Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Pizdani ebay, takoj ko se logira? v drugi dr?avi zablokirajo account in mora? preko postopka reseta passworda, kjer ?aka? njihov klic na mobitel!!! :vskalo::vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PayPal je pa najbolj neumn sistem ever....

 

Kakor za koga, men dela super, ?e par let.

Tebe pa verjetno ?uli njegovo ?ekiranje ?e si ti res ti.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Qrc kazn bo. Sem letu po obvoznici iz dolnjske proti BTC-ju in je bil za zadnjim tunelom beli ford. ?el sem cca. 100 omejitev 80. Sem vedu da bom neki fasal... sem se ?isto zamislil, in po pravic sploh ne vem kako sem se pripeljal iz Kr?kega do LJ....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pismu, a mas ti tudi '?rne luknje' jaz se dolo?enih delov poti - dalj?ih, sploh ne spomnim :huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dva dni ?e gledam in delam tortice v obliki sr?kov,..bruh,..pomojem jih je ?lo dons vn krepko ?ez 200. Tok o sladkorni :)

 

vsaj ena ki se lahko pohvali koliko src si na 1x obra?ala! :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej,,.js pa jamram,..sm pa tud ?udna :D

 

:P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Qrc kazn bo. Sem letu po obvoznici iz dolnjske proti BTC-ju in je bil za zadnjim tunelom beli ford. ?el sem cca. 100 omejitev 80. Sem vedu da bom neki fasal... sem se ?isto zamislil, in po pravic sploh ne vem kako sem se pripeljal iz Kr?kega do LJ....

 

20 ?ez amater. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mestni redar mi je zatezu da lahko dobim kazen zaradi tega ker mi avto laufa vec kot 3 min na mestu... pa ne glede na to da je folk v avtu.. in kazen za tak prekrsek je 200 ojrov :aaaaa:

 

Si mu povedal da ?e ti napi?e kazen, ne bo ve? rabu slu?be. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ah ne..nisem js tak..imam vse zrihtano z mestnimi redarji in z policaji tuki v kranju..tko da nikoli ne dobim ce sm zravn:)

 

mah ti bi bil loh car, ugasnu avto pa pr?gal webasto in mu rekel, kaj bo? pa sedaj rekel?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.