Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

evo kokr ?ez leto u?ivu v vo?ni z mojo mazdo so se na zimo za?el problemi, lampe morm zrihtat k se jih neda ?telat in mi ful nisko svetjo, amortizer mi je zadi spustu konc tedna k je biu ful mraz, zadne bremze bo treba zrihtat, sprednje dva stabilizatorja menat, veliki servis bo treba naredit pa ?e nism sigurn al ma?ina dobr laufa al jo kk?na stvar daje ( ceu za zrak mi je ?e tko znano da jo morm zamenat ), sam mam ob?utk da jo ?e neki matra, fajn bi blo ?e bi podvozje na novo za??itu da jo ?e ohranim v tak?nem stanju kot je ( da nebi slu?ajnk kej rjavet za?el ! ), pa ?e fajn bi blo da bi pleh mal zrihtu kej je zdej ?e res mal bogi zarad enga bumbarja k mi je u nedeljo zjutri ko smo ?li iz ?ura sko?u na havbo ( hvala bogu da je sam opraskana da ni kej hujga ), pa ?e dnarja ni da bi to sam po?as za?el rihtat

:(:(:(:wacko::wacko::wacko::angry::angry::angry:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker ?ok - iz SLK direkt v Cliota, 2001 letnk 1.2 motor (a vseen sm vesel da ga mam, ker je nadomestn)! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Jaz sem pa malo ?alostan"

 

Danes zjutraj mi je iz hi?e zdrsnil en velik kos ledu direkt na avto. Streha na Mazdici je dobila nekaj malih valov?kov tako, da spet se bomo sre?ali s cenilci na Triglavu :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Jaz sem pa malo ?alostan"

 

Danes zjutraj mi je iz hi?e zdrsnil en velik kos ledu direkt na avto. Streha na Mazdici je dobila nekaj malih valov?kov tako, da spet se bomo sre?ali s cenilci na Triglavu :(

 

Ti bi lahko tale avto drago prodal na ARSO

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"Jaz sem pa malo ?alostan"

 

Danes zjutraj mi je iz hi?e zdrsnil en velik kos ledu direkt na avto. Streha na Mazdici je dobila nekaj malih valov?kov tako, da spet se bomo sre?ali s cenilci na Triglavu :(

 

No sedaj ima? mo?nost zmontirat ?iberdah

 

webasto

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ali ljudje nikoli ne naredijo en krog okoli avta al kako samo toliko avtov na cseti, ki imajo crknjene lu?i (predvsem) spredaj in zadaj je vsak dan ve?.

 

Prednja?ijo na veliko renoji in pezoji, pri citroenu pa izstopa Picasso...

 

MEd drugim tudi modra Xedoska GO registracije - leva prva ti ne dela :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ali ljudje nikoli ne naredijo en krog okoli avta al kako samo toliko avtov na cseti, ki imajo crknjene lu?i (predvsem) spredaj in zadaj je vsak dan ve?.

 

Prednja?ijo na veliko renoji in pezoji, pri citroenu pa izstopa Picasso...

 

MEd drugim tudi modra Xedoska GO registracije - leva prva ti ne dela :glare:

 

Ej a ti men misli bere? :hudicek: - to?no o tem sem danes zjutraj na poti v slu?bo razmi?ljal, ker je blo tolk enookih, kot ?e dolgo ne. Je pa res, da Pugiji (predvsem 206 in 307) so najja?i.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh to je ?e najmanj?a te?ava pr renoju :(

 

punca ima twingota, v cca letu in pol je bilo treba zamenjati:

-3x le?aj (trije razli?ni)

-nosilci motorja

-2x man?eta

-2x zajla ro?ne (odtrgale se niso hkrati, ampak posebej)

-motor?ek sp. brisalca

-avspuh

-odtrgana zajla za odpiranje havbe <_<

 

treba pa bo zamenjati:

-zg. te?aj voznikovih vrat

 

+za?el je svinjsko rjaveti na vratih prtlja?nika in malce manj na pragovih :glare:

 

verjetno vam je jasno da postajava z mehanikom najbolj?a prjatla :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh to je ?e najmanj?a te?ava pr renoju :(

 

punca ima twingota, v cca letu in pol je bilo treba zamenjati:

-3x le?aj (trije razli?ni)

-nosilci motorja

-2x man?eta

-2x zajla ro?ne (odtrgale se niso hkrati, ampak posebej)

-motor?ek sp. brisalca

-avspuh

-odtrgana zajla za odpiranje havbe <_<

 

treba pa bo zamenjati:

-zg. te?aj voznikovih vrat

 

+za?el je svinjsko rjaveti na vratih prtlja?nika in malce manj na pragovih :glare:

 

verjetno vam je jasno da postajava z mehanikom najbolj?a prjatla :angry:

 

in ?e vztraja z njim (avtom, da ne bo pomote)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

n? bat ;)

?e sm ?isto iskren je ?e za?ela pogledovati drugam (za drugim avtom da nebo pomote :P )

v najo?jem izboru sta swift in mazda2 :bravo:

 

Na?a vozi Swifta ze skoraj 2 leti - carski avto.......dobesedno, brez problemov, zeloooo prostoren zaradi svoje 'ala mini' oblike ima vse + 93KM :notworth:

4 je smo sli na morje z vozickom kamot.

 

Cena pa proti mazdi :blush: ......

 

Ko se dobimo lahko dostavim s swiftom ?e ?? :ljubezen:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no super, ?e ti ni odve? prleti z swiftićem, da si malo bl ogledam to zadevco :prstgor:

 

Kdaj pa predvidevata da bosta v kva-kva landiji kaj?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti povem po pravici med mojim, njenim ?ihtom, smu?anjem...letos bo te?ka :( edino ?e prletim ka?no popoldne sam...se sli?va ob prvi priliki...ve? ti nemorm oblubit. :ne vem:

 

ok, sam da vem kam kisto dat ta?as

 

Da ?e pojamram - na?a je ?e predolgo na bolni?ki....

post-2637-1293116312_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.