Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Kako ne da? Ne stekam.....

Sm rekla, da bi peljala na Mazdo v Lj pa mi je rekel brezveze, ker ne bo original ampak Pilkington. Smo klicali ?e na?ega agenta in to je pa? tko...?ipa je bila pa 1x ?e menjana. Pa imam zavarovana stekla pri Triglavu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No caki mal to je cisto drugo kot da ne priznajo. Kam ti peljes je tvoja stvar, pelji na orig servis pa je

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm rekla, da bi peljala na Mazdo v Lj pa mi je rekel brezveze, ker ne bo original ampak Pilkington. Smo klicali ?e na?ega agenta in to je pa? tko...?ipa je bila pa 1x ?e menjana. Pa imam zavarovana stekla pri Triglavu.

Poskusi poklicati direktno Majesa na A Cosmos v BTC... Vse se lahko uredi tam... tudi cenitev oni uredijo... ce le imas pravi paket zavarovanja...

 

V splosnih pogojih kaska pri Triglavu pise tole:

 

PG-aka-11-7.pdf-20150415-185522.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poskusi poklicati direktno Majesa na A Cosmos v BTC... Vse se lahko uredi tam... tudi cenitev oni uredijo... ce le imas pravi paket zavarovanja...

Tako je, zato jaz to prepuscam tudi Anzetu. Deli so vedno original, in ni se treba s cenilcem ubadat.

 

Samo Katja je ze delala cenitev sama, je ze zabelezeno. Ampak vseeno ne more zavarovalnica silit svoje, ze zaradi garancije!

Neumno vprasanje - a nimas ti senzor za dez notri? Ce ja se sploh nimajo kaj vmesavat ker je to sestavni del mazdine elektronke

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja mam ja.Matr...to je pa tko k nikol do zdej mi ni blo treba nic za avto delat:( pa pa?...sem rekla,da bi original,da grem na Mazdo pa on men da ne.Sem pa klicala pop.v BTC pa so rekli naj grem na Triglav.Tko je to,?e si ?enska pa ?e blond.Nism se pa ?e n? zmenila z servisom -Integral Jesenice.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce rabis pomoc ti Anze zrihta vse pa se nadomestnega dobis. Enako mazda servis - oziroma Carglass

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

An?e je Majes:)? Al kdo je An?e?

 

Majes je sef servisa v BTCju ... Anze pa je licar, kot je ze Jures napisal >> http://www.mazdaklub.si/2012/07/avtocenter-tomc/

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, rekla je kurc kdaj se bom pa jest pelala ? :)

Kaj pa je razlog, da se je hotela peljat?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sklopka se mi je usedla. Pelko prav da nej bi bla to gumijasta cev pri cilindru, ki je name??ena na menjalnik cena -20?. Sam sm se odlo?u, da bom menju kr komplet sklopko, ker je ?e kr boga :). Sm se pa lih na ?iht prpelu pa zapeljem na parkiri??u v box pa stistem sklopko pa notr ostane :D. Bolj se mi nebi mogl zgodit :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sklopka se mi je usedla. Pelko prav da nej bi bla to gumijasta cev pri cilindru, ki je name??ena na menjalnik cena -20?. Sam sm se odlo?u, da bom menju kr komplet sklopko, ker je ?e kr boga :). Sm se pa lih na ?iht prpelu pa zapeljem na parkiri??u v box pa stistem sklopko pa notr ostane :D. Bolj se mi nebi mogl zgodit :D.

 

Ej....se zgodi saj bo? itak peljal k dr.pelkotu ,pa bo zrihtal kot pravi MA?EK.res bo pa malo tanj?a denarnica :-)verjetno ti bo dal dobro ceno.lp:-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sklopka se mi je usedla. Pelko prav da nej bi bla to gumijasta cev pri cilindru, ki je name??ena na menjalnik cena -20?. Sam sm se odlo?u, da bom menju kr komplet sklopko, ker je ?e kr boga :). Sm se pa lih na ?iht prpelu pa zapeljem na parkiri??u v box pa stistem sklopko pa notr ostane :D. Bolj se mi nebi mogl zgodit :D

