Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

Da od tega zavoda sploh ne za?nem,..

 

V zadnjih treh mescih odkar sem na BIC-u in mam posledi?no vse "so?olce" skor iz zavoda,..se mi ?elodec obrne ?e samo ko sli?m besedo "zavod za zaposlovanje",..

 

?e posplo?m,..niso sposobni najdt slu?be nekomu, ki ho?e delat,...

So pa ve? kot sposobni podpirat in pla?evat ?olanje tistim, ki nimajo niti namena delat,..ever!

 

1000000% strinjam! :rispekt:

 

Sem ?la v pondelk na zvod po knjigico (tam je bla 2 meseca), ker grem s 1.7. v novo slu?bo in ko sem ji povedla po kaj in zakaj sem pri?la sem misla, da bo ?enska pri?la izza ?alterja in me za?ela objemat itd... "kak fajn, da ste si na?li ?iht", "pa kak vam je uselo?"....itd....Mal je manjkal, da ji nisem rekla da vi mi ga tak nebi nikol.....

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Joj kok sovra?m ?iv?ne babe zutri na cest ? ena me je skor povozla z Range Roverjem. Bil sem na prehodu za pe?ce, pa niti pomislna ni da ustavi! :ninja::whatever::vskalo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pridem z morja prizgem racunalnik in kaj ugotovim, da moram it jutr v pristino in skopje.... :danzoman:

 

A jamras al...?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma jamram, ker jutr pa res ne bi sel...

 

Nej ti mama opravi?ilo napi?e....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo sedaj pa mene ne bo kar nekaj dni... :angry:

mejte se

 

zmenjeno... bomo kr forum zaprli pa klju? ma? pod predpra?nikom, k pride? nazaj pa odkleni... :jezicek:

 

v glavnem, dobr s tamalim opravta pa da bo vse ok in super fajn.... dr?im pesti

 

lp

Boss

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr sm dubu kr kurjo ko?o, svinjarija prve vrste, tkole se ne dela z ?ivalmi, kaj pravte, bemumast!

 

http://24ur.com/novice/slovenija/roznika-u...di-trofeje.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi2 sva nazaj.....lahko recem samo vesela sva da sva OBA ziva....na?e zdravstvo je v pizdi....

 

1. Iskanje parkinga, zaradi ure parkirava blizu za 1.5?/uro (naj bi bila pa

tu 3 dni...)

1.Sprejem ob 09:00 bodite tocni

2. Ob 09:00: pediatrinja pride ob 11:00 lahko gresta se kam

3. Ponovno iskanje parkinga, po 50 min se nasmehne sreca pri novi

pediatricni, 10 min stran pes

4. Prideva nazaj ob 10:50

5. Ob 11:30 a vi ste za sprejem?

6. Ob 12:00 greva v sobo kjer je ze 5 pacientov, ZL pozivi sobo takoj...

7. Veste gospod v pizamo ga ni treba obleci, ker ni prostora boste ponoci

sli domov spat

8. Ob 13 koncno pride pediatrinja, ki pravi da bo najprej prebrala izvide,

pokazala slkike z jesenic strokovnjakom, potem pa bodo rekli kaj bo

potrebno.

9. Ce bo potrebna magnetna resonanca (tisto za kar naj bi mi2 prisla), bodo

rezervirali anastezista (dopusti) in obvestili za datum.

10. 14:00 odhod domov...

11. Jutri ob 07:30 morava biti nazaj na viziti da pogledajo vsi dohtarji,

potem pa obvestijo kdaj bi bila resonanca...

 

Toliko o 3 dnevni hospitalizaciji..

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No ja ... va?n da majo dohtarji najvi?je pla?e z naskokom v javni upravi... tako se dela :bravo:

 

A omenim vozni park pred kliniko? Po moje 30.000? povprecno na avto....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je o?itno en izmed 'onih dni'...policaj me ustavi v Medvodah, ?eprav ga je ?L pregovarjal da nisva ?la prehitro, pa da mava lu?ke pri?gane in da je pripet me je nateral po nove tablce, res da so ble stare zlizane, ampak ?e res drugega ni na?el se mu ni glih to treba jebat s tem....

 

Objavljena slika

Objavljena slika

 

No zdaj imam gorenjski Safety Car....za nepotrebnih 35?!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bodi sre?en, da nimamo na tablicah ?umnikov... ker pol bi lohka bil KR?, to pa no?e?, a ne?

 

Misli? da bi bil KR??en...:) ne hvala...

