Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Ubistvu so njeni ne?aki ne polbratranci :D

 

Ma pa druga? res vsak od vas mal resnice v postu :) Sem jo dodala na fb, poslala zasebno sporo?ilo, ?la mejhn po ovinkih za testiranje terena, pol pa butnla vn,..zdj pa mislm da predihava ?ok :)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ob pol 7h pr?u iz no?ne in ?e kar nemorm zaspat :glare: stem da me zve?er ?e ?aka zadnih 8 ur v temu tednu jutr takle ?s se bo pa treba po?as spedenat za na ohcet ( za1x se ?e ne ?enim ) kar sicer ni slabo sam me mal skrbi kako bom zgledu jutr neprespan in z podo?njak

P.S. mamo v na?ih koncih tok mrz ( trenutno 5°C ) da je blo treba za?et kurt

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ob pol 7h pr?u iz no?ne in ?e kar nemorm zaspat :glare: stem da me zve?er ?e ?aka zadnih 8 ur v temu tednu jutr takle ?s se bo pa treba po?as spedenat za na ohcet ( za1x se ?e ne ?enim ) kar sicer ni slabo sam me mal skrbi kako bom zgledu jutr neprespan in z podo?njak

P.S. mamo v na?ih koncih tok mrz ( trenutno 5°C ) da je blo treba za?et kurt

 

to bi bil neumn :vskalo::P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele pa s kolegom na streho, zamenjat par stre?nikov, ker so nekateri o?itno po?eni in ob ve?jem nalivu malo ?ez pronica. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O ne, pa? pa sva po?timala in zamenjala tistih par stre?nikov, zdej vse ?tima. Na Mazdo pa itak pazim ko sto mater. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako pove? polsestri, ki o?itno ?e nikol v lajfu ni sli?ala za tvoj obstoj, da no...je tvoja pol sestra?

 

Saj ve?: lopata re?i vse. Postavi? se pred njo z lopato v roki in re?e?: "Al bo? moja polsestra al te pa po?im..."

 

No, o?itno si ?e re?ila brez lopate...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opazil sem, da ?al dr?i pregovor "ni vse zlato, kar se sveti" in da moramo biti ?e posebej previdni pri osebah, ki jim "slepo" zaupamo. :ninja:

 

Za to osebo in njegovo dejavnost seveda v nadaljevanju sledi brezpla?na ustna reklama, kot temu re?e moj kolega, pa da vidimo, ?e se mu je dolgoro?no nepo?tenost in lahkomiselnost izpla?ala. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem bil prepri?an, da je labioplastika zgolj nek teoreti?ni poseg, za katerega se v praksi nobena ne odlo?i. Danes pa ugotovim, da obstajajo tako zakompleksane ?enske, da se resni?no odlo?ijo za labioplastiko - ?eprav stane 1100?.

 

 

spet vem nekaj novega :vskalo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prodam drek na?e dru?ine. Namre? naj bi bil vreden kar 14? po kubiku.

Sprejemam prednaro?ila za naslednje leto, ko bo greznica spet polna.

 

 

 

P.S. Dobim ga pa kmalu nazaj na sosednjem polju :vskalo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem zaradi premalo pozornosti vo?nji (debata s sopotniki) :zvizga: naredu eno veliko neumnost v prometu in skoraj povzro?il nesre?o. To je blo v bli?ini Murske Sobote in upam, da me ni Kaalman posnel pri tej mojstrovini. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Razlo?iti doma?inu cca 60 let, da ima sedaj na koncu njegove ulice po novem STOP znak, ki pa ni znak?

:vskalo:

 

Jest tuki ?vim ?e 50 let in ne me u?it, kako naj vozim, jaz sem na desni in ne me je........in gas iz popolnoma nepregledne ulice na ?OLSKO POT ?ez plo?nik....

 

Kaj ti pomaga varna pot v ?olo, ?e obstajajo taki bedaki, ki ne vejo, da obstajajo talne ozna?be enakopravne prometnim znakom in semaforjem, ko le teh ni?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ma? kak?no sliko kako to zgleda... se da na ob?ino tudi prijavt, da ustrezno popravijo signalizacijo, ?e je lahko razumljivost dvomljiva pa na policijo se da tudi prijavit, da naredijo par kontrol na tem mestu. Jebat ga, nikomur ne privo??im kazni sam, ?e je to edini na?in, da se nekomu dopove, da dela nevaren prekr?ek, ki samo kli?e po nesre?i ali ?em huj?em, je pa? to edini na?in.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ma? kak?no sliko kako to zgleda... se da na ob?ino tudi prijavt, da ustrezno popravijo signalizacijo, ?e je lahko razumljivost dvomljiva pa na policijo se da tudi prijavit, da naredijo par kontrol na tem mestu. Jebat ga, nikomur ne privo??im kazni sam, ?e je to edini na?in, da se nekomu dopove, da dela nevaren prekr?ek, ki samo kli?e po nesre?i ali ?em huj?em, je pa? to edini na?in.

 

mah urgiramo ?e 2 leti pa ravnateljca je nesposobna, sam ve? da je cesta bla gradbi??e, dokon?ali so jo na pol, ureditev je pol stare signalizacije, pol nove, ko gre? po klancu dol ima? znak za neprednost, ko gre? gor pa po isti cesti ni znaka da si na prednostni, ta pa zavija desno in take, sedaj pa so zadnji del zaprli za stanovalce, poleg ?ole pa ?e gradijo vrtec.................................................................kar pomeni da po tej edini mo?ni poti sedaj ?e kasionarji in podobno vozijo.

 

Zadnji zapisnik sveta star?ev pravi:

 

Policija in Svet za preventivo ?e nista podala svojega poro?ila. 20.7.2013 smo jih ponovno pozvali a ?e ni odgovora....

 

evo ti ?e grafika.

zelena je kao varna pot KON?NO PO LETU IN POL na pol asfaltirana cesta (kanali ?e ven gledajo par CM) - in edina pot iz glavne ceste do ?ole, rde?a je sedaj zaprta, modro gradbi??e vrtca. rumena pa je cesta ki ima sedaj stop polno ?rto pre?no na zeleno cesto.

Ti bom slikal v ?ivo :P

post-2637-1381500716_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.