Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Kako Zmaj, jzt pa ?e la?ji zaspim ?e je tko :)

Ponavad bi se strinju, ampak ?e pa preblizu tebe "o?e?i" in se to ?e naprej dogaja pol pa ni preve? fajn ob?utek.  :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mene pa zanima zakaj noben ne uporablja klepetalnice!?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ups :)

A ma? zavarovano vrjetno ?

Neki je, pridejo pogledat. Zaenkrat kar se tice AS je vse tip top.

Jebes fuzbal ampak induktivna...se dobr da mamo kamp gorilnik :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da malo pojamram...?e par dni me zaje...telemach.internet.non stop moram isklapjat ta modem.. :punk: pol pa nekaj ?asa dela. oni iz telemacha pravijo da imam premo?en signal in da zato gre ta modem v tilt.pa saj so ga oni tako na?timali.zdaj treba spet ?akat 1-2 dni da to gospoda iz telemacha porihtajo. :hohoho: saj me ?e roka boli od tega modema izklop plus priklop he he lp ale? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?mega priklicat na gsm, pa to je manj?a verjetnost kot da ga naklju?no sre?am. :closedeyes:

Sorry, dons je bla cela zmeda, poleg tega, da telefon pustis u avtu.... :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fu.. coln ob pomol...kital celo soboto. Nato prisel se en nevihtni val smo samo tekl. In vsekal je direkt nemcu v avtodom, od katerega je ostalo samo se spodnje crno ogrodje s 4imi crnimi feltnami....zal je lahko samo gledal kako mu gorijo njegove sanje

Baje na morju zgorela se ena barka in na brijonih par hektarjev.

Prvic tak orkan prav v nasem zalivu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fu.. coln ob pomol...kital celo soboto. Nato prisel se en nevihtni val smo samo tekl. In vsekal je direkt nemcu v avtodom, od katerega je ostalo samo se spodnje crno ogrodje s 4imi crnimi feltnami....zal je lahko samo gledal kako mu gorijo njegove sanje

Baje na morju zgorela se ena barka in na brijonih par hektarjev.

Prvic tak orkan prav v nasem zalivu

Sem bil v Rovinju in res je v Soboto zve?er bilo prav divje. Ampak na sre?o je ?oln ostal celi je bila pa vrvica ?isto natrgana, kjer je bil vezan na pomol, tako, da 15 mini ve? neurja ne bi prenesla in bi ostal vezan samo iz zadnje strani in bi bilo treba plavat do njega.

 

Nedelja zjutraj je bila pa vredu in sva z tastom ?la na en krog do mesta pa potem okoli Katarine in nazaj proti bolnici, potem po kosilu pa domov, mala dva sta ?e pa doli

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil v Rovinju in res je v Soboto zve?er bilo prav divje. Ampak na sre?o je ?oln ostal celi je bila pa vrvica ?isto natrgana, kjer je bil vezan na pomol, tako, da 15 mini ve? neurja ne bi prenesla in bi ostal vezan samo iz zadnje strani in bi bilo treba plavat do njega.

 

Nedelja zjutraj je bila pa vredu in sva z tastom ?la na en krog do mesta pa potem okoli Katarine in nazaj proti bolnici, potem po kosilu pa domov, mala dva sta ?e pa doli

ja zvrcn pol kaj, da se na vodi dobimo  :pepsi:

 

men jo je spredaj odrtgal, in potem ne pomaga ni?, ker ga je metal naokol....akomulator je bil pod volanom....druga?e je pri motorju...vse potrgal

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja zvrcn pol kaj, da se na vodi dobimo  :pepsi:

 

men jo je spredaj odrtgal, in potem ne pomaga ni?, ker ga je metal naokol....akomulator je bil pod volanom....druga?e je pri motorju...vse potrgal

Po 15. avgustu bom spet doli pa se ?ujema, da pridem z divjaki okoli.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po 15. avgustu bom spet doli pa se ?ujema, da pridem z divjaki okoli.

jaz tudi a po 18. prej na motorju nad 2000m  :danzoman:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klin?evo de?evje cel cajt, pa to je za popizdit!  :ninja:  :vskalo:  :hudicek:

stari pri nas na obali isto sranje plus ?e velika vlaga  :punk: lp ale?  :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes, 14.7.2014, ob 7.30 zjutraj sem po dvori??u hodil v bundi. Ima spet Boss kak?ne prste vmes?

mislim da ima Boss neke veze tam gor.. :rolleyes: ..lp ale? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem da ni sme?no, ampak zaklju?ek ?lanka je fenomenalen: povzro?ena ?koda ve? sto kun... Zelo nizko so ocenili tale kamper...

pozabil je tiso?.....avtodom je bil un ta hud...bom prav pobrskal po slikah.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta dr?ava te res pogreje...z 31.12.2013 prekinil najemno pogodbo pri star?ih za poslovne prostore. 6.1.2014 priporo?eno s povratnico (dr?im v roki) poslal na GURS obrazec za poro?anje o najemnem pravnem poslu s kri?cem na PREKINITEV, kot leta 2008 s kri?cem SKLENITEV.

 

Kako hitro so videli sklenitev....ker so v roku nekaj dni poslali nekaj papirjev in odmero za uporabo stavbnega zemlji??a s faktorjem za poslovne namene...

 

prekinitve ni nih?e videl, ker sem danes dobil spet odmero za 2014....

Pa pizda no spet prito?be in jajcanja - 4 mesece ?e zapiram s.p.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obstajajo dolgo?asni dnevi, pa tisti povpre?ni, pa kak?ni slab?i, pa tisti ki so totalno sranje, no obstaja pa tudi dana?nji.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta teden me ma pa javna uprava tok rada da je joj  :ninja:

2.7 izgubim tablico, 8.7 po navodilih z 113 prijavim izgubo na PP Podutik, 15.7 - danes grem naro?it novo - kar na glavno upravno na Toba?ni.

 

8.7 - policist: mi bomo danes v roku pol ure vnesli preklic v sistem

15.7. okoli 12:00 na upravni, gospod va?a tablica ni preklicana, ne morete nove naro?iti

         okoli 13:00 PP Podutik: gospod mi smo va?o tablico preklicali isti dan

         okoli 13:30, gospod va?a tablica je ?e v sistemu...

         .......

 

mogo?e neki dan jo nekdo najde, takrat bo ziher preklicana ?e. 

Da jo pa nekdo fura pa gre po benz ali podobno, bo pa veselica.....

 

Aja - ?koda je v ?kodi...pok in je po?ilo, toliko da je za kleparja.......

 

teden za  :rispekt:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.