Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Bil blizu tega da se preden Slo zapustim ratam rastlina...

Ta Vrsic nad 1100m je zjeban v 3pm....pol so pa sli za ovinkom navzdol z lopato s svezim asfaltom flikat rupe....adijo prva guma, resil sem se z dvigom motorja in naslonom levega kufra potem na ograjo...

 

Da omenim se cesto zadaj Kranj, Kropa...fak no...vazno da resimo Dars!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a prav klju?avnica ali motor?ek za daljinsko odklepanje? Mislim, a s klju?em se tudi ne da odpreti?

 

niti to ne, v?eri sma razdrla tapeto, na?la sma natrgano zajlo, nadaljujema dons, u?eri naju je tema ujela :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji? sem se zna?el v eni taki "nenavadni" dru?bi, ki je iz minute v minuto postajala vse bolj zoprna - vsaj za mene.

 

Namre? tema je bila avtomobilska, debata pa ?isto slovenceljsko karakterna.

 

?lo je pa v smeri, kako imajo nekateri Slovenci dobre avtomobile in da jih glede na vi?ino pla? sploh ne bi smeli imeti ipd BS. To je blo ene fou?ije, pa omenjanje sosedov, sorodnikov, kako si lahko privo??ijo nov avto in kaj je narobe z 10 let starim. V glavnem sem se po?util k en skrajni bebec, k sem nekje na sredini dejal, da men je pa v?e?, ?e imajo ljudje moderne/novej?e avtomobile. Da jim privo??im in si ?elim, da bi jih bilo ?im ve? saj se tako varnost (tudi moja konc koncev) z bolj?imi avtomobili tudi vi?a.

 

Kaj huj?ga, kot bi jim sol potresel na rano in sem bil preimenovan dobesedno v tajkuna in da je Slovenija tudi zaradi takih kot sem jaz danes tako zadol?ena - ni? ni pomagalo, da sem rekel, da je bil moj avto kupljen iz prihranjenega denarja brez kreditov in nato sem rahlo v jezi pripomnil, ki ga nisem zakadil in zapil. Pol sem pa raje ?el, ker tole je blo pa ?e preve?.

 

Zdej ne vem, a je to splo?no razmi?ljanje med Slovenci ali sem mogo?e jaz bebec, ker nisem isti fou?ljivec.

 

Aja, hvala bogu to ni bila moja dru?ba in sem se bolj kot ne tam zna?el po naklju?ju, ampak vseeno sem bil dobesedno ?okiran nad takim razmi?ljanjem.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji? sem se zna?el v eni taki "nenavadni" dru?bi, ki je iz minute v minuto postajala vse bolj zoprna - vsaj za mene.

 

Namre? tema je bila avtomobilska, debata pa ?isto slovenceljsko karakterna.

 

?lo je pa v smeri, kako imajo nekateri Slovenci dobre avtomobile in da jih glede na vi?ino pla? sploh ne bi smeli imeti ipd BS. To je blo ene fou?ije, pa omenjanje sosedov, sorodnikov, kako si lahko privo??ijo nov avto in kaj je narobe z 10 let starim. V glavnem sem se po?util k en skrajni bebec, k sem nekje na sredini dejal, da men je pa v?e?, ?e imajo ljudje moderne/novej?e avtomobile. Da jim privo??im in si ?elim, da bi jih bilo ?im ve? saj se tako varnost (tudi moja konc koncev) z bolj?imi avtomobili tudi vi?a.

 

Kaj huj?ga, kot bi jim sol potresel na rano in sem bil preimenovan dobesedno v tajkuna in da je Slovenija tudi zaradi takih kot sem jaz danes tako zadol?ena - ni? ni pomagalo, da sem rekel, da je bil moj avto kupljen iz prihranjenega denarja brez kreditov in nato sem rahlo v jezi pripomnil, ki ga nisem zakadil in zapil. Pol sem pa raje ?el, ker tole je blo pa ?e preve?.

 

Zdej ne vem, a je to splo?no razmi?ljanje med Slovenci ali sem mogo?e jaz bebec, ker nisem isti fou?ljivec.

 

Aja, hvala bogu to ni bila moja dru?ba in sem se bolj kot ne tam zna?el po naklju?ju, ampak vseeno sem bil dobesedno ?okiran nad takim razmi?ljanjem.

 

Si omenil, da dela? na NLB?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes bil po 15 ali 20-ih letih spet v ZOO Ljubljana. No pa kar nekoliko razo?aran, ker se mi je vse skupaj zdelo eno konkretno gradbi??e. Za vro?ino pa sem si sam kriv, ker smo izbrali tak termin, se razume. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Crkujem v svinjski vrocini... se dobr da klima dela ^^

 

Klinc pa klima..se vozm manj kot en dan z nadomestnim avtom, ki ma streho in klimo pa me ?e grlo za?ne jebat <_<

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klinc pa klima..se vozm manj kot en dan z nadomestnim avtom, ki ma streho in klimo pa me ?e grlo za?ne jebat <_<

 

Je pa zadaj dost placa za.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krize ne bo ?e dooooolgooooo konec, ti povem iz prakse, ne pa iz teh politi?nih floskul. Ve? ali manj ve?ina podjetij sploh ne more glavnic kreditov odpla?evati, ampak samo obresti, kredite se pa podalj?uje, novih seveda ne morejo dobiti, ker ?e starih ne morejo odpla?evati in to bo trajalo ?e kar nekaj ?asa. Dokler se ne bo pove?ala prodaja oz. pove?ala potro?nja, da podjetja dobijo iz biznisa kapital za obratna sredstva in ne iz kreditev, smo v za?aranem krogu...politiki so pa itak sami sebi namen.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krize ne bo ?e dooooolgooooo konec, ti povem iz prakse, ne pa iz teh politi?nih floskul. Ve? ali manj ve?ina podjetij sploh ne more glavnic kreditov odpla?evati, ampak samo obresti, kredite se pa podalj?uje, novih seveda ne morejo dobiti, ker ?e starih ne morejo odpla?evati in to bo trajalo ?e kar nekaj ?asa. Dokler se ne bo pove?ala prodaja oz. pove?ala potro?nja, da podjetja dobijo iz biznisa kapital za obratna sredstva in ne iz kreditev, smo v za?aranem krogu...politiki so pa itak sami sebi namen.

 

t.i. samodokapitalizacija

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Krize ne bo ?e dooooolgooooo konec, ti povem iz prakse, ne pa iz teh politi?nih floskul. Ve? ali manj ve?ina podjetij sploh ne more glavnic kreditov odpla?evati, ampak samo obresti, kredite se pa podalj?uje, novih seveda ne morejo dobiti, ker ?e starih ne morejo odpla?evati in to bo trajalo ?e kar nekaj ?asa. Dokler se ne bo pove?ala prodaja oz. pove?ala potro?nja, da podjetja dobijo iz biznisa kapital za obratna sredstva in ne iz kreditev, smo v za?aranem krogu...politiki so pa itak sami sebi namen.

 

To je ?al rezultat kretenskega var?evanja in zategovanja pasu brez razloga - ?al smo nekateri to ?e zamanj opozarjali pred prvimi var?evalnimi ukrepi, ki vsi v ve?ini grejo po doktrini "dejmo ?parat pa ni va?en kolk nas to stane"

 

Pa v tej gospodarski zborniki same opice sedijo,ajajaj. Mislim kake predloge oni imajo za "izhod iz krize"?!

 

Hja sej k poslu?a? unga Hribarja Mili?a dobi? ob?utek, da so za krizo v gospodarstvu krive pla?e delavcev, da so previsoke. Sej ?e bi lahko bi verjetno takoj glasovali za ukinitev vseh pla? pa naj delavci delajo zastonj. Da pa ravno pla?e delavcev pomenijo to, da gospodarstvo sploh ?ivi saj brez denarja nih?e ne more ni? kupiti, pa jim ne pade na pamet - tolk o strokovnosti in brihtnosti vodilnih v gospodarstvu. V ?asu debelih krav je lahko tudi opica glavni manager pa bodo stvari laufale, prava vrednost in sposobnost managerja se izka?e ?ele v krizi in ne na na?in odpu??anja, ker tudi to zna ravno tako ista opica z za?etka stavka.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Presekal obe desni gumi na avtu odlomil feltno spredaj :(

pa je ?lo 300,kdo ?e popravlja plati??a tukej na forumu

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Presekal obe desni gumi na avtu odlomil feltno spredaj :(

pa je ?lo 300,kdo ?e popravlja plati??a tukej na forumu

 

Ja drek no........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah ve? kot drek :( zdj bom mel spredej letne zadej pa zimske :) al raj vse 4 zimske? Upam da ni ?e ka?ne roke odbil.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mah ve? kot drek :( zdj bom mel spredej letne zadej pa zimske :) al raj vse 4 zimske? Upam da ni ?e ka?ne roke odbil.

 

Umikal?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa vceraj na parkiriscu pred SportsDirect-om v Kranju (za Merkurjem) en bumbar pritisnil zadnji odbijac... :( ... Placa tam na parkingu je ogromno... samo ocitno se najdejo nesposobni spoferji ... in potem se spizdijo, kot da nic ni ... Sicer veliko res ni, je pa bil odbijac snet ob strani in popraskan zadaj... Ce je pa kaksen nosilec se pod odbijacem polomljen pa ne vem... to bodo pa potem pogledali na servisu ...

 

Glede na to, da grem jutri zgodaj zjutraj proti morju, sem klical zavarovalnico in so rekli, naj poklicem policijo, da naredijo zapisnik in poslikajo... Sem jih cakal dobro uro, da so prisli... poslikali, popisali vse potrebne podatke... tako, da grem lahko potem po dopustu do zavarovalnice naprej urejat...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.