Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Dela je res dost, ampak tko je slivka napisu..i??e se kvaliteta na razli?nih podro?jih, ker kvantitete je na trgu ?e preve?. ?e si dobr v tem kar dela?, so skrbi po pomankanju dela odve?, v nasprotnem primeru pa je bolj smiselna menjava dejavnosti, druga?e bo res prej minilo 10-20 ali celo ve? let, preden se kam prebije? (pa naj bo to osamosvojitev od star?ev,odhod v tujino ali pa zgolj sprotno pokrivanje ?ivljenjskih stro?kov brez nepotrebnih kreditov)-zmajev point

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?asih je blo tko, da so star?i pomagal svojim otrokom preden so pri?li do svojih slu?b, dans je pa o?itno obratno, si je mogla ?e mami sposojat od mene. Sej ni n? narobe s tem, samo tako kako so se ?asi spremenil, ponavad si skrbel za svoje star?e, ko so bili starej?i.. In ja mami je ostala brez ?ihta (je sla??i?arka) <_< , in to zelo dobra, pa nikakor ne dobi slu?be..

 

 

Kje je pa delala, ?e ni skrivnost?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jaz tud mislim, da so to naredili Green Dragonsi... prasice ?abarske so se odpeljale celo do Tepanj, da so premlatle navija?e Seville in s tem spravile v slabo lu? nedol?ne Vijole.

 

Vijole so ?le po tekmi od veselja pit, ne pa neke avtobuse lovit :vskalo:

 

Kakor koli, kdor koli je bil, je svetovno budalo!

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja jaz tud mislim, da so to naredili Green Dragonsi... prasice ?abarske so se odpeljale celo do Tepanj, da so premlatle navija?e Seville in s tem spravile v slabo lu? nedol?ne Vijole.

 

Vijole so ?le po tekmi od veselja pit, ne pa neke avtobuse lovit :vskalo:

 

Kakor koli, kdor koli je bil, je svetovno budalo!

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So ?li pit ja, s ?panci na Petrola o?itno :cheers:

 

V bistvu je vse izmi?ljeno, ?panci pa so se sami po?kodovali, ker niso znali uporabljati avtomatskih vrat na Petrolu.... pa ?e tla so bla ?ist mastna in drse?a zaradi politega dizla pa je enmu zdrsnil in je z glavo ?ajbo avtobusa zbil... jebemu dizla?e sam za ?kodo ste.

 

Pa tudi Predin ni bil na tekmi Olimpije v Sto?icah... le kako bi kleni ?tajerc kot je Predin sploh navijal za zelenobele morostarje? Govori se, da je bil to en imitator, ki mu je zelo podoben in seveda je Ljubljan?an, da ne bo pomote.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa tole tako grozno videt, ubogi ljudje, iz dneva v dan jim je te?je;

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/na-po...voje-vrste.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

baaaaaaaaa...avto mi crkne vsaki? ko dam ?migavec za v desno :vskalo: ?e ve kjera stran je napa?na :zvizga:

Zgleda je neki v stiku...

 

Na, pa ?e zobne paste mi je zmanjkal, kartico za na ?iht sm doma pozabu...skratka ?e eno uro nism pokonc, pa gre ?e vse narobe :P

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

4 dni.............O? Pirni?e itak, poleg 2h gradbi?? so zaprli ?e edino cesto, ker menjajo streho....zdajle....budale!

post-2637-1393228913_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa sem fasal slovenceljna...ta ki me je danes nabil se je potuhnil. Od tistega zjutraj bom poklical, je ostalo bom poklical.

Pred ?olo. polno pri? me nabije in misli, da loh zadevo pozabi. Zjutraj pred ?olo se je potrebno umakniti, zato sem poslikal, dal MOJE podatke vozniku, pol ljudi okoli pa poznam, tako da sem jih preklical kasneje in se strinjajo da so pri?e (ker se je izkazalo da bodo potrebne).

 

Imam slike z njegovo tablico, njega kako si ogleduje moj avto, naslove in telefonske pri?....?e ve?, ker sem sumil, da bo 'po?ten' sem ?el na mojo zavarovalnico, razlo?il situacijo, kjer so mi povedali da je avto zavarovan pri Adriaticu.

 

Sem vlo?il prijavo pri njegovi zavarovalnici, kjer je iz prijave viden lastnik in njegov naslov. In dam mu 24 ur do jutri da pokli?e, potem grem na policijo, da se za??itim, ker glede na njegovo po?tenost bo verjetno odklonil ?e zahtevek zavarovalnice.

 

Pa naj fa?e ?e 2 kazni, da ni dal podatkov in prekr?ek!

 

Kakorkoli M5 je ?e pri An?etu na liftu, ker se ne da vrat normalno zapret.

 

Proklete kurbe hinavske

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje je pa delala, ?e ni skrivnost?

 

Mal zamujam sramezljiv ...ja nazadnje je delala v eni pekarni (mel so tud sladice in to), k so jo zaprl, k itak niso mogl ve? n? pla?evat, sploh k je mami dala pla?ilno listo, pa je ugotovila, da ji ne pla?ujejo prispevkov <_< pred tem je delala v Kavarni SEM, kjer je blo ?e kr uredu, vendar SPET te prispevki <_< zdj pa po?ilja pro?nje in itak n? od n? :wacko:

 

baaaaaaaaa...avto mi crkne vsaki? ko dam ?migavec za v desno :vskalo: ?e ve kjera stran je napa?na :zvizga:

Zgleda je neki v stiku...

 

Na, pa ?e zobne paste mi je zmanjkal, kartico za na ?iht sm doma pozabu...skratka ?e eno uro nism pokonc, pa gre ?e vse narobe :P

 

ti si meu zdj tak jamranje k bi ga lah mela js za dans zutri..ni se mi dal ustat, zamudila na faks, ?la kasnej na ?iht, uzela 5? dala v ?ep, zgubila pridm do postaje ugotovim, da nimam denarnice, nazaj do doma, uzamem denarnico, grem u pekarno kupm malco, ho?m na bus ugotovim, da nimam URBANE, ampaak ni panike, sonce je siju :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prejle sem fitnessiru, pa se vmes v poga?ico tok "mu?ko" udaru, da me je popolnoma minil vse skupi in boli k svina. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pi?uka, ko berem pa poslu?am kolege ne vem a mam jaz tok kvalitetno seme al res ta morje tolk pomaga...mi ?e 3 leta nismo bili bolani - obadva.... :blink:

 

no po?tar je tud cel dan na zraku :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenska birokracija je zmagovalka na celi ?rti, res me izjemno ?udi, da se tujci ne odlo?ajo za investicije itd. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, uporabil sem ironi?ni ton (sem ravno v fazi registracije podjetja), verjetno te to ?udi. :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dela je res dost, ampak tko je slivka napisu..i??e se kvaliteta na razli?nih podro?jih, ker kvantitete je na trgu ?e preve?. ?e si dobr v tem kar dela?, so skrbi po pomankanju dela odve?, v nasprotnem primeru pa je bolj smiselna menjava dejavnosti, druga?e bo res prej minilo 10-20 ali celo ve? let, preden se kam prebije? (pa naj bo to osamosvojitev od star?ev,odhod v tujino ali pa zgolj sprotno pokrivanje ?ivljenjskih stro?kov brez nepotrebnih kreditov)-zmajev point

 

Nabijem jih nekam spet :vskalo:

 

Slu?ajno ve kdo za kak pametn ?iht? Ker tukile zelo di?i po odpovedi!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.