Men se isto zgodlo...sam sem se ?e 15 km brez sklopke peljal...je ?lo nekak...na koncu v leru do gara?e od mehanika... Stro?ek za materjal in delo, mi vklju?uje komplet pranje avta in motorja, 30?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj ni dobr...saj ko se vozi?, ne rabi? sklopke...da? v prvo, avto v?ge?...malo cukne, pol pa gas...pa ?altanje z ob?utkom, da ujame? obrate menjalnika in motorja... Saj gre...do tretje je ?lo, pa mal sre?e, da je bila cesta fraj... Ja, motor je pa opral mehanik, da ni umazan bil od olja, ki je ?pricnu iz lajtunge...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja? Ah nevem jest sm sam ro?no zategnu pa smo ga pol do pelkota odpelal. Reku je sam da more ?e prevert, ?e bo treba olje menjat v menjalniku to je pa to :). A je to mogo?e posledica, ker je bila sklopka ?e slaba al je to ?ist druga stvar, katera se je slu?ajno zgodila in bi se mi lahko zgodila tudi, ?e bi ?e pred ?asom menjal sklopko?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, kaj je vzrok temu... :huh:...lajtnga pa druge smrti nima, kot pa da spusti ob nepravem ?asu... :angry: ... Sam si nisem stro?kov z avtovleko delal... :whatever: ...pa tud mazdi ne pa?e, da se na avtovleki vozi... sramezljiv ...si lahko kdo misli, da je mazda pokvarjena... sramezljiv ...to se pa ja ne more nardit... :) ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Use j to fajn pa krasn, sam men tuki neki ni čist jasn. Mrbit zato k sm kmet an s hribu doma... Al pei zato k je pozna ura...   Ko je Orban začel postavljati ograjo, so šli vsi v luft. Pred volitvam so vsi strašili, da se Janša zgleduje po Orbanu in da bo tudi on postavil ograjo in bomo zarešetkani... Potem je Cerar začel postavljati ograjo, pa je nekako šlo skozi...  Nato je Golob začel umikati ograjo in nihče ni protestiral. Vsi pa imate toliko za povedat čez ilegalce, ki zdaj toliko lažje prehajajo mejo... In zdaj se zdi, kot da so Avstrijci in Italijani krivi za napačne odločitve naše vlade oz. za napačne odločitve Slovencev na volitvah... In zdi se, da so severni in zahodni sosedje krivi, ker nas povezujejo z Balkanom, kamor smo sami prodali paradne konje našega gospodarstva... In zdaj so oni tisti tagrdi, ki bi Schengensko mejo potegnili severno in zahodno od Slovenije in nas tako priključili k Balkanu. Da bi pa naši politiki od Hrvaške zahtevali čuvanje Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi naši politiki Hrvatom zagrozili, da bodo spet uvedli Schengensko mejo na meji med Slovenijo in Hrvaško, pa nikomur niti na misel ne pride. Da bi pa naši politiki še podaljšali ograjo od meje z Madžarsko do Jadrana in naj imajo Hrvati ilegalce, če ne znajo čuvat Schengenske meje, pa nikomur niti na misel ne pride.   Mah, kaj, itak bo na koncu Janša kriv za vse. Kot vedno...
    • Seveda so dragi, posledično pa ravno zaradi visokih cen novih vozil, ki so napihnjene ravno zaradi forsiranja električnih, ki se z visoko ceno nikakor ne morejo uveljavit pri večjem številu kupcev....  Za enako ceno bi se pa lahko prodalo več električnih vozil le več polnilnic še rabimo in 30% večjo kapaciteto baterije in bi se mogoče izšlo..... 🤔
    • Pushing, lizing, krediti... 
    • Tako kot si napisal, CX5 s polno opremo je cca. 47k, nova M6 v npr. PHEV verziji bi bila sigurno čez 50k, glede na to da se CX60 povzpne do 65k. Adijo cena. Tudi sam si je kot zaprišeni oboževalec ne bi kupil za ta denar, edino o rabljeni bi lahko razmišljal.
    • U ja, še mal pa boš tudi ti na Krku nogice namakal 😂
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.