Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Cao

 

Fak ej,.... preklinjam use idiotske voznike k nimajo pojma k bi usaj mal razmislni kaj delajo in nebi ogrozali zivljenja drugih v prometu v tem primeru mene :vskalo::vskalo::vskalo:

 

....., skor totalko imel z Mazdo je pa sla cela leva stran v PM :(

 

Bomo zrihtal vazn je da je vse vredu, materialna skoda se bo pa ze porihtala.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a zarad tv3 al kako? :ne vem:

 

 

Ah ne ne,televizije ne gledam ?e kake 6 let..

 

 

Mi je o?itno premal folka za?elel sre?nga in zdravga, ker mi ravno zdj uspel zbolet, poleg ostalih nena?rtovanih te?av. :rolleyes:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z moksterjem sva ugotovila, da je na poti k sindromu megla.

 

v mojih novih se z u?om vidi vse - pleh, ?arnica....v njegovih samo meglo, ko pa pri?ge lu?i se komajda, komajda vidi pleh....pa L lokov snopa sploh nima :angry2:

 

Pa ugotovila sva da ima GT opremo brez meglenk, le blende v ?arnicah :ne vem:

 

Bemti meglo :hudicek:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne govor sploh pa ?e poledica je bla dele k sm ?u iz ?ihta tko da je blo treba res orng pazt ... pa gum tud ?e nism zamenu ker spim ceu dan od no?nga ?ihta :vskalo:sramezljiv

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

danes sre?al 5 nesre?...med drugim hudo nesre?o pri po?ivali??u Lopata - k sre?i pri po?ivali??u, da smo obvozili, druga?e bi bil dober za kake 2 urce.

nekdo razsul totalno Leona II rde?ga, sem slikal...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ponedeljek v pravem pomenu

1. Grem po veliko fasngo, in medtem, ko zlagam na pult, spustim 2 starej?a predse eno gospo samo s krompirjem, in ata s pivom. No in se oglasi nekdo za njima, ja ?e pa njih spu??a? pol bo? pa tudi mene (bil je z vozi?kom). Nakar ga je uti?ala ?enska za njim: A res, ste mogo?e opazili da imam samo ?truco kruha, vi pa poln vozi?ek? :bravo:

 

2. Prvi? odkar imam bridge to bridge anteno me zaje....signal na obeh antenah je 28dB kar je ?ez glavo dovolj, zadnji firmware, resetiran, kabli ok, ampak povezava ne dose?e 1MB, medtem ko na strani T2 ruterja PC dela 6MB/1MB....ni mi jasno

 

3. Na cesti na ovinkastemu izvozu se je pred mano ustavil nekdo s cliotom meni ni?, tebi ni?, ker se je zmotil in hotel rikvercati vame, da bi ?el nazaj :vskalo:

 

4. Ta je pa najbolj butasta - odkar je dr?ava uvedla teh prokletih do 50? z gotovino za podjetja sem v pi++++, imam do 3000? mese?nih stro?kov z avioni, hoteli, parkirninami, benzom v tujini....kaj naj zdaj vse prosim, da mi dajo ra?un in da bom nakazal???? Ta je pa tako bolana da je joj - prisilili so nas da si damo delati ene 4 kreditne kartice na firmo :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo: 50? ni ni?!!!!

 

 

No edino Hypo me je razveselil da je ?el EURIBOR dol, na mesec 150? manj na avtih in nepremi?ninah :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prehlajen sm k zmaj, zdele bom odprl Becherovko, da jo mal podegustiram, upam da bo kaj nucal! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, vem, ceni kar sem vlo?il, to cenim tudi jaz.

 

?e eno jamranje - El classico drug in naslednji teden, jaz OBAKRAT na avionu :vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo::vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.