne najdejo ali pa celo ni zavarovan, da imajo zavarovalnice skupen fond iz katerega se poravnajo take ?kode?

 

 

Je pa res, da za vse take in podobne primere je edina kolikor toliko ustrezna re?itev kasko zavarovanje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.