Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ah,te napovedi vremena so kar nekaj. <_<

Da ki bo oh in sploh, pa da bo pono?i padlo na obali ne vem koliko cm snega...drek.

Malo je pihalo, padle so obe sne?inki (pa ?e te so bile "made in china") in prej se je za trenutek celo zjasnilo.

Jaz sem se pa ?e videl, kako bom haral okoli z zimskimi gumami po zametih. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ve? kako je - bolj ko otresajo kaj vse bo manj se bo to zgodilo - v Logatcu je celij 0,5 cm (pol centimetra) snega napovedovali so pa malone kaos na cestah.

 

Najbloj je zaskrbljujo?e takrat, ko malo mimgrede omenijo sneg pol ti ga pa vr?e pol metra tko kot je bilo v lanski zimi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Original prvotno vgrajen akumulator neki jamra, sli?im releje, lu?i ?mignejo, ampak na konc kresne (vse to v 3 sekundah) :bravo: ..upam da bo kmal konc tega mraza, naslednjo zimo bo pa potrebno po novega kot ka?e.

 

A pol bo? pa tako kot moj sodelavec, ki se je pol leta vozil z zani? akumulatorjem in se mu ga je zdelo ?koda zamenjat celo pred dopustom na morju. Potem so ga pa s trajekta dol porival :bravo: .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preganjam dougcajt ze ceu dan ... sm brez kesa k sm mogu fotru neki posodt tank mam lih se tok pouhn da mam 2x za na siht pa nazaj (dobr da je v tork placa), pa ze en teden sem brez racunalnika k mi fredn neki BIOS rihta k se mi je sesu tko da tud nobenga filma nemorm pogledat pa nc pa se eni cudno feki se mi delajo in se mi tud sanja ne kva m spet fasu in ce grem na bolnisko bo spet cela stala pa se drug teden mamo remont tko da delam po 12 ur in res nebom mel cist nc od dneva

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest pa mel celo ?talo z zobom, pa za?nimo:

 

Sreda zve?er, mene za?ne na polno zob bolet, tako da se v ?etrtek zu3 takoj naro?im in mi re?e prit ob 11ih. Pridem jest tja, vpra?a ona kaj te boli: jest mislm da 2jka desno zgori, gleda ona sliko pa re?e aha 3jka desno zgori ma? karies, vrjetn bo to to. Jest: ja mo?no k me ful boli tm ukol. Fa?em injekcijo z lokalno, pa ona lepo vrta, jest cel vesel pa slinast (od anastezije) grem potem dam. Pridem dam, ?ez kako uro anastezija popusti, mene ?ezmer ?vasa na polno sam mal druga?na bole?ina (si re?em jebiga vrjetn je od injekcije) po?rem ?e par tebletov, nasledn jutro (petek) se zbudim k nov, n? ne boli pa n?. No potem pa ukol kosila za?ne moja desna stran face zoret k lubenica, zob me ne boli ve? pa neki vro?ine mam (38,5). Dobr mogo?e pa ni bla kriva injekcija, tko da grem v sobot zutri k de?urni zobarci, ji povem situacijo ona neki tol?e po zobeh pa spra?uje kje me boli ter pogrunta da more na 2jki bit neki bit in mi jo odpre. No k mi je vrtala me ni n? bolel, tko da smo pogruntal da mi je ?ivc odmru, pa ?e gnoja se je cedil velik.

 

No dons zu3 sem bil ?e mal zate?en, zdej je pa ?e skor uredu :)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

-19 pa brez Webasta.....

 

Obvezna zimska oprema -dekica :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obvezna zimska oprema -dekica :harhar:

 

popravek - deklica :P

 

Upam da bo danes na francoski TV kak fuzbal, ?e ne ?e Barca pa vsaj juve - milan...

 

Ibra in Balotelli nimata take za??ite kot Pepe :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nova 6-ka (brez serijskega webasta) je poraz glede ogrevanja...rabi 100 let, da se ogreje

prejsnja je bla celo hitrejsa od mx5...

 

ampak o?itno je tvoja edina oguljena, ze 4 druge 2.2 sem videl z webastom....stvar opreme???? :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne nove 2.2 nimajo vec webasta, sej jaz niti ga rabim tok, sam ce bi mel kratke voznje bi znoru....gretje zicev izboljsa situacijo....ampak mx5 ima to tud, tko da je bolj zimski avto k 6-ka

 

nove 2.2 imajo webasto.....vpra?aj mare- sem mu ga nadgradil, in ?e 3 druge sem videl. res pa da je njegova 163

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nove as in facelift nove (od 2011 naprej)

 

kaj pa je 2.2 CD163? al misli? une s korejsko masko?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ce mas kratke voznje verjamem...drugace pri meni pa je neverjeten avto...v bistvu dolgocasen

cez en teden jih bom mel ze 33.000km prevozenih pa so sli ti kilometri brez posebnosti....sam tankas pa je...pa se to tankanje je bolj poredko

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ce mas kratke voznje verjamem...drugace pri meni pa je neverjeten avto...v bistvu dolgocasen

cez en teden jih bom mel ze 33.000km prevozenih pa so sli ti kilometri brez posebnosti....sam tankas pa je...pa se to tankanje je bolj poredko

 

jep zjutraj najprej v ?olo, pol ?e v vrtec, pogosto ?e na po?to itd....ampak ni panike za regeneracijo 2x na teden se spuca :)

 

Zdaj pa po?iva v Benetkah, pa v ponedeljek se vrne na po?itek :whatever:

 

Labi off topic - Budva, po avtocesti Split?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi off topic - Budva, po avtocesti Split?

 

to me sprasujes, ce se da tko narest? da se, mislim to je najhitrejsa pot do budve (sam ne do splita ampak se mal naprej od makarske je konc avtoceste)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to me sprasujes, ce se da tko narest? da se, mislim to je najhitrejsa pot do budve (sam ne do splita ampak se mal naprej od makarske je konc avtoceste)

 

ne ne, vem da se da tko nmarest ampak ali je to najpametnej?a varianta...no saj si odgovoril

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne nove 2.2 nimajo vec webasta, sej jaz niti ga rabim tok, sam ce bi mel kratke voznje bi znoru....gretje zicev izboljsa situacijo....ampak mx5 ima to tud, tko da je bolj zimski avto k 6-ka

 

Kaj a majo kako elektri?no ogrevanje kabine recimo tko kot VW, ki ma not 1kW grelec, ki ?e zelo hitro greje kabino, motor pa rabi cca 10-12 km, da v tem mrazu pride na delovno temperaturo?

 

Recimo moja za primerjavo rabi cca 2km, da je na delovni temperaturi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je bilo pri nas -18 C°. Focusov aku. ni bil pri volji za v?ig. C5 je pa prikloljen stalno na lidlov ponilec vzdr?evalec akumulatorjev in je obra?al brez te?av. Je pa imel nekoliko te?av s petrolovim dizlom tako, da sva se malo "pogajala". Iz tretjega poskusa je po dalj?em "prepri?evanju" le kresnil. Potem pa ni bilo ve? te?av. Ogrevanje pa res traja nekje 10km na tako nizki temperaturi, ki je bila v povpre?ju -16 C°.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.