 

v bistvu pa manka samo UE do sakerja ... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj ze so spremenili izgled tablic?

nikakor mi ni jasno, razen, seveda, ce je kdo lepo zasluzil...

tiste prejsnje so mi ble bolj vsec

 

drugac se pa spomnim iz 14 let nazaj se je vozila okoli po kranju ena vectra GT, s tablico KR.HITER :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj ze so spremenili izgled tablic?

nikakor mi ni jasno, razen, seveda, ce je kdo lepo zasluzil...

tiste prejsnje so mi ble bolj vsec

 

drugac se pa spomnim iz 14 let nazaj se je vozila okoli po kranju ena vectra GT, s tablico KR.HITER :)

 

tablica se se vozi...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj ze so spremenili izgled tablic?

nikakor mi ni jasno, razen, seveda, ce je kdo lepo zasluzil...

tiste prejsnje so mi ble bolj vsec

 

 

?ak mal... fonti so definitivno lep?i kot na prej?ni... to so isti fonti kot na prvi slovenski tablci. O zelenem robu bi se pa dalo diskutirat ja :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men so tile fonti (take mam tud sam) slabsi kot uni kaksne je mela npr. tvoja sampanjac :) 6-ka

prevelki pa ozki

 

najboljse tablice (z fonti vred) po mojem okusu je mela SFRJ z zvezdico, jaz sem mel PR*728-92 :)

no take so se v srbiji sam je zdaj namesto zvezdice srbska zastavica

 

drugace so mi nemske tudi kar v redu, pa tiste stare italijanske (crno bele oranzne)

 

aja zakaj so pa spremenili tablice sploh?? kje je fora

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zakaj ze so spremenili izgled tablic?

nikakor mi ni jasno, razen, seveda, ce je kdo lepo zasluzil...

tiste prejsnje so mi ble bolj vsec

 

drugac se pa spomnim iz 14 let nazaj se je vozila okoli po kranju ena vectra GT, s tablico KR.HITER :)

 

jo ma na bmw 3ki zdej gor ?e se ne motim...

 

pa zan? sm vidu nek enoprostorc... KP-dreka

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja zakaj so pa spremenili tablice sploh?? kje je fora

 

Fora je v tem da bo nekdo spet pokasiral fuka in pol ? in bo vesel. :angry2: Banda !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jo ma na bmw 3ki zdej gor ?e se ne motim...

 

pa zan? sm vidu nek enoprostorc... KP-dreka

 

To je tale, ki krozi po mailih in raznih forumih :) Mislim,d ak jer tudi ze tukaj bila objavljena ...

 

Objavljena slika

 

 

drugac se pa spomnim iz 14 let nazaj se je vozila okoli po kranju ena vectra GT, s tablico KR.HITER :)

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mi pa nekaj ni jasno.   Kupuješ Focus ST ali CX-30 na keš. Potem pa imam za alternativo star Focus. 🤷‍♂️
    • Saj bo uporabil 2 knippinga pa bo spet kot nova.
    • Uporabljaš gibe naprej-nazaj 😄
    • V četrtek se po vsej vrjetnosti poslovim od svojga bajka...
    • Se mi je čez vikend enako zgodilo na paru čevljev od Alpine, pa sem se spomnil na tole temo. Na peti sta se med pohodom delno olupila oba podplata in vidi se razpadel material, ki se kar drobi. Verjetno je situacija na celem podplatu podobna, nisem ga trgal stran - v glavnem je čevelj za v smeti. Pohodni čevelj Nepal, za hobi planinarjenje bi rekel kar vrhunski čevelj z Vibram podplatom, 10 let nazaj bil okrog 100€, danes je slabih 200€. V glavnem odgovor Alpine je, da situacijo poznajo (hidroliza poliuretana) in da se to zgodi v primeru neuporabe čevlja oz. če se jih preveč špara in ne uporablja. Moral sem priznati, da sem jih na začetku uporabljal bolj, zadnja leta pa sem jih zaradi vseh obveznosti res obul samo za daljši in težji pohod, ki jih pa res ni bilo veliko in temu je takšen čevelj tudi namenjen. Krajše tu okoli naredim pa tako z nižjimi pohodnimi. Mogoče malo v razmislek, če bo kdo kupoval dober čevelj za na nogo. Potem ga je dobro parkrat na mesec obuti in nato ne zaznajo teh težav, pravijo pri Alpini. Drugače bolje kaj drugega, kar se malo prej znuca in obrne.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.