Skoči na vsebino

Jamralnik v2


Ninja

Priporočeno sporočilo

No zdej smo pa? pri teoreti?ni razpravi, kaj bi blo v danih okoli??inah itak ne bomo nikol vedli!

 

Dejstvo je da je ta odsek ceste sramota na kvadrat (to lahko potrdi Labi, ko po celi Jugi (ajd do Kosova) ne najde bolj zanikrne ceste kot je omenjena)!!! :angry:

 

glavne ceste na kosovu so postimane...ubijalske so tiste od nisa do meje s kosovom (jug srbije)

 

aha se to me zanima: na tej dolenjki imas odseke kjer je enojna neprekinjena crta, in potem dvojna neprekinjena cesta, wtf to pomeni?

kao pri enojni ne smes prehitevat

pri dvojni pa res res ne smes prehitevat?

za znoret, in pol dobis en kamion spredaj in tistih 20 km se spremeni v nocno moro (zivcnost, cikcakanje levo-desno, sploh za tiste, ki ne poznajo te ceste in mislijo, da bo vsak hip prekinjena crta in bojo lahko prehiteval in pol dobijo dvojno dozo neprekinjene ceste....haha kot, da bi se hotli cestarji nalasc zajebavat :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah Boss, tistole ko tenstajo unih fakin 15km, ki jih bo verjetno ?e kar nekaj oseb pla?alo z najvi?jo ceno! :(

 

?e zadrema? na AC, se praviloma kon?a z malo obrajsanim avtom (te hitro predrami - predvidevam), pa noben ti nasproti ne vozi, bemumatr! :blush:

 

Ne oporekam in sigurno bi se ta karambol lahko kon?al veliko bolj nedol?no kot se je. Ampak za napake voznika (tukaj ni dileme) ne moremo krivit ceste, ker cesta tak?na kot je je enaka kot milijon drugih takih dvopasovnih cest.

 

Se pravi bi morale biti vse ceste po tvoje AC-ji, da se izognemo ?elnim naletom. Ta cesta se gradi (sicer po?asi) in ni druge kot po?akat, da se jo zgradi do konca. Sem pa v eni drugi temi omenil, da v tem trenutku dokler ?e ni zgrajena lahko malo pomaga le prisotnost policije (sploh zdele poleti) in ?al ?isto ni? drugega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pi**a

 

Swift je bil v petek star 14 dni in kaj se je zgodilo. Stara dobra dru?inska naveza o?e-sin....

?el sem v trgoavto po prtljaznik za kolo za na haubo, ker v Swifta gre mogo?e pol kolesa....Thule pa je bilo prepozno (sobota). Pa bo Thule, ker imata s CX7 iste aeropalice - 861 :)

 

In se pripeljem v Medvode razo?aran ker Trgoavta sploh ni ve? v Kranju v Merkatorju in v soboto ni ?lo pa? ve? dobiti....in odpadla Logarska dolina...

Pa ta?as ko jaz s tamalim jem se fotr spravi na swifta v stilu bom jest to zrihtal in z?ne gor dajat nek univerzalen prtljaznik, ki ga ima za Fiat 500....

 

Glej kako prime! Pod prtljaznikom, ki se ni usidral tam kjer bi se moral pa tole:

 

 

Kaj pol sploh re?e??

Objavljena slika

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si mu pol v zahvalo spustu gume ? ?zmeden?

 

Na ?inkvetu bodo kmalu same spustile....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo zdej koga je*** tle

 

V septembru moram v Pariz - sreda gor, cetrtek dol:

 

Adria iz LJ 493?

AirFrance iz Lj 224?

 

Easyjet iz Benetek 98?

 

?zmeden?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo zdej koga je*** tle

 

V septembru moram v Pariz - sreda gor, cetrtek dol:

 

Adria iz LJ 493?

AirFrance iz Lj 224?

 

Easyjet iz Benetek 98?

 

?zmeden?

 

Po moje Adria-je treba ;) podpirat Slo.podjetja.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja s kaviarjem in ?ampanjcem... :hohoho:

 

sok in krokete....mogoce celo vakumiran kos potice....

 

Jaz bom ze izbral svojega, velikokrat se zapeljem do Benetk, gre se zato da nas nategujejo ko prasce.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Adria je draga ko pes...

 

?e se gremo ?e malo Adriva vs. cheap prevozniki.

 

Za enosmerno karto iz Barcelone za eno osebo je adria pri?la cca. 300?

 

Za Rayanair sem pa dal za 3 osebe povratno za Barcelono pa 180?. ?tart iz Trevisota. Tudi ?e ?e ?teje? potne sto?ke za do letali??a in nazaj si cenej skoz.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Adria je draga ko pes...

 

?e se gremo ?e malo Adriva vs. cheap prevozniki.

 

Za enosmerno karto iz Barcelone za eno osebo je adria pri?la cca. 300?

 

Za Rayanair sem pa dal za 3 osebe povratno za Barcelono pa 180?. ?tart iz Trevisota. Tudi ?e ?e ?teje? potne sto?ke za do letali??a in nazaj si cenej skoz.

 

In kaj je ratao iz tega trevisa - najprej baraka, danes pa moderno letali??e ki pu?nika za malco poje....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

In kaj je ratao iz tega trevisa - najprej baraka, danes pa moderno letali??e ki pu?nika za malco poje....

 

Temu se re?e biznis in vlaganje denarja nazaj v infrastrukturo.....pri nas bi bilo nekako takole da bi si vse po ?epih potalali zato pa je kot je. No kon?no se celo Pu?nika za?eli rihtati (terminal ipd.), pustimo tisto gara?no hi?o s katero so se prej hvalili. Se ?e spomnim tiste kafane gor....prov nostalgi?no je bilo...sam ?e jugoslovanska zastava je manjkala :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj gre tole vreme v kobiljo analno odprtino, mamumujebm, o?itno nam bo zagnojil vikenda?ki vzpon ?ez severno steno O?aka - Triglava! :blush::angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj gre tole vreme v kobiljo analno odprtino, mamumujebm, o?itno nam bo zagnojil vikenda?ki vzpon ?ez severno steno O?aka - Triglava! :blush::angry2:

 

Tale vreme kar pa?e. pa se travo ni treba zalivat.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?it enmu reve?u ki ma kumej za kruh so voz ukradl! <_<:angry2:

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/v-ljub...-ferrarija.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boli me za tega ?pagetarja, verjetno se ga je sam hotel znebiti preko zavarovalnice.....verjemi, kar je zanimivo je tole....glasovanje za evropski avto leta :bravo: , oziroma mobilno trgovino rezervnih delov.

Pa celo ri?ojedec je na listi...

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ful me presene?a "Citro" in pa predstavnik Izrabljenih Avtomobilov iz Torinske Fabrke! :P:hohoho:

 

Mene pa ne....noben avto tukaj se verjetno ne vozi ve?, deli pa niso poceni......pa ta novi fiati sploh niso slabi ve?, ?e posebej Bravo. Kr orngi avto (se posebej za to ceno)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemumast, telefon mi je napol krepnu, se prav mam par klju?nih knofov ohromljenih in ni nobene morale - spet bo servis pel, slej ko prej! <_<:angry2:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.