Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

hjao ej, brez zlu?i sred no?i.. prav je da so te ustavli, so pa totalni idioti da so ti kazen stisnli..

 

mene so v ljubljani dva mesca nazaj s telefonom pa so mi dali "opozorilo", od takrat mam handsfree nastiman.

 

sej ne re?em, da je narobe da so me, in ker je bla javna razsvetljava sploh nism opazu, da niso pr?gane :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma pedri so da so ti dali kazn za to in basta... velik huj?a gamad se voz po cesti, opozorilo bi ti moral dat pa cao. jebes

 

zanimivo-prjatu moj zakoni so za vse enaki in ?e se vozi? pono?i brez lu?i(ogro?a? sebe in ostale v prometu)mora biti vzgojna kazen in ravno tako za pe?ce ki hodijo neozna?eni po cesti!!

 

moje mnenje

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivo-prjatu moj zakoni so za vse enaki in ?e se vozi? pono?i brez lu?i(ogro?a? sebe in ostale v prometu)mora biti vzgojna kazen in ravno tako za pe?ce ki hodijo neozna?eni po cesti!!

 

moje mnenje

 

za mene je blo za telefon opozorilo bolj vzgojno kot bi bila kazen, ubistvu ce bi mi dal kazen bi mu jebu mater pa se se naprej pogovarju (sam da bi pazu da ni policajev okrog) tk sm si pa handsfree nastimu.

lepa beseda lepo mesto najde...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ja razumem te!

 

ti povem samo eno od mojih sre?anj. kaj bo? na to povedal

Se pelem ?ez ?rno vas tam kjer ni javne raz. in gre nasproti mene nekaj kar ima eno lu?.sam si mislim ok motor,in wtf v zadnih 15 metrih porajtam da je to avto ki mu dela ena lu? in prasica vozi po sredi in leti ko snet kladu .......reflex si misli? kak je bil srce pa tud na 180.........................in ta ista prasica se je 100 posto vozila tudi drugi dan samo z eno lu?jo.........................?e bi ga policaj ?trafal bi jo zamenjal in nebi ve? ogro?al,sam bi mu dal tehni?nega in kazen 200? zaradi malomarnosti ( pa ne mi z izgovori mi je ravno zdele crknila-skupaj s pozicisko :P) In to ni bil edini primer,pa da ne govorim o pe?cih k bi tud hmal snel ko sem se vra?al ob 22h iz slu?be in na mojo sre?o sem ti?al ko zme?an in me je na tistem ovinku malo odneslo na drug pas,tip pa je hodil 1.5m od roba. ?e bi peljal po svojem pasu bi ga vrjetno imel danes na vesti.

 

ho?em povedat NE da privo??im-----------treba ?trafat vse nas ki si zaslu?imo to ampak to vzemi kot vzgojna kazen!!!!

Raje to kot pa nasledni? ko bi sve?ko moral pri?gat nekomu!

 

to je zadne kar sem napisal v zvezi s tem!

brez zamire

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ja razumem te!

 

ti povem samo eno od mojih sre?anj. kaj bo? na to povedal

Se pelem ?ez ?rno vas tam kjer ni javne raz. in gre nasproti mene nekaj kar ima eno lu?.sam si mislim ok motor,in wtf v zadnih 15 metrih porajtam da je to avto ki mu dela ena lu? in prasica vozi po sredi in leti ko snet kladu .......reflex si misli? kak je bil srce pa tud na 180.........................in ta ista prasica se je 100 posto vozila tudi drugi dan samo z eno lu?jo

Pa to je drugo, js u bistvu sm premal zasuknu ?alter, takoj ko pa ni blo ve? javne razsvtljave sm pa tut takoj pogrunti, da nimam pr?ganih, ampak je blo ?e prepozn, so ?e ble plave lu?ke uzadi

 

PS: Ukolpko najprej sm mislu, da me ti stra?i? uzadi :whatever::P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ja razumem te!

 

ti povem samo eno od mojih sre?anj. kaj bo? na to povedal

Se pelem ?ez ?rno vas tam kjer ni javne raz. in gre nasproti mene nekaj kar ima eno lu?.sam si mislim ok motor,in wtf v zadnih 15 metrih porajtam da je to avto ki mu dela ena lu? in prasica vozi po sredi in leti ko snet kladu .......reflex si misli? kak je bil srce pa tud na 180.........................in ta ista prasica se je 100 posto vozila tudi drugi dan samo z eno lu?jo.........................?e bi ga policaj ?trafal bi jo zamenjal in nebi ve? ogro?al,sam bi mu dal tehni?nega in kazen 200? zaradi malomarnosti ( pa ne mi z izgovori mi je ravno zdele crknila-skupaj s pozicisko :P) In to ni bil edini primer,pa da ne govorim o pe?cih k bi tud hmal snel ko sem se vra?al ob 22h iz slu?be in na mojo sre?o sem ti?al ko zme?an in me je na tistem ovinku malo odneslo na drug pas,tip pa je hodil 1.5m od roba. ?e bi peljal po svojem pasu bi ga vrjetno imel danes na vesti.

 

ho?em povedat NE da privo??im-----------treba ?trafat vse nas ki si zaslu?imo to ampak to vzemi kot vzgojna kazen!!!!

Raje to kot pa nasledni? ko bi sve?ko moral pri?gat nekomu!

 

to je zadne kar sem napisal v zvezi s tem!

brez zamire

 

ej, ne men govorit... js sm iz AC odletu zarad enga ki je mel ugasnjene (al sesute) luci... (pa pol je odpelu pa ga je bolu kurac dobesedno)

 

ampak policaj bi lahk vedu kdaj zadostuje opozorilo kdaj pa kazen, ce mas sesute luci ker si lena rit in jih noces zamenjrat al pa se ti zgodi da jih ponesrec ne prizges je velika razlika in kaznoval temu primerno. :)

js sm si bolj zasluzu takrat zarad telefona kazn kot si jo je dejan zarad luci zdle.. (ker sem res dost govoril)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne zamert ampak vseeno se klele strinjam s policaji, da so ti dali kazen.

 

Opozorilo bi bilo na mestu, ?e podnevi pozabi? na lu?i ali pa ?e ti v dobro osvetljenem naselju crkne lu? med vo?njo, ker tega ne more? opaziti. Oboje je dokaj nenevaren prekr?ek

 

Vo?nja brez lu?i ali pa samo s pozicijskimi pono?i je pa ?e precej nevarna zadeva saj se hitro zgodi, da te nekdo zaradi tega spregleda, izsili in pride do karambola.

 

Opozorilo ja, ampak le za nenevarne prekr?ke, ker zelo hitro bi v nasprotnem primeru vsak zahteval opozorilo brez mandatne kazni.

 

Zdej me pa spluvite... :harhar:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pfuuujjj .......ti si zakon :):bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred zakonom smo vsi enaki, treba je dajati kazni ?E POSEBEJ za telefon in pas!!!!!!!!!

 

Absolutno sem proti polovi?kam za telefon, ali kakr?nikoli kompenzaciji, to je treba ukinit. Koliko frajl in frajejrev se vozi s telefonom v roki kar mimo vsega, brez ?migovca, ga zana?a levo desno ker ?alta in vozi z eno roko...da ne govorim o dekoncentraciji

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr po telih cestah rabi? pa stalno pranje vetrobranskega stekla, skoz neki ?prica s ceste! <_<:P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr po telih cestah rabi? pa stalno pranje vetrobranskega stekla, skoz neki ?prica s ceste! <_<:P

 

Jaz imam ?e vedno TOVARNI?KEGA od maja!!!!

Ker je kesel 8-9L, kot da bi imel rezervoar meteorne vode :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam ?e vedno TOVARNI?KEGA od maja!!!!

Ker je kesel 8-9L, kot da bi imel rezervoar meteorne vode :bravo:

 

Kva to vozi? kak Bugarski tank al kaj? :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobro da meni motor?ek nehal delat :( v kratkem sledijo sankcije ker kurbe? ?trajka!! :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lu? u sobi mi je crknla, od 3 ?arnic sam ?e ena svet, men se pa nda teh ?arnc menat k je nimam kje prjet pa mi vsaki? ?ipca dol pade pol se pa pore?m in dubim steklen drubir u prste <_<

 

Zmatran sm od kinecta k ps, pivo pa 5 ur to na?igat utrud ?loveka. Aja pa ratal nm je steni vogal odbit tko da to bo vesele k se lastnik stanvanja (fotr) z dopusta vrne :D

 

p.s. sj vem da kit vse re? sam men se farbat pol ne da k ma itak neke posebne farbe tisto steno in bi blo treba celo pofarbat

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lu? u sobi mi je crknla, od 3 ?arnic sam ?e ena svet, men se pa nda teh ?arnc menat k je nimam kje prjet pa mi vsaki? ?ipca dol pade pol se pa pore?m in dubim steklen drubir u prste <_<

 

Zmatran sm od kinecta k ps, pivo pa 5 ur to na?igat utrud ?loveka. Aja pa ratal nm je steni vogal odbit tko da to bo vesele k se lastnik stanvanja (fotr) z dopusta vrne :D

 

p.s. sj vem da kit vse re? sam men se farbat pol ne da k ma itak neke posebne farbe tisto steno in bi blo treba celo pofarbat

 

kje pa ?ivi??
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne zamert ampak vseeno se klele strinjam s policaji, da so ti dali kazen.

 

Opozorilo bi bilo na mestu, ?e podnevi pozabi? na lu?i ali pa ?e ti v dobro osvetljenem naselju crkne lu? med vo?njo, ker tega ne more? opaziti. Oboje je dokaj nenevaren prekr?ek

ravn zato se gre ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?eprav se cev cajt (navidezno) smehlja, je o?itno precej zamerljiv in mu v resnic ni do heca (na lasten ra?un)! <_<

 

http://24ur.com/novice/slovenija/jankovic-...iju-mustru.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.