Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Stroskov ni, ce imas asistenco (MES, AMZS, preko zavarovanja....)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na avtu za jurja... :wacko: ...

Glih na avtu za jurja je se vecja moznost, da ostanes kje na cesti... :) MES imas brezplacno, ce ga vozis na pooblasceni servis (do 10. leta starosti)... AMZS je okoli 40? na leto, ce se prav spomnim.... Pri zavarovalnicah pa je ponavadi v paketnem zavarovanju tudi asistenca...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je mel 10 let, ko sem ga kupil... do sedaj v 27 letih me ?e niso ?lepali ali peljali nalo?enega...na tem avtu imam pa samo osnovno zavarovanje in zavarovane potnike...?e bi pa ?e potreba bila, pa kolega pokli?em, me pride po sindikalni ceni iskat... Druga pesem je za ?estico...ta se pa ne pokvari sploh! Te asistence in AMZS so za nem?ka in francoske vozila... :hudicek: ...ne za japonce...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri zavarovalnicah je ta dodatek cca 20?

Amzs plus mam jaz 60? ampak velha za oba avta in motor ( vse kar je name reg) + tujina

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto je mel 10 let, ko sem ga kupil... do sedaj v 27 letih me ?e niso ?lepali ali peljali nalo?enega...na tem avtu imam pa samo osnovno zavarovanje in zavarovane potnike...?e bi pa ?e potreba bila, pa kolega pokli?em, me pride po sindikalni ceni iskat... Druga pesem je za ?estico...ta se pa ne pokvari sploh! Te asistence in AMZS so za nem?ka in francoske vozila... :hudicek: ...ne za japonce...

 

 

Asistenca ni samo ob okvarah ampak tudi ob prometni nesreci ... In tudi sestica se lahko pokvari... :)  :cheers: ... Morebitna vleka pa hitro preseze 100? :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Halo, kolega...http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=6058916&show=1...pridi, pivo je v hladilniku... :prstgor: ...

 

Tale je ?e ceneje...http://www.avto.net/_TOVORNA/ad.asp?ID=9392904&show=1...

 

Aha, ja, seveda. Od Nove Gorice do katere od teh prikolic je okroglih 200 km. Potem zakljuknem prikolico in ?e 200 km nazaj do Nove Gorice. Potegnem prijatelja do njegovega doma, potem pa 200 km, da vrnem prikolico in ?e 200 km, da se vrnem domov...

 

Ja, se dobijo prikolice v najem tudi v na?ih krajih. V Kromberku je najceneje: 50?/dan. Ne vem, od ?esa je odvisna cena najema? Pa ?e ta prikolica ima samo 1500 kg nosilnost, kar je za malo ve?ji avto ?e premalo. Naslednja postaja, ki je meni poznana, je pa Ljubljana. Kar je pa spet 100 km dale?. Potem pa avtovleka ?e niti ni ve? tako bistveno dra?ja...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

AR pa nekoliko manj, predvidevam?  :lol:

Ja AR gre v petek k dr. - klima ne dela:) No jaz pa sem na bolni?ki po ?e ne 14dneh slu?be. Tako vneto grlo, da je moj glas ?isto v k****. Veliko ti?ine, teko?ine ipd. Mo? je sigurno vesel:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans pa ni? ne gre po planih. Prvo pogruntam, da so mi razbili mojo ?alco za ?aj/kavo, tako da sem zjutraj ostal brez tega. Potem grem k stranki in ni blo glih tko kot sem pri?akoval. Se vsedem v avto da grem domov in vidim, da je po?ena ?ipa ?ez celo voznikovo stran. tako da bom zdaj sledil kri?evemu poti Katje s servisi in zavarovalnicami. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja AR gre v petek k dr. - klima ne dela:) No jaz pa sem na bolni?ki po ?e ne 14dneh slu?be. Tako vneto grlo, da je moj glas ?isto v k****. Veliko ti?ine, teko?ine ipd. Mo? je sigurno vesel:)

Ob dober glas ali na slabem glasu? :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.