Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

V ?em je fora da ti nekdo na bolhi pusti sporo?ila da se zanima za nakup in da ga pokli?e??? wtf? pa normalna gsm cifra. :ne vem:

Js recimo nimam svoje ?tevilke napisane v oglasih, tko da se to parkrat zgodi..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:) A si korektno odgovoril? :)

Prvotna reakcija, ?e bi nekdo snemal je pomojem bla odprte o?i in v glavi " a je to sploh mogo?e"

Konkretno vpra?anje je bilo " ali si 100%, da nima? psihi?nih travm" ( ker sem bil zaposlen v SV bi o?itno moral imeti psihi?ne travme..

Naslednje vpra?anje " kje mama dela" moj odgovor, da je brezposelna " ja zakaj pa ne dela? ja kaj pa pol dela doma cele dneve"...uglavnem jaz sem ?okiran

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvotna reakcija, ?e bi nekdo snemal je pomojem bla odprte o?i in v glavi " a je to sploh mogo?e"

Konkretno vpra?anje je bilo " ali si 100%, da nima? psihi?nih travm" ( ker sem bil zaposlen v SV bi o?itno moral imeti psihi?ne travme..

Naslednje vpra?anje " kje mama dela" moj odgovor, da je brezposelna " ja zakaj pa ne dela? ja kaj pa pol dela doma cele dneve"...uglavnem jaz sem ?okiran

Ej...pa to je noro ne more? da verjame?...lp???
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa res kr neki...jz lahko potrkam. Ni? me niso ni? neumnosti spra?evali sploh:) Takoj. ko sem povedala, da sem sr?ni bolnik pa so se malo ustra?ili. No sem vse lepo razlo?ila in je blo ok. Za kak?no delovno mesto pa je bil razgovor, ?e ni skrivnost?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa res kr neki...jz lahko potrkam. Ni? me niso ni? neumnosti spra?evali sploh:) Takoj. ko sem povedala, da sem sr?ni bolnik pa so se malo ustra?ili. No sem vse lepo razlo?ila in je blo ok. Za kak?no delovno mesto pa je bil razgovor, ?e ni skrivnost?

Konkrteno je bil razgovor za delovno mesto na OMV avto pralnici :D 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj dobili skiro. Danes se je h?erka eno uro vozila po igri??u z njim in ko sem rekla, da gremo domov, je za?ela nekaj bezljat in je padla. Podrsala je levo roko, obe koleni in - zlomila sprednji zob. Ki je pa ?e stalni. Smo na?li odlomljeni zobek in se takoj odpeljali v dolino. ?e dobro, da je mo? vajen vozit po teh na?ih vijugah, da smo bili res hitro pri de?urni zobozdravnici, ki je potem zalepila odlomljeni del nazaj. Jutri pa k h?erkini zobozdravnici, da vidimo, kako naprej...

 

Zakaj vedno iz velikega veselja rata velika ?alost?

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grrr. Sem po dolgem ?asu rabil nekaj preverit na MSN account in je Microsoft pobrisal moj ra?un. Rabil sem zbrskat neke kontakte.

Sem pa potem probal ?e nek joke account, ki sem ga imel, tisti vrag pa ?e kr dela. Pa sem ga uporabljal ?e manj.

Vem da sem imel tudi Skype account, pa tudi to ve? ne obstaja. Sem imal tam uvo?ene kontakte, samo ga nisem ni? uporabljal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz upam,da grem danes na Triglav....?rta razbite ?ipe je ?e malo dalj?a.Kaj se lahko iz tega zgodi,da se mi cela ?ipa usuje?Bomo ?li v Lj na Mazdo ampak ?ele v ?et...prej res ni ?asa sama z mulcem pa ne bon direkt po ?htu v Lj hodila...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz upam,da grem danes na Triglav....?rta razbite ?ipe je ?e malo dalj?a.Kaj se lahko iz tega zgodi,da se mi cela ?ipa usuje?Bomo ?li v Lj na Mazdo ampak ?ele v ?et...prej res ni ?asa sama z mulcem pa ne bon direkt po ?htu v Lj hodila...

ima? MES?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne.Mam pa steklo.

 

 

MES ti pripada, ce delas redne servise na pooblascenem servisu... in sicer velja 12 mesecev od zadnjega rednega servisa... in do 10. leta starosti vozila ... 

 

Ceprav v tem primeru tega verjetno ne bi mogla koristiti, saj je vozilo vozno ... (dokler se seveda sipa se sesuje in imas "pajcevino" skozi katero ne mores videti na cesto :) ) